اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

نوشته اصلی توسط abtins76 نمایش پست ها
    با سلام
    من تو نصب به مشکل برخوردم
    فک کنم از اونی که آیفونو گرفتم فایند مای آیفونو خاموش نکرده بود
    یا اپل آیدی داشت
    منم نمیدونستم
    حالا رفتم برا نصب فریمور خود گوشی پرید این یکی هم نصب نشد
    اپل آیدیشو هم ندارم
    حالا باید چکار کنم
    ممنون میشم زود جواب بدید
    اگه ريستور كردي با هر روشي! به مشكل ميخوري و موقع بالا اومد اپل ايدي ميخواد و نمي توني وارد گوشي بشي! فعلا دستش نزن
    ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 20-06-2015, 08:33 AM

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
      دوستان عزیز ios 8.4 چه روزی برای نصب آماده هستش ؟؟
      حدود ده روز ديگه

نظر

• ببخشید در IOS 8.3 چطور میشه موزیک خاصی رو به عنوان زنگ گوشی تنظیم کرد ؟ App خاصی این کارو انجام میده ؟
        بعد اینکه بهترین و راحت ترین راه حال حاضر برای ریختن موزیک ویدیو و موزیک MP3 داخل گوشی چیه ؟

- - - - - - - - - -

ببخشید در IOS 8.3 چطور میشه موزیک خاصی رو به عنوان زنگ گوشی تنظیم کرد ؟ App خاصی این کارو انجام میده ؟
        بعد اینکه بهترین و راحت ترین راه حال حاضر برای ریختن موزیک ویدیو و موزیک MP3 داخل گوشی چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
          ببخشید در IOS 8.3 چطور میشه موزیک خاصی رو به عنوان زنگ گوشی تنظیم کرد ؟ App خاصی این کارو انجام میده ؟

[
          نرم افزارهای Ringtone Maker تو اپ استور زیاد هست. یکیشو دانلود کنید و از طریق اونا، رینگتون بسازید

برای سوال دوم تون هم بهترین و آسون ترین راه، استفاده از نرم افزار آیتونز هستش . آخرین ورژن رو دانلود کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها

[
          نرم افزارهای Ringtone Maker تو اپ استور زیاد هست. یکیشو دانلود کنید و از طریق اونا، رینگتون بسازید

برای سوال دوم تون هم بهترین و آسون ترین راه، استفاده از نرم افزار آیتونز هستش . آخرین ورژن رو دانلود کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html

نظر

• سلام دوستان عزیز .
            یه مشکلی دارم : من یک ساعت Moto 360 دارم که با بلوتوث و برنامه BLE Utility به گوشی آیفون 6 پلاس با IOS 8.3 خودم کانکت شده .
            متاسفانه وقتی گوشی به حالت استند بای میره یا وقتی که صفحه خاموشه متاسفانه اتصال بلوتوث قطع میشه . چطور میشه تنظیماتی انجام داد که بلوتوث همیشه روشن بمونه ؟؟ حتی در حالت صفحه خاموش ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
              سلام دوستان عزیز .
              یه مشکلی دارم : من یک ساعت Moto 360 دارم که با بلوتوث و برنامه BLE Utility به گوشی آیفون 6 پلاس با IOS 8.3 خودم کانکت شده .
              متاسفانه وقتی گوشی به حالت استند بای میره یا وقتی که صفحه خاموشه متاسفانه اتصال بلوتوث قطع میشه . چطور میشه تنظیماتی انجام داد که بلوتوث همیشه روشن بمونه ؟؟ حتی در حالت صفحه خاموش ؟؟
              سلام، راه حل خاصی ندارید. متاسفانه این مشکل رخ می دهد.

نظر

• اگر گوشیتون جیلبریک بود میتونستید تیوک های زیادی از سیدیا برای این مشکل دانلود بفرمایید
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                  اگر گوشیتون جیلبریک بود میتونستید تیوک های زیادی از سیدیا برای این مشکل دانلود بفرمایید
                  ممنون میشم چند تا توپیک هایی که به روشن موندن بلوتوث در همه حالت کمک میکنن رو معرفی کنید ؟؟؟
                  البته اگر جیلبریک 8.3 به زودی منتظر بشه ...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                  اگر گوشیتون جیلبریک بود میتونستید تیوک های زیادی از سیدیا برای این مشکل دانلود بفرمایید
                  ممنون میشم چند تا توپیک هایی که به روشن موندن بلوتوث در همه حالت کمک میکنن رو معرفی کنید ؟؟؟
                  البته اگر جیلبریک 8.3 به زودی منتظر بشه ...

نظر

• سلام دوستان. يه خبر خوش براي جلبريك دوستان ، جلبريك نسخه ٨.٣ توسط تيم Tiag عرضه شده البته فعلا بايد صبر كرد چون اجرا كننده برنامه هاي اصلي سيديا كه برنامه Mobile substrate باشه هنوز با اين نسخه سازگار نيست و بايد منتظر نسخه هاي بعدي باشيم .

نظر

• سلام به دوستان
                      فكر ميكنيد iOS 9 چه موقع براى عموم ريليز بشه؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• تو مهر ماه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان من الان روی 8.1.3 جیلبریک هستم. اگر 8.4 بیاد و به هر دلیلی جیل ش با تاخیر بیاد میشه برم رو 8.3 تا جیلبریک کنم یا اجازه نمیده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
                            دوستان من الان روی 8.1.3 جیلبریک هستم. اگر 8.4 بیاد و به هر دلیلی جیل ش با تاخیر بیاد میشه برم رو 8.3 تا جیلبریک کنم یا اجازه نمیده؟
                            چون ۸.۳ جیل شده بعد از انتشار ۸.۴ اپل به سرعت ریستور به ۸.۳ رو میبنده

نظر

• کسی جیل نکرده؟ taig 2.1.1 انگاری با اکثر برنامه ها سازگار شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
                                کسی جیل نکرده؟ taig 2.1.1 انگاری با اکثر برنامه ها سازگار شده
                                اکثر برنامه ها سازگار هستن و به خوبی کار میکنن.

نظر

صبر کنید ..
                                X