اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من روی ایفون 5اس ریستور کردم
    8.4.1 ترجیح میدم اما اصلا حسش نیست که برگردم
    روی 9 کمی لگ بیشتر شده و 8.4.1 روونتر بود واسم
    هنوز باتری تست نکردم

در کل همیشه، چه توی اندروید خام برای گوشی های نکسوس و چه ای او اس برای ایفون ورژن اولیه x.0 مشکل دارن
    بزودی شاهد x.0.x خواهیم بود

کسی میدونه سرچ اسکرین چطور برداشته میشه؟ (صفحه ای که اضافه شده)

نظر

• نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
      دوستان کسی والپیپر های متحرک رو روی ios 9 داره پس چرا وجود نداره
      استفاده از تصاویر متحرک توی دیوایسهای جدید یعنی ۶اس و ۶اس پلاس امکانپذیره

نظر

• به داشتن و استفاده از ایرانسل بخاطر احترام و توجه به مشترکین و ارائه خدمات بی نظیر و فوق العاده اش، افتخار میکنم

.............................................

ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 17-09-2015, 02:34 PM

نظر

• اونایی که راضی هستن ota آپدیت کردن یا ریستور کردن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
            اپ news وجود داره
            بايد ريجن به usa تغيير بديد.
            مرسی هم نیوز اومد هم تنظیمات اپل پی

ضمنا یک چیزی که منو الان خوشحال کرد برطرف شدن لگ Slide to Answer بود که من توی ۸.۴.۱ هم هم داشتم اما الان به طور کل برطرف شده

نظر

• نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها

کسی میدونه سرچ اسکرین چطور برداشته میشه؟ (صفحه ای که اضافه شده)
              میتونی این مسیر و بری
              Setting>general> spotlight search
              و Off کنی ...

نظر

• man update kardam kheyli khoobe faghat 2 moshkel dare yeki k too bazi az animaton ha y seri lag e koochik mibinam va LTE Irancell kar nemikone faghat 3G kar mikone k ehtemalan inha ba y updatre e koochik hall mishe vali flan iradi nadidam ta alan. ghabeliat e Low Power Mode ham kheyli khoob kar mikone

نظر

• نوشته اصلی توسط alirf نمایش پست ها
                  man update kardam kheyli khoobe faghat 2 moshkel dare yeki k too bazi az animaton ha y seri lag e koochik mibinam va LTE Irancell kar nemikone faghat 3G kar mikone k ehtemalan inha ba y updatre e koochik hall mishe vali flan iradi nadidam ta alan. ghabeliat e Low Power Mode ham kheyli khoob kar mikone
                  دوستان در چند پست قبل در مورد فعال نشدن lte زحمت كشيدن توضيح دادن

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                    دوستان در چند پست قبل در مورد فعال نشدن lte زحمت كشيدن توضيح دادن
                    لطف كنيد به قوانين احترام بزاريد و پارسي بنويسيد.

نظر

• سلام دوستان.
                      بعد از حدود ٨ ساعت (٥ ساعت استفاده و ٣ ساعت استند باي) شارژ باتري من ٥١٪ شده، واقعاً خوب شده!
                      قابليت low power mode هم كه اضافه شده ؛ در مواقع اضطراري خيلي به كار مياد.
                      نوت گوشي كه بنده شخصاً از اون زياد استفاده مي كنم ميشه گفت؛ كامل بود و الآن كاملتر و زيباتر شده.
                      گوشي من ٥ اس بوده و ota آپديت كردم، يك مقدار زماني كه آپديت شد رو اسكرول كردن تيك هاي ريزي ميزد كه بعد از يك بار ريستارت گوشي درست شد.
                      والپيپر هاي جديد و زيباتري اضافه شده.
                      سيري و اسپات لايت سرچ كاملتر شدند.
                      يه مقدار قسمت گالري تغييرات داشته، پوشه مخصوص عكس سلفي، اسكرين شات و ... اضافه شده.
                      نوتيفيكيشن ها رو ميشه هم به صورت زماني درست كرد و هم ميشه مثل قبل گروپي( هر اپليكيشن نوتيفيكيشن هاي جدا داشته باشه).
                      من احساس مي كنم ios 9 ديگه آخرين ورژني باشه كه ميتونم برا ٥ اس آپديت كنم و احتمالاً ios 10 رو حتي اگه برا ٥اس ريليز كنند كه احتمال زياد اينگونه خواهد بود، به همراه تيك خواهد زد و مثل ٩ روان نخواهد بود، به نظرم ٩ و در آينده 9.x بهترين ورژن و استيبل ترين براي ٥ اس خواهد بود.
                      مولتي تسكينگ جالب تر شده اما من با مولتي تسكينگ قبلي راحت تر بودم.
                      نرم افزار نيوز هم نرم افزار جالب و كار آمديه، من نرم افزار هاي متعددي براي اخبار داشتم اما اين نرم افزار كه از سوي اپل معرفي شده كارامد تره.
                      به صورتي كه ميتونين از برنامه هسته اي ايران و اتفاقات خاورميانه تا لباس و غذا و موضوعات سياسي و گجت ها و تكنولوژي و ... همه چيز رو به عنوان علاقه مندي خودتون انتخاب كنيد و نرم افزار همه اونهارو در نيوز فيد شما به نمايش ميزاره ؛ ان هم از معتبر ترين منابع خبري كه باز اونها هم خود شما انتخاب مي كنيد.
                      يكي از قابليت هاي خوب ٨ اين بود كه مخاطبين رو فيوريت مي كردي و بالاي مولتي تسكينگ ميومد كه خيلي راحت ميتونستيم به اونها زنگ بزنيم و پيام بديم ولي متاسفانه تو ٩ اين قابليت نيست و اين از نظر من خيلي بده.
                      دوباره بايد روند قبلي رفتن تو phone و بعد اون تماس گرفتن رو طي كنيم.
                      نميدونم حالا چرا اين قابليت رو برداشتند، به نظر من كه خوب بود.
                      فعلاً چيز خاص ديگه اي نيست.
                      دوستان اين نظرها هم نظر شخص بنده است و دليل نميشه همه با من موافق باشند. مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من قبلا رو 9.1 بودم بکاپ گوشیم واسه اونه حالا گلد مستر رو گرفتم میخوام بکاپم رو بیارم بالا میگه ورژن بکاپ بالاتره و گوشی قدیمی هستش
                        ممنون میشم کمک کنید

نظر

• دوستان من حدود ١٢ ساعت پيش آپديت كردم.
                          با همون مصرف سابق مي تونم بگم كه مصرف باتري بهتر شده. دستگاه روون تَر شده.
                          گوشيم هم ٦+ ١٢٨ هستش.
                          ضمنا من با آخرين ورژن آيتيونز به ٩ ري استور كردم. پيشنهاد مي كنم كه حدالمقدور إز OTA آپديت نكنيد.
                          بهترين روش آپديت رو هم چند صفحه قبل توي همين تاپيك شرح دادم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                            میتونی این مسیر و بری
                            Setting>general> spotlight search
                            و Off کنی ...

اینجوری بازم اون صفحه حذف نمیشه

این ایکون میکروفون که به کیبورد اضافه شده رو چطور میشه حذف کرد؟

نظر

• کیبورد فارسی farstap دیگه نو Spotlight نمیاد!

Sent from my iPhone 6

نظر

• واقعا افتضاح شده
                                روی +6 کلی لگ داره,اعصاب آدمو خورد میکنه
                                مولتی تسکین هم 8.4.1 راحتر بود
                                خیلی نرم افزارا هنوز باهاش مچ نیستن
                                این همه ادعا کرد همین بود.....😥😢

نظر

صبر کنید ..
                                X