اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amirranjbar نمایش پست ها
    واسه من اپدیت شد
    اما مشکل زیاد داره
    تو تلگرام مثلا انیمیت نیست. ینی از یک چت میام بیرون یه دفه میاد بیرون
    یا تو وابیر ک میرم 3 4 ثانیه صفحه سیاه میشه
    دوستان خواهشن مشكلات عدم سازگاري نرم افزارهارو به ios 9 ربط ندم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
      من داشتم ریستور میکردم که ایتونز ارور 14 داد و وسط ریستور موندو قطع شد
      راه حلش چیه؟چیکار کنم؟
      یکی راهنمایی کنه

نظر

• دوستان کسی اطلاعی داره که کیبورد فارسی مثل آی او اس ۷ توی این ورزن هست یا خیر؟

نظر

• ایپد ایر ۲ پر از لگه.اپل هر سال ios رو سنگینتر میکنه بدش سخت افزارو قویتر میکنه واسه دیوایس جدیدش برنامه ریزی میکنه دیگه ایفون 6 و ۶پلاس کند و پر از لگ میشن که کسای که حساسن مثل من مجبور شن جدید کنن دیوایسو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
            ایپد ایر ۲ پر از لگه.اپل هر سال ios رو سنگینتر میکنه بدش سخت افزارو قویتر میکنه واسه دیوایس جدیدش برنامه ریزی میکنه دیگه ایفون 6 و ۶پلاس کند و پر از لگ میشن که کسای که حساسن مثل من مجبور شن جدید کنن دیوایسو

روي 6 و 6 پلاس كند باشه ديگه بايد قيد آپديت براي ديوايس هاي قديمي تر رو زد

نظر

• دوستان بنده زدم بصورت ota آپدیت بشه الان یک ساعته زده Update Requested

چقدر زمان میبره ؟؟ یه مقدار طولانی شده قبلا هیچوقت اینقدر طول نکشیده بود

نظر

• نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
                دوستان بنده زدم بصورت ota آپدیت بشه الان یک ساعته زده Update Requested

چقدر زمان میبره ؟؟ یه مقدار طولانی شده قبلا هیچوقت اینقدر طول نکشیده بود
                با بت شكن امتحان كن
                احتمالا هم سرورا اپل شلوغه منم ديروز همين مشكل داشتم

نظر

• سلام

جدا از صحبت های دوستان درمورد iOS 9 چیزایی که من رو راضی کرد

آیفون 6:
                  قابلیت شخصی سازی Assitive Touch هست که مثلا لاک اسکرین یا اسکرین شات رو به صفحه اصلی بیاریم. کسایی که با AT کار کردن باید راحت شده باشن
                  قابلیت Wifi Assist که میشه نت سیم کارت رو بک آپ وای فای گذاشت
                  مصرف باتری در آیفون 6 خیلی خوب شده و راضی کننده شده (البته Low Power Mode رو تست کردم)
                  رمز 6 رقمی هم خوبه، دیگه کسی به راحتی نمیتونه پسورد رو یاد بگیره
                  درسته که اپلیکیشن ها هنوز با iOS 9 هماهنگ نشدن، ولی من مشکل دوستان رو نداشتم و مثل iOS 8 باهاشون کار می کنم
                  لگ Slide to Answer هم برطرف شده
                  شخصاً از مالتی تسکینگ جدید بیشتر خوشم میاد چون نیازی نیست دیگه دست رو وسط صفحه ببری

----------------------
                  درمورد آیفون 4S هم سرعت سوییچ بین اپلیکیشن ها نصبت به 8 بهتر شده
                  روشن شدن صفحه تاخیر نداره (روی 8 یکم مشکل داشتم با این قضیه)
                  فکر نمی کردم iOS 9 روی 4S به این خوبی و پرسرعتی باشه
                  دمشون گرم که هنوز دارن ساپورتش می کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                    روي 6 و 6 پلاس كند باشه ديگه بايد قيد آپديت براي ديوايس هاي قديمي تر رو زد

اپل دقیقا همینو میخواد.

نظر

اپل دقیقا همینو میخواد.

بله دقيقا همينطوره
                      وقتي روي ايفون ٦ با لگ همراه باشه پس اين ورژن بيشتر مخصوص ٦s طراحي و بهينه شده بوده
                      به دوستان توصيه ميكنم مقاله ي فوق العاده "جهان در دو راهي تكنولوژي و استثمار "با سرچ در گوگل بخونن
                      من كه واقعا ديدم نسبت به خيلي چيزاي اپل عوض شد

نظر

• الان دقت کنین از ios6 که بهترین بود به این ور اپل چیکار کرده به جز اینکه سنگینتر کند تر همراه با لگ شده؟ فقط تم عوض کرده هر سال کاری میکنه دیوایسای قدیمیش از دور خارج شه

نظر

• دوستان من گوشیمو زدم ری استور بشه ولی بعد از اینکه سیستم عامل اکسترکت شد (اصطلاخا) صفحه گوشی مارک اپل روی تصویر هست ولی بار پایینش پر نمیشه . چکار باید بکنم ؟
                          اگر از پیسی جداش کنم مشکای ایجاد نمیشه براش ؟
                          ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• دوباره ریستور کن اگه فایل مشکل نداشته باشه ردیف میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                              دوستان من گوشیمو زدم ری استور بشه ولی بعد از اینکه سیستم عامل اکسترکت شد (اصطلاخا) صفحه گوشی مارک اپل روی تصویر هست ولی بار پایینش پر نمیشه . چکار باید بکنم ؟
                              اگر از پیسی جداش کنم مشکای ایجاد نمیشه براش ؟
                              ممنون میشم کمکم کنید
                              همين الان يه بت شكن اجرا كن ببين نوارش پر ميشه يا نه

نظر

الان دقت کنین از ios6 که بهترین بود به این ور اپل چیکار کرده به جز اینکه سنگینتر کند تر همراه با لگ شده؟ فقط تم عوض کرده هر سال کاری میکنه دیوایسای قدیمیش از دور خارج شه

دوست عزیز این چه حرفیه ؟ اگر اپل همچین کاری میخواست بکنه تو این سالها سهامش افت میکرد درحالبکه برعکس سهامش روز به روز داره بالاتر میره
                                آی او اس ۷ که هیچ مشکلی نداشت . توی ۸ مشکلات زیادی داشت که اونهم طبیعی بود بعد از اون همه تغییری که توی سیستم داشت
                                از طرفی از ۵ اس به بعد طبیعیه که گوشیهاش منفاوت بشن به این دلیل که معماری سی پی یو گوشیهاش به ۶۴ بیت تغییر کرد و طبیعتا از ۵ اس به بعد گوشیها قویتر هستند نسبت به ۵ و ۴ اس

نظر

صبر کنید ..
                                X