اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من الان مشکلی که دارم اینه که میخوام هر جایی تایپ کنم سیبورد کلا هنگ میکنه

نظر

• بعد 24 ساعت روی 9 بودن به 8.4.1 برگشتم
      برای 9 رفتن دیر نمیشه اما برای برگشت به 8.4.1 دیر میشه

24 ساعت زور زدم ببینم با لگ 9 میتونم کنار بیام یا نه
      در اخر تصمیم گرفتم تا وقت هست به 8.4.1 برگردم وگرنه راه برگشت بسته میشد و پشیمون میشدم
      اونوقت باید 6 ماه با ای او اس جدید و مشکلاتش کنار میومدم تا ورژن بهینه شده بیاد

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
        iOS یی ک برای آیفون 6s ریلیز میشه با iOS یی ک برای 6 ریلیز میشه و اونی ک برای 55 ریلیز میشه و... متفاوت ه ، امکانات iOS 9 در 6s و 6 و ب همین ترتیب در 5s ، 5 و 4s متفاوت ه ... پس ربطی ب این موضوع نداره .

.

بخاطر همين موضوع هست كه گاهي اوقات اين مسئله به ذهن مياد كه اپل با آپديت و پشتيباني بد از ديوايس هاي قديمي ، قصد كاهش عملكرد و سازگاري اين دستگاه ها رو داره تا كاربران به خريد محصولات جديد مايل شوند، اين براي اپل نبايد كار غير ممكني باشه كه مثلاً iOS 9 از نظر روان بودن با iOS 5 در 4s {تقريبا} برابر باشه! چون براي هر ديوايس iOS مخصوص رو ميده و دستش كاملاً بازه براي سازگاري، به نظر ميرسه ادامه ي پشتيباني اپل از دستگاهي مثل 4s فقط جنبه ي تبليغاتي باشه چون اين آپديت ها در مواردي نه تنها مفيد نبوده بلكه كارايي پايين تر اومده مثل ورژن 7 روي آيفون 4
        نكته ي بعدي: عدم اجازه اپل به كاربران براي دانگريد به ورژن دلخواه و سازگار با ديواس خود احتمال مواردي كه نوشتم رو بيشتر مي كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 18-09-2015, 06:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
          بخاطر همين موضوع هست كه گاهي اوقات اين مسئله به ذهن مياد كه اپل با آپديت و پشتيباني بد از ديوايس هاي قديمي ، قصد كاهش عملكرد و سازگاري اين دستگاه ها رو داره تا كاربران به خريد محصولات جديد مايل شوند، اين براي اپل نبايد كار غير ممكني باشه كه مثلاً iOS 9 از نظر روان بودن با iOS 5 در 4s برابر باشه! چون براي هر ديوايس iOS مخصوص رو ميده و دستش كاملاً بازه براي سازگاري، به نظر ميرسه ادامه ي پشتيباني اپل از دستگاهي مثل 4s فقط جنبه ي تبليغاتي باشه چون اين آپديت ها در مواردي نه تنها مفيد نبوده بلكه كارايي پايين تر اومده مثل ورژن 7 روي آيفون 4

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Arad 1380
            سلام، نوشته هاي شما براي من به شكل مجهول و بي مفهوم نمايش داده ميشه!
            اينم اسكرين شات

نظر

Arad 1380
              اينم اسكرين شات

دقيقا براي من هم به اينصورته

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• باسلام
                دوستان من صبح امروز 27شهریور آیفون فایو اس خود را با وای فای از طریق گوشی باحجم 1.2 گیگابات برای دانلود زدم

اما وقتی که تموم شد الان فقط یک صفحه سفید میاد و هیچ کاری هم نمی تونم بکنم....!

به یک مغازه مراجعه کردم گفت هرکس باگوشی آپدیت 9 رو انجام داده این بلا سرش میاد و باید گوشی ریستارت بشه و در اون صورت همه چیز پاک میشه؟!

دوستان کسی راه حلی نداره ؟؟؟؟؟

ممکنه خود اپل درستش کنه بعدا؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
                  من الان مشکلی که دارم اینه که میخوام هر جایی تایپ کنم سیبورد کلا هنگ میکنه
                  نویسنده این کیبورد باید برای نسخه iOS9 بروزرسانی کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط einyfard نمایش پست ها
                    باسلام
                    دوستان من صبح امروز 27شهریور آیفون فایو اس خود را با وای فای از طریق گوشی باحجم 1.2 گیگابات برای دانلود زدم

به یک مغازه مراجعه کردم گفت هرکس باگوشی آپدیت 9 رو انجام داده این بلا سرش میاد و باید گوشی ریستارت بشه و در اون صورت همه چیز پاک میشه؟!

گوشی رو وصل کن به pc ببین میتونی با Itunes بک اپ بگیری؟باید ریستور کنی انگار.این مورد برا همه پیش نیومده.

نظر

سلام ورژن قبلي رو جيلبريك كرده بوديد؟

نظر

• چقد اعتراض!!!
                        ...ios 9 قطعا بهتر و پیشرفته تر از نسخه های قبلی هستش
                        یه عده از دوستان مشکلات برنامه ها رو به ios 9 ربطش میدن!!!،... که اصلا هم ربطی به نسخه جدید ios ندار...اون برنامه باید توسط برنامه نویسش اپدیت بشه که بیشتر برنامه ها برای نسخه جدید اپدیت خواهد شد... مطمئن هم باشید کمتر از یک ماه دیگم اپدیت جدید ios9 هم خواهد اومد ..فعلا اپل منتظر فیدبک های کاربرانش هستش....
                        ios 9 قطعا بهتر و پیشرفته تر از نسخه های قبلی هستش

نظر

نه جیل نکرده بودم
                          ولی نسخه هشت هم قبلا نداشتم
                          هفت بود

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها

نه جیل نکرده بودم
                          ولی نسخه هشت هم قبلا نداشتم
                          هفت بود

نظر

باسلام

سلام اگر قبلا با کامپیوتر دیگری از دستگاه بکاپ گرفته باشید میتونید ریستور کنید و بکاپو برگردونید در این صورت اطلاعات شما پاک نخواهد شد یا اگر ای کلاود شما فعال بوده میتونید بعد از ریستور دوباره ای کلاود رو روی دستگاه روشن کرده و اطلاعت قبلیتون برمیگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                              چقد اعتراض!!!
                              ...ios 9 قطعا بهتر و پیشرفته تر از نسخه های قبلی هستش
                              یه عده از دوستان مشکلات برنامه ها رو به ios 9 ربطش میدن!!!،... که اصلا هم ربطی به نسخه جدید ios ندار...اون برنامه باید توسط برنامه نویسش اپدیت بشه که بیشتر برنامه ها برای نسخه جدید اپدیت خواهد شد... مطمئن هم باشید کمتر از یک ماه دیگم اپدیت جدید ios9 هم خواهد اومد ..فعلا اپل منتظر فیدبک های کاربرانش هستش....
                              ios 9 قطعا بهتر و پیشرفته تر از نسخه های قبلی هستش
                              آیا لگ ها هم به برنامه های دیگه ربط داره دوست عزیز؟ کمی واقع بین باشید.

نظر

Arad 1380
                                اينم اسكرين شات

شاید به خاطر اینه که از emoji های اپل استفاده کردم یا شاید به خاطر اینه که بعضی مواقع سایت فونتش به هم میریزه

نظر

صبر کنید ..
                                X