اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
    همين الان يه بت شكن اجرا كن ببين نوارش پر ميشه يا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    این کار رو کردم ولی تغییر نکرده
    چون از مرحله اولیه ش که اکسترکت میشه گدشته و دیگه نیاز به اینترنت نداره که فرقی بکنه به حالم

نظر

• ارور میده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
        این کار رو کردم ولی تغییر نکرده
        چون از مرحله اولیه ش که اکسترکت میشه گدشته و دیگه نیاز به اینترنت نداره که فرقی بکنه به حالم
        جداش كن از پي سي ببرش به حالت dfu و ريستورش كن
        حتما با بت شكن مراحل ريستور را انجام بده

نظر

• اگه ارور میده فایل رو دوباره از جای دیگه دانلود کن منم این مشکلو داشتم اینجوری حل شد

نظر

• من ای پد مینی 2 دارم، اپدیت کردم، کند است. مخصوصا روی مولتی تسکینگ که افتصاح است،صحنه اهسته میشه

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
              بله دقيقا همينطوره
              وقتي روي ايفون ٦ با لگ همراه باشه پس اين ورژن بيشتر مخصوص ٦s طراحي و بهينه شده بوده
              به دوستان توصيه ميكنم مقاله ي فوق العاده "جهان در دو راهي تكنولوژي و استثمار "با سرچ در گوگل بخونن
              من كه واقعا ديدم نسبت به خيلي چيزاي اپل عوض شد

دوست عزيز اون مقاله كه توصيه كردي رو خوندم اما نظرم به هيچ عنوان راجع به محصولات اپل عوض نشد اين مقاله بيشتر ميخواست اندرويد رو نسبت به ios برتر و بدون نقص نشون بده اينم بگم تجربه كار با اندرويد هم دارم كه فكر نكني فقط با ايفون ايپد كار كردم . هر شخصي با توجه به اطلاعاتي كه داره دستگاه مورد نظرش رو انتخاب ميكنه حالا اينكار رو اسمش استثمار ميزارن واقعا جالبه يعني نويسنده مقاله يك مهندس ماهر در زمينه الكترونيك و تكنولوژي هاي مختلف هست و افرادي كه ميرن محصولات اپل رو خريداري ميكنن افراد كاملا نا اگاه و هيپنوتيزم شده توسط محصولات اپل !!!!

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 17-09-2015, 10:12 PM

نظر

جداش كن از پي سي ببرش به حالت dfu و ريستورش كن
                حتما با بت شكن مراحل ريستور را انجام بده

دی اف یو چجوری؟
                جیلبریک نبودده دستگاهما
                نه اروری هم نمیده . فقط دستگاه همینجوری مونده و توی آیتونز هم اون بالا نوشته منتظر آیفون Waitong for iPhone
                فکر کنم اختمالا باید مشکل از برقراری ارتباط با گوشی باشه

نظر

• دوست عزییز از اول ریستور کن.برای dfu باید اموزشش رو سرچ کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                    دی اف یو چجوری؟
                    جیلبریک نبودده دستگاهما
                    نه اروری هم نمیده . فقط دستگاه همینجوری مونده و توی آیتونز هم اون بالا نوشته منتظر آیفون Waitong for iPhone
                    فکر کنم اختمالا باید مشکل از برقراری ارتباط با گوشی باشه
                    از پي سي جداش كن بعد ببين چي ميشه
                    در هر حالتي كه شد دوباره به ايتونز وصلش كن بعدش دكمه پاور و هوم را دقيق ١٥ ثانيه نگه دار وقتي ١٥ شد دكمه پاور را رها كن ولي هنوز دست به اندازه ١٠ ثانيه ديگه رو دكمه هوم باشه
                    يع ارور و چك اپديت تو ايتونز مشاهده كردي بدون رفته به حالت dfu و بعد ريستور كن

نظر

• من هنگام اجرای خیلی از برنامه ها با صفحه سیاه روبرو میشم

نظر

• دوستان من یه تغییر عجیب رو حس کردم! قبلا وقتی واسه یه نفر چندین شماره ذخیره میکردی و اون باهاتون تماس میگرفت تو phone و قسمت recents که میرفتی و اون علامت تعجب کنار اسمش رو میزدی ، شماره ای که باهاش تماس گرفته بود رو با رنگ آبی نشون میداد اما الان اینجوری نیست

دوم اینکه برنامه weather مشکل داره . مثلا الان که ساعت 12 هست، هوای ساعت 11 رو نشون میده و واسه بعضی شهرها فقط تا 2 ساعت آینده رو نشون میده و 24 ساعت آینده رو نمایش نمیده. بقیه هم این مشکل رو دارن؟
                        ویرایش توسط Vahidlive : https://i-phone.ir/forums/member/165947-vahidlive در ساعت 17-09-2015, 11:58 PM

نظر

• همه چی خوبه فقط این لگ زدن خیلییییی رو اعصابه . امیدوارم اپل فکر به حالش که .

نظر

بله دقيقا همينطوره
                            وقتي روي ايفون ٦ با لگ همراه باشه پس اين ورژن بيشتر مخصوص ٦s طراحي و بهينه شده بوده
                            به دوستان توصيه ميكنم مقاله ي فوق العاده "جهان در دو راهي تكنولوژي و استثمار "با سرچ در گوگل بخونن
                            من كه واقعا ديدم نسبت به خيلي چيزاي اپل عوض شد

دوست عزیز واقعا شما این مقاله رو خوندی متوجه نشدی که یک ادم مریض و افراطی نویسنده اون بوده و حتما منافع شرکت هایی رو تامین میکرده؟؟؟
                            میشه بگید کاربران گوشی های اندرویدی چه استفاده خاصی از گوشی هاشون میکنن که اینطور که توی این مقاله گفته ایفون فقط یک محصول پر زرق و برق هست و کارایی نداره؟؟ واقعا خنده دار ترین و مضحک ترین متنی بود که میشد برای تخریب یک کمپانی نوشته بشه.... کاش بعدش شروع به طرفداری از گوگل نمیکرد تا حداقل خواننده متوجه این موضوع نشه که نویسنده یک طرفدار و فن اندرویدی بوده...

این مقاله به صورت مستقیم و غیر مستقیم داره به میلیون ها مصرف کننده توهین میکنه..... عملا ( با عرض پوزش) داره میگه مصرف کننده نفهمه و حالیش نیست که چی رو انتخاب کنه... یه جور میگن کارایی انگار با اندروید چی کار میکنن... اون مصرف کننده های فهیم !! اندرویدی که گول خورده اپل نیستن که والا همش دارن clash of clans بازی میکنن و کیلیپ رقص بلوتوس میکنن...

دوست عزیز اگه از روند طراحی نرم افزاری و سخت افزاری اطلاعی داشته باشی متوجه میشی که اضافه کردن رابط های گرافیکی و امکانات سخت افزاری نیاز به سخت افزار های به روز و قوی تر داره... پس توقع نداشته باش که گوشی های قدیمی تر با سخت افزار اون سال بتونن به خوبی جواب گوی نسخه های جدید نرم افزار با امکانات و گرافیک های بالاتر باشن.. و به تبع پشتیبانی از اون محصول باید بعد از مدتی تموم بشه...
                            این موضوع در مورد کامپیوتر های خونگی... لپ تاپ ها... گوش ها... و همه و همه محصولات الکترونیکی صادقه...

در نهایت: کسی مصرف کننده رو مجبور به خرید محصولی و انتخاب تولید کننده خاصی نکرده... تو این عصر همه مصرف کننده ها با برند های مختلف کار کرده اند.. تبلیغات مختلف رو دیدن... پس لطفا با مصرف کننده مثل یک انسان بی شعور برخورد نکنید که قدرت انتخاب نداره و خام و گول خورده شرکت های شیطان صفتی مثل اپل شده...
                            باز دمه اپل گرم... گوشی 4S هنوز داره پشتیبانی میشه... هنوز داره حداقل امکانات IOS 9 رو بهشون میده و افت سرعت هم بدلیل سخت افزار ضعیف طبیعی هست.... اون مقاله ای که شما خوندی توش ننوشته گوشی پارسال سامسونگ و ال جی هنوز اخرین نسخه اندروید رو دریافت نکردن؟؟؟ و اخرین نسخه اندروید همیشه برای اخرین پرچمدار اون شرکت عرضه میشه... و اون کسی که گوشی قبلی رو داره یا براش اپدیت نمیاد یا باید یک سال صبر کنه تا بیاد و اخر هم مجبور میشه که بره اخرین پرچمدار رو بخره...... حالا کی کلاهبرداره؟؟ اپل یا گوشی های اندرویدی؟

نظر

• دوست عزیز اصلا بحث اندروید رو نکن او که افتضاحه ولی حده اقل خوبی که داره وقتی واسه مدل قدیمی اپدیت میده سرعتشو کم نمیکنه من اینو تست کردم که میگم روی z2 .اپل هم قبل از اینکه اسکاتو اخراج کنه همه چی عالی بود.از ios 7 لگ شرو شد جالبه که ایفون ۶پلاس از روزی که اومد تو بازار لگ میزد واسه همین من جرات ندارم اپ کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
                                ایپد ایر ۲ پر از لگه.اپل هر سال ios رو سنگینتر میکنه بدش سخت افزارو قویتر میکنه واسه دیوایس جدیدش برنامه ریزی میکنه دیگه ایفون 6 و ۶پلاس کند و پر از لگ میشن که کسای که حساسن مثل من مجبور شن جدید کنن دیوایسو

ایر ۲ من زیادی روون و عالیه و هیچ باگی توش ندیدم
                                تا حالا فقط یکبار موقع باز کردن یک فولدر یک لگ داشت که اونم دیگه نداره
                                با ota آپدیت کردم
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X