اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز ممنون میشم کمکم کنید . من IOIS 8.4 دارم جیلبریک هم کردم .میخواستم با برنامه Ifunbox چند تا ویدیو بریزم داخل گوشی که با اروری که به صورت عکس ضمیمه کردم مواجه میشم .
    البته اومدم از طریق app file sharing داخل VLC Player ویدیو هارو بریزم که با ارور زیر مواجه شدم .
    چطور باید مشکل رو حل کنم ؟؟؟
    و اینکه بهترین راه برای ریختن هر گونه ویدیو با هر پسوندی چیه ؟؟

دوستان کمک کنین ....
    فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان کمککککککککککککککککککککککککک من ابدیت کردم یه ارور داد الان دیگه نه ایتوز نه ایتولز گوشی را میخوانند !!!!! نمیدانم ارور چی بود هرکاری میکنم دیگه نمیشه چه کار کنم؟؟؟ دیگه حتی نمیتوانم ری استور کنم گوشی کار میکنه ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
        دوستان عزیز ممنون میشم کمکم کنید . من IOIS 8.4 دارم جیلبریک هم کردم .میخواستم با برنامه Ifunbox چند تا ویدیو بریزم داخل گوشی که با اروری که به صورت عکس ضمیمه کردم مواجه میشم .
        البته اومدم از طریق app file sharing داخل VLC Player ویدیو هارو بریزم که با ارور زیر مواجه شدم .
        چطور باید مشکل رو حل کنم ؟؟؟
        و اینکه بهترین راه برای ریختن هر گونه ویدیو با هر پسوندی چیه ؟؟

دوستان کمک کنین ....
        Apple File Conduit "2" رو از سیدیا نصب کنید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
        دوستان کمککککککککککککککککککککککککک من ابدیت کردم یه ارور داد الان دیگه نه ایتوز نه ایتولز گوشی را میخوانند !!!!! نمیدانم ارور چی بود هرکاری میکنم دیگه نمیشه چه کار کنم؟؟؟ دیگه حتی نمیتوانم ری استور کنم گوشی کار میکنه ولی
        آیفون رو به DFU mode ببرید و ریستور کنید.

نظر

• سلام من یه ایپد سیم کارت خور 3 دارم کدوم مدل باید دانلود کنم
          مدل : Md371zp/a
          ممنون از راهنمایی

نظر

• مدل آیپد رو پشتش نوشته. مال شما فکر کنم A1430 هستش.
            (iPad 3 Wi-Fi + Cellular (GSM

نظر

• سلام دوستان
              من اپدیت کردم به 8.4...برای فعال کردن اون 3 ماه اپل موزیک هم اپل ایدیمو 10 دلار شارژ کردم و محل سکونتم رو هم به اوهایو منتقل کردم تا از پرداخت مالیات معاف شیم :دی
              حالا مشکل اینه که وقتی میرم واسه فعال کردنش باید یه روش پرداخت انتخاب کنیم که من مثلا visa card رو میزنم...بعد باید شماره کردیت کارت و .. هم وارد کنیم..الان الکی وارد کنم ؟ گیر نمیده؟
              شما چطوری فعال کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من اپدیت کردم به 8.4...برای فعال کردن اون 3 ماه اپل موزیک هم اپل ایدیمو 10 دلار شارژ کردم و محل سکونتم رو هم به اوهایو منتقل کردم تا از پرداخت مالیات معاف شیم :دی
                حالا مشکل اینه که وقتی میرم واسه فعال کردنش باید یه روش پرداخت انتخاب کنیم که من مثلا visa card رو میزنم...بعد باید شماره کردیت کارت و .. هم وارد کنیم..الان الکی وارد کنم ؟ گیر نمیده؟
                شما چطوری فعال کردید؟
                من با اکانت آلمان, بدون کردیت کارت و صرفا با خرید ۱۰ یورو گیفت کارت انجام دادم
                هنگام فعال کردن هم روش پرداختی از من نخواست و فقط اکانتم رو چک کرد که ۱۰ یورو توش باشه
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  شما چطوری فعال کردید؟
                  خیر الکی نزنید اخرین گزینه که اسمش none هست اون رو یزنید بعد اقدام به فعال سازی کنید

نظر

• باسلام دوست عزیز.
                    شما نباید در اپل آیدیتون تغییرات ایجاد میکردید حالا که اینکارو انجام دادید اپل آیدیتون دیگه کارایی نداره و از کار افتاده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من دیشب ریستور کردم. تغییر مثبت محسوسی که احساس کردم، بهبود عملکرد و روان تر شدن سافاری هستش (احتمالا عملکرد وای فای هم بهتر شده). عملکرد کلی سیستم هم احساس می کنم بهتر شده. باگ نرم افزار weather هم رفع شده.
                      باتری رو هنوز کالیبره نکردم ولی حس می کنم که مصرفش تو حالت استندبای یه خورده کمتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
                        باسلام دوست عزیز.
                        شما نباید در اپل آیدیتون تغییرات ایجاد میکردید حالا که اینکارو انجام دادید اپل آیدیتون دیگه کارایی نداره و از کار افتاده.

با من بودین ؟
                        من دو بار تغییر دادم ادرس رو..بعد درست شد...الانم تو اپل موزیک کار میکنه برام...ولی هنوز برنامه نگرفتم ولی فک نکنم از کار افتاده باشه...خب خود اپل امکان عوض کردن ادرس و شماره تلفن رو باز گذاشته برای چی پس؟

دوستان دو تا سوال...
                        برای سیو موزیک ها باید حتما ایکلاود فعال باشه ؟! چون من ایکلاودم فعال نیست و وقتی make available offline میزنم ارور میده.
                        و اینکه بعد از اپدیت وقتی صفحه گوشی لاک هست ایکون درصد شارژ و بقیه ایکون های بالای صفحه بزرگتر از حالت معمول هستن و وقتی انلاک میکنم گوشیو کوچیک میشن.
                        این عادیه؟

نظر

• دوست عزیز چیزی به عنوان کالیبره باتری مفهومی نداره و معلوم نیست کی و از کجا همچین چیز بی اساس و بی اعتباری رو پخش کرده...

شما یه نیم نگاهی به باتری ها و ساختار اونها و نحوه عملکرد اونها بندازین متوجه میشین باتری قطعه قابل کالیبره نیست.

هر باتری طول عمر و میزان شارژ و تخلیه معینی داره و با استفاده درست و صحیح از باتری و شارژ مناسب اون میتونید تا حدی عمر اون رو بهبود ببخشید

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
                            دوستانی که آپدیت کردن این مشکل رو دارن؟

سلام دوست عزیز نه من که این مشکلو نداشتم.گوشی رو بذار رو حالت پرواز چک کن ببین جواب میگیری؟

نظر

• دوستان الان يه مشكلى براى من پيش اومد گوشى كلا از كار افتاد صفحه نمايش كلا خاموش شد و روشن هم نميشد به گوشى هم زنگ ميزدم بوق ميخورد اما زنگ نميخورد و من كاملا شوكه شده بودم كه يهو ديدم كوشى صفحه اش روشن شد!! كسى ميدونه چرا اينجورى شد؟

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

• گوشیمو ریست ال کردم از امروز صبح رفته داره دانلود میکنه همش داره دانلود میکنه همه فسمتهارو هم چک کردم و خاموشه بنظرتون چکارکنم !!!

نظر

صبر کنید ..
                                X