اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
    صفحه نمایش هنگامی که خاموشه دکمه ی هوم رو میزنی روشن بشه با 2 ثانیه تاخیر روشن میشه
    فقط رو ایر 2 اینطوریه! رو آیپد 4 تست ردم اوکی اوکی هست!!!
    ماشالله آپدیت
    باتری خوریشم عالیه
    درسته منم ایر 2 دارم اذیت میکنه و کند شده !!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• از دوستان عزيزي كه 5s ظرفيت 16 گيگ رو به 8.4 آپديت كردن، يه درخواستي دارم، اينكه در قسمت About بخش Capacity رو يه نگاه كنن و ظرفيت قابل دسترس كه نوشته شده رو بگن
      ميخوام بدونم دقيقاً چقدر اختلاف داره با 7.1.2
      سپاس

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        از دوستان عزيزي كه 5s ظرفيت 16 گيگ رو به 8.4 آپديت كردن، يه درخواستي دارم، اينكه در قسمت About بخش Capacity رو يه نگاه كنن و ظرفيت قابل دسترس كه نوشته شده رو بگن
        سپاس

الان يه فايو اس جلومه نوشته ١٢ گيگ

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mostafa 11 نمایش پست ها
          درسته منم ایر 2 دارم اذیت میکنه و کند شده !!!!!!!!!!!!!!!!
          دقیقا air 2 من هم همین مشکل رو داره.این باگ رو خیلی از آیپدها دارن و توی discussion اپل این مشکل ریپورت شده به اپل.
          ویرایش توسط naviddj : https://i-phone.ir/forums/member/4386-naviddj در ساعت 08-07-2015, 01:31 AM

نظر

• دوستان من بعد یک سال از 7.1.2 اومدم رو 8.4
            الان سه روز هستش که دارم کار میکنم و هیچ عیب و ایرادی ندیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط babak 8 نمایش پست ها
              از دوستان عزيزي كه 5s ظرفيت 16 گيگ رو به 8.4 آپديت كردن، يه درخواستي دارم، اينكه در قسمت about بخش capacity رو يه نگاه كنن و ظرفيت قابل دسترس كه نوشته شده رو بگن
              سپاس

sent from my iphone 5s using tapatalk

12gb نوشته

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                دوستان واقعا خیلی عجیبه که هنوز نمیتونم Iphone 6 plus خودم رو از طریق OTA به 8.4 آپدیت کنم .
                تمام راه ها رو امتحان کردم اما آخرین آپدیت رو میزنه 8.3 نمیدونم چرا ؟؟
                دوستان چیکار کنم ؟؟

- - - - - - - - - -

دوستان واقعا خیلی عجیبه که هنوز نمیتونم Iphone 6 plus خودم رو از طریق OTA به 8.4 آپدیت کنم .
                تمام راه ها رو امتحان کردم اما آخرین آپدیت رو میزنه 8.3 نمیدونم چرا ؟؟
                دوستان چیکار کنم ؟؟
                ورژنی که الان هستین رو با ota نصب کردین یا ری استور؟
                اگر ota نصب کرده باشین ممکنه همچین باگایی وجود داشته باشه
                مثلا خودم ۸.۳ رو ota نصب کردم و در کمال تعجب متوجه شدم که ایر دراپم اصلا کار نمیکنه
                نه دیوایسی منو میشناسه و نه من میتونم دیوایسی رو ویدا کنم
                تا اینکه ری استور کردم درست شد
                احتمالا ممکنه بخاطر این مورد باشه

نظر

• دوستان برای اینکه تمام برنامه ها و بازیهایی که نصب دارم پاک نشه چطور باید به 8.4 آپدیت کنم ؟؟
                  البته بگم از طریق OTA نمیتونم آپدیت کنم ( در صفحات قبل مشکلاتم رو گفتم و تمام راه ها رو امتحان کردم . حتی با Itunes هم تست کردم و فایده نداشت )
                  ناچارم که ریستور کنم از طریق itunes
                  حالا من آپدیت 8.4 رو دانلود کردم . اما موندم چطور باید ریستور کنم که اطلاعات پاک نشه و سیستم عامل 8.4 بعد از ریستور پایدار بمونه !!
                  ؟؟؟؟؟
                  البته بگم به بکاپ خود Itunes‌ اعتمادی ندارم می ترسم بکاپ رو برنگردونه ...

نظر

دوستان برای اینکه تمام برنامه ها و بازیهایی که نصب دارم پاک نشه چطور باید به 8.4 آپدیت کنم ؟؟
                    البته بگم از طریق OTA نمیتونم آپدیت کنم ( در صفحات قبل مشکلاتم رو گفتم و تمام راه ها رو امتحان کردم . حتی با Itunes هم تست کردم و فایده نداشت )
                    ناچارم که ریستور کنم از طریق itunes
                    حالا من آپدیت 8.4 رو دانلود کردم . اما موندم چطور باید ریستور کنم که اطلاعات پاک نشه و سیستم عامل 8.4 بعد از ریستور پایدار بمونه !!
                    ؟؟؟؟؟
                    البته بگم به بکاپ خود Itunes‌ اعتمادی ندارم می ترسم بکاپ رو برنگردونه ...
                    كليد enter رو صفحه كليد را گرفته و روي update كليك كنيد و فايل دانلودي را انتخاب كنيد
                    البته خيالتون راحت مشكلي از برگردوندن بكاپ در ورژن بالاتر ios از ورژن پايينتر نخواهيد داشت

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                      كليد enter رو صفحه كليد را گرفته و روي update كليك كنيد و فايل دانلودي را انتخاب كنيد
                      البته خيالتون راحت مشكلي از برگردوندن بكاپ در ورژن بالاتر ios از ورژن پايينتر نخواهيد داشت

sent from my iphone 6 using tapatalk
                      با این روشی که شما فرمودین پایداری ios 8.4‌در استفاده های طولانی مدت نمیاد پایین ؟؟
                      خوب شنیدم که اگر از اول ریستور بشه بهتره !!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها

با این روشی که شما فرمودین پایداری IOS 8.4‌در استفاده های طولانی مدت نمیاد پایین ؟؟

نظر

با این روشی که شما فرمودین پایداری ios 8.4‌در استفاده های طولانی مدت نمیاد پایین ؟؟
                        نه ios سيستم عامل پايداري هستش كه به مرور زمان نمياد پايين
                        ريستور صد در صد بهتره چون سيستم عامل از نو نصب ميشه ولي اما اينم خودش شرايطي داره كه مهم ترينش برنگردوندن بكاپ هست
                        اما اگه يخوايم خيالتون را راحت كنم زياد فرقي بين اين اپديتها نيس و براي يوزر تفاوت زيادي نداره و با خيال راحت اول ريستور كنيد بعد بكاپ را برگردونين

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
                          12gb نوشته
                          خب روي آيفون 5 كه iOS 7.1.2 هست ظرفيت 13.3 گيگ هست
                          روي 5s با 7.1.2 ظرفيت 12.8 گيگ هست و روي 8.4 هم كه گفتيد 12 گيگ
                          به شخصه اين كاهش ظرفيت رو يك ايراد مي دونم براي اپل (دوستان عزيز لطفاً عصبي نشيد، من خودم از طرفدارهاي سرسخت آيفون هستم اين صرفاً نظر منه-كه موافقم هم زياد داره ، در فروم هاي خارجي هم ميشه ديد)
                          به هر حال من اميدوارم اپل جدي روي بهينه تر و سبك تر بودن iOS 9 كار كنه تا حداقل مثل قبل بشه

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 08-07-2015, 11:51 PM

نظر

• سلام دوستان. من 5اس دارم مدل A1457 که با روش OTA به 8.4 ریستورش کردم. خواستم جیل کنم که متوجه شدم باید با ریستور فایلی از طریق آیتیونز آپدیت کرده باشم تا بتونم جیلش کنم و با OTA نتایج بدی داره.
                            از طریق همین سایت IOS مربوط به 5اس مدل GSM رو دانلود کردم. (iPhone6,1_8.4_12H143_Restore.ipsw)
                            گوشی رو به حالت DFU بردم و با گرفتن شیفت ریستور رو انتخاب کردم و فایل دانلود شده رو انتخاب کردم. ولی تا اوکی میکنم not compatible میاد.
                            از سایت های دیگه هم خواستم همین IOS رو دانلود کنم ولی دیدم دقیقا همین میاد.
                            توی پست ها دیدم چندتا دیگه از دوستان هم همین مشکل رو داشتن ولی کسی جواب درستی نداده بود.
                            فقط 1نفر گفته بود از طریق خود آیتونز دانلود کن که یکم این روش سخته.
                            ممنون میشم اگه کسی بتونه یه راهکار درست ارائه بده.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdiar74206 نمایش پست ها
                              سلام دوستان. من 5اس دارم مدل A1457 که با روش OTA به 8.4 ریستورش کردم. خواستم جیل کنم که متوجه شدم باید با ریستور فایلی از طریق آیتیونز آپدیت کرده باشم تا بتونم جیلش کنم و با OTA نتایج بدی داره.
                              از طریق همین سایت IOS مربوط به 5اس مدل GSM رو دانلود کردم. (iPhone6,1_8.4_12H143_Restore.ipsw)
                              گوشی رو به حالت DFU بردم و با گرفتن شیفت ریستور رو انتخاب کردم و فایل دانلود شده رو انتخاب کردم. ولی تا اوکی میکنم not compatible میاد.
                              از سایت های دیگه هم خواستم همین IOS رو دانلود کنم ولی دیدم دقیقا همین میاد.
                              توی پست ها دیدم چندتا دیگه از دوستان هم همین مشکل رو داشتن ولی کسی جواب درستی نداده بود.
                              فقط 1نفر گفته بود از طریق خود آیتونز دانلود کن که یکم این روش سخته.
                              ممنون میشم اگه کسی بتونه یه راهکار درست ارائه بده.
                              خوب این پیفام به این معنی هست که فرم ور هماهنگ نیست. اگر از سایت های دیگه هم همین مشکل رو داشتید بهتره با همون آیتونز این کار رو کنید
                              سخت تر شاید باشه اما نتیجش مشخصه
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                                خوب این پیفام به این معنی هست که فرم ور هماهنگ نیست. اگر از سایت های دیگه هم همین مشکل رو داشتید بهتره با همون آیتونز این کار رو کنید
                                سخت تر شاید باشه اما نتیجش مشخصه
                                از سایت های دیگه دانلود نکردم. فقط عنوان فایل دانلودی رو مقایسه کردم که یکی بود.

نظر

صبر کنید ..
                                X