اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
    خخخخخ اصلا فکرشم نکن که روون میشه اگه روون کنه که منو تو مجبور نیستیم بریم ایپد پرو بگیریم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    iOS یی ک برای آیفون 6s ریلیز میشه با iOS یی ک برای 6 ریلیز میشه و اونی ک برای 55 ریلیز میشه و... متفاوت ه ، امکانات iOS 9 در 6s و 6 و ب همین ترتیب در 5s ، 5 و 4s متفاوت ه ... پس ربطی ب این موضوع نداره .

نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
    ایفون 6پلاس در قسمت مولتی تسکینگ موقع اسکرول کردن اپ ها لگ نمیزنه ؟؟؟

والا برای من ک رون هست ، مشکلی ندارم ... ب جز موردی ک مربوط ب اپل واچ میشه و بعضی وقتا آیفون پینگ نمیشه ک احتمالا ب خاطر wos 1 هست .

نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
    انصافا حرف دل منو زدی اندروید داره میزنه رو دست ios

آندروید هیچ وقت نمیتونه بزنه رو دست iOS چون خودش یک محصول دزدی ست ک از رو iOS کپی شده .
    ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 18-09-2015, 02:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها
      اون یه مورد دیگه اس ولی

اوایل که ای او اس هشت ام اومده بود تقریبا همینجوری بود و لگ و باگ زیاد داشت اما کم کم مشکلات حل شد تا جایی که تو 8.4 هیچ مشکل خاصی دیده نمیشد و بسیار روان کار میکرد
      قطعا اینم همینطوره

حتی اندروید هم همینطوره من نکسوس داشتم اول که نسخه جدید میاد مشکلات ریز و درشت زیادی داره مثه این که دوربین فورس کلوز میده و . . . اما حل میشه

پ ن : خب ایپد پرو و ایر 2 یسری امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشتر داره که خود اونو باعث میشه خیلی ها برن سمت اپید های جدید
      داداشم ایپد ۳ داره که وقتی از ۸.۳ بردم به ۸.۴ تقریبا حاظره بندازش تو کوشه در سانیه ۳۰۰ تا لگ میزنه میخوای یه برنامع پاک کنی ۱۰ مین باید انگوشت بکوبی رو زبدر

نظر

• راه حل مشكل برخي ديوايس ها در آي او اس ٩

دوستان بعد از شش بار ريستور تجربه شخصي من براي رفع مشكل لگ و ساير مشكلات اين بود كه متاسفانه بكاپ گوشي در ورژن قبل روي ورژن جديد در برخي موارد به علت وجود برنامه هايي نظير سيبچه و سيب آپ كه دربخش پروفايل نياز به نصب تائيده دارند با مشكل مواجه است ، بر اساس تجربه تنها راهي كه مشكل من رو حل كرد تهيه بكاپ از كانتكت ها و نوت روي آي كلاود ( چون اين دو مهمترين بخش مورد نياز من بودن ) ، انتقال عكس ها و فيلم ها روي پي سي و سپس ريستور گوشي ، بازگرداندن بكاپ آي كلاود و انتقال عكسها به گوشي و نصب اپليكيشن ها بصورت دستي از روي آيتيونز بود . گرچه با اين كار بسياري اپليكيشن ها فاقد اطلاعات گذشته خواهند بود اما براي من ارزشش رو داشت و در نهايت در حال حاضر واقعاً بايد اعتراف كنم كه آي او اس ٩ فوق العاده ست و همه ي اپليكيشن ها و افكت ها بدون هيچ مشكلي اجرا ميشن ، سيبچه و سيب آپ و برنامه هايي ازين دست نيز براحتي نصب و راه اندازي شدن و حقيقتاً همه چيز روان و عالي ست

نظر

• دوستان من بعد اپديت سنسور تراز گوشي قاطي كرده قبلا اينجوري نبود براي شما ها هم اينجوريه؟؟؟ تو نرم افزار compass قسمتي كه سطح شيب رو نشون ميده الان برا من رو -٤ هست

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

.....
            ویرایش توسط ed_7753_2002 : https://i-phone.ir/forums/member/174189-ed_7753_2002 در ساعت 18-09-2015, 02:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
              دوستان من بعد اپديت سنسور تراز گوشي قاطي كرده قبلا اينجوري نبود براي شما ها هم اينجوريه؟؟؟ تو نرم افزار compass قسمتي كه سطح شيب رو نشون ميده الان برا من رو -٤ هست
              شايد نياز به كاليبراسيون داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط afshinreza نمایش پست ها
                دوستان بعد از شش بار ريستور تجربه شخصي من براي رفع مشكل لگ و ساير مشكلات اين بود كه متاسفانه بكاپ گوشي در ورژن قبل روي ورژن جديد در برخي موارد به علت وجود برنامه هايي نظير سيبچه و سيب آپ كه دربخش پروفايل نياز به نصب تائيده دارند با مشكل مواجه است ، بر اساس تجربه تنها راهي كه مشكل من رو حل كرد تهيه بكاپ از كانتكت ها و نوت روي آي كلاود ( چون اين دو مهمترين بخش مورد نياز من بودن ) ، انتقال عكس ها و فيلم ها روي پي سي و سپس ريستور گوشي ، بازگرداندن بكاپ آي كلاود و انتقال عكسها به گوشي و نصب اپليكيشن ها بصورت دستي از روي آيتيونز بود . گرچه با اين كار بسياري اپليكيشن ها فاقد اطلاعات گذشته خواهند بود اما براي من ارزشش رو داشت و در نهايت در حال حاضر واقعاً بايد اعتراف كنم كه آي او اس ٩ فوق العاده ست و همه ي اپليكيشن ها و افكت ها بدون هيچ مشكلي اجرا ميشن ، سيبچه و سيب آپ و برنامه هايي ازين دست نيز براحتي نصب و راه اندازي شدن و حقيقتاً همه چيز روان و عالي ست
                دوست عزيز شايد بهينه ترين نصب را من انجام ميدم ولي مشكلات مربوط به خود ios با هيچ روشي درست نميشه
                من قبل از ريستور يك بار reset all كردم بعد بردم به حالت dfu و ريستور كردم بعد نصب دوباره يه ريست كلي كردم بعدش هيچ بكاپي را برنگردوندم چون كنتاكتهام رو خطم هست و فيلم و موزيكم هم به ايتونز نريختم حتي بلكه با واي فاي با برنامه downloader بر اساس ftp ريختم و تمام اپهام را دوباره با اپل ايدي جديدي دان كردم!!!!!!!!!!
                نصب از اين بهينه تر؟؟؟؟؟
                ولي مشكلاتي دارم و لگهايي كه تو پستهاي قبلي گفتم

نظر

• نظر

• عکس کانتکهای من کنار sms نیومد از جای باید فعالش کرد؟
                    بعد این گزینه low power mode دقیقا کارش جیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                      سلام دوستان ✋������منم امروز بعد از دانلود فریمور روی ایفون ۶ ریستور کردم
                      تقریبا همه چی اوکی هست بغیر از دو مورد که من مشاهده کردم :
                      ۱- چجوری مقدار باتری رو تو نوتیفکشن فعال کنم هر چی منو بوود زیر و رو کردم نشد
                      ۲- تو قسمت جنرال > قسمتی که واسه تعیین میزان لاک شدن خو دکار گوشی تعیین شده واسه من رو ۳۰ ثانیه تنظیمه و گزینه ش غیرفعاله و نمیشه تغییرش داد برام عجیبه از ای او اس ۲ تا حالا همچی چیزی ندیدم ؟؟!!!
                      جواب سوال اولت رو منم نمیدونم
                      برای مشکل دوم باید Low Power Mode رو غیرفعال کنی تا بتونی تایم لاک شدن رو تغییر بدی.
                      موفق باشی.

نظر

• من ديشب آپديت كردم و مشكل خاصي نداره همه چيز درست بود

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                          بله متاسفانه من این مورد رو تست کردم که متوجه شدم هیچکدوم از برنامه ها چه اونا که اپدیت شدن چه اونا که با ایتیونز بار اول دانلود کردم به سیستم و ایتیونز انتقال پیدا نمیکنه . هم با ایتیونز جدید تست کردم هم آیتیونز نسخه قدیمی. نکته بدتر اینه با برنامه های تانگو و ایتولز هم برنامه های دانلود شده قابل انتقال به سیستم نیست اینطور باشه من ریستور میکنم به نسخه 8.4.1
                          دوستاني كه ميگن مشكلي ندارن اين مورد هم تست كنن ببينن همچين مشكلي رو دارن يا نه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                            سلام دوستان ✋������منم امروز بعد از دانلود فریمور روی ایفون ۶ ریستور کردم
                            تقریبا همه چی اوکی هست بغیر از دو مورد که من مشاهده کردم :
                            ۱- چجوری مقدار باتری رو تو نوتیفکشن فعال کنم هر چی منو بوود زیر و رو کردم نشد
                            اپل واچ رو pair کنید ظاهر میشه .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
                            عکس کانتکهای من کنار sms نیومد از جای باید فعالش کرد؟
                            این مورد فقط در آیفون ۶ پلاس هست .

نظر

• از گزينه باتري توي ستينگ گوشي

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                                اپل واچ رو pair کنید ظاهر میشه .

- - - - - - - - - -

این مورد فقط در آیفون ۶ پلاس هست .
                                پس چرا من كه ايفون ٦ دارم عكس كانتكت ها مياد؟؟

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X