اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان وارد دقیقا بررسی کنند فیدبک بدن لطفا

نظر

دوستان عزیز راجب سرعت وای فای ، مصرف باطری و باگ تاخیر تماس ..تو ورژن جدید بگن ..لطفا با ذکر مدل ایفون

نظر

کدوم روش بهتره؟ رستور کنم یا از طریق ota آپدیت کنم. برای آیپد میپرسم.

نظر

رو آیپد ایر ١ قشنگ میشه نرم بودن انیمیشن از رو احساس کرد. سفری انیمیشن هاش خیلی بهتر شده اما چیزی که منو خوشحال کرد سرعت فوق‌العاده بالای سفری تو. باز کردن صفحات هستم که قابل مقایسه حتی با ٧.١.٢ هم نیستش خیلی سریع شده. کیبورد های که نصب کردین دیگر تو spotlight غیب نمیشن. سرعت بالا آمدن کیبورد جانبی بعضی مواقع از کیبورد اصلی بهتر ه!!! خلاصه خیلی خوب تر شده قشنگ میشه حس کرد کسایی که رو ورژن های دیگه ios هستن شک نکن تو آپدیت. من خودم ota زدم ولی امروز صد در صد ریستور کامل میکنم. اما هنوز برخی مشکلات هم هست مثلا اسکرول تو سفری هنوز سریع نیست.
          ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 09-04-2015, 09:41 AM

نظر

دوستانی که این نسخه رو نصب و تست میکنن لطفا بررسی مناسب و دقیقی روی اون انجام بدن و بعد اعلام نظر کنن در مورد اون تا خدایی نکرده اطلاعات غلط به کسی داده نشه... دقت کنید اینجا انجمن تخصصی ایفون هست ...
            نکاتی مانند:

مصرف باتری
            سرعت و روونی اجرای سیستم عامل
            سرعت وای فای و عملکرد اون
            باگ های فریمور قبلی که ایا رفع شده یا نه؟ مثل باگ تاخیر در دریافت تماس ورودی
            سرعت سافاری و روونی اون
            حجم حافظه اون دیوایس قبل و بعد از اپدیت
            تغییرات ریزی که به شکل ظاهری اعمال شده..
            عملکرد دوربین ..
            و در اخر اینکه با حوصله و دقت بررسی رو انجام بدین تا مثل پست مربوط به 8.2 اون همه صفحه پر از اطلاعات اشتباه و بیهوده تحویل کاربران داده نشه
            ممنون

نظر

نکته جالبی که بعداز آپدیت متوجه شدم فضای خالی بیشتری هنگام اتصال به آیتونز درگوشی نشان داده میشود

نظر

دوست عزیز alimt699
                به نظر میاد شما با ریز بینی خاصی میتونید نکات رو بررسی کنید. کاش شما خودتون نصب کنید و اطلاعات دقیق ارائه بدید.
                البته من الآن در حال دانلود هستم.
                ویرایش توسط ed_7753_2002 : https://i-phone.ir/forums/member/174189-ed_7753_2002 در ساعت 09-04-2015, 09:33 AM

نظر

سلام.آیفون 6 را اپ کردم به 8.3خاک بر سرشون کنم با این آپدیت هاشون.تاخیر تماس تو 8.2 حدود 1 ثانیه بود الان حس میکنم بیشتر هم شده.در کل حالم داره به هم میخوره...دلم واسه 4اس ام تنگ شده

نظر

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

من اپديت كردم تاخير تماس حل شده مشكلي ندارم خدارو شكر، ولي مصرف باتري همونه ديواس من ايفون٦. شانزده گيگ هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام منظور از اينكه دستگاهو تو اين ورژن با وايرلس به صوت بيسيم به سيستم ماشين وصل كنيم مثل همون گيرنده اف ام نوكياس؟

نظر

سرعت کیبوردهای فارسی چطوره ؟ بهبودی حاصل شده ؟ کدوم کیبورد واسه فارسی سرعتش بیشتره الان ؟

نظر

در ايفون ٦پلاس همه چيز بسيار روون و عالي شده البته من نسخه هاي بتا رو داشتم ولي به رووني الان نبود همه چيز بي نقص عمل ميكنه تاخير تماس كاملا براي من برطرف شده مصرف باتري كلا به خودتون بستگي داره ولي مصرف خوب شده كيبورد جانبي كاملا روون شده شكلك هاي جديد كاملا زيبا هستن باگ ها اكثرا برطرف شدن به نظره من اين نسخه كامل ترين و بي نقص ترين نسخه هست و الان ميشه اين نسخه رو با 7 مقايسه كرد پيشنهاد ميكنم اين نسخه رو از دست نديد موفق باشيد

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

با سلام دوستان کسی رو 4s تست نکرده ؟

نظر

سلام دوستان
                              من با ota آپ كردم آيا لازمه از طريق ريستور هم آپديت كنم؟اخه ديگه حوصله بكاپ اينا ندارم ممنون از پايخگوييتون

نظر

كسي تا حالا تست كرده اصلا اين برنامه چيه

نظر

صبر کنید ..
                                X