اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لینک دانلود میدید برای ریستور میخوام

نظر

• دوستان من هم چند روزى ميشه به ٣-٨ اپديت كردم گوشيم 5s و آيپد اير اما هيچ مشكلى ندارم حتى اون تاخير جواب دادن به تلفن هم ٩٠ درصد بهتر شده هر چند مصرف باترى فرقى نكرده ولى احساس روان شدن گوشى و ايپد كاملا مشخصا در مجموع من بشخصه راضيم.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
        مشكل باتريتون چطور حل شد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
        یوزر و تاپیک را پیدا نکردم شماره را داشتم اس ام اس دادم گفتم بیاد خودشون بگن

نظر

• نوشته اصلی توسط احمدمر نمایش پست ها
          دوستان من هم چند روزى ميشه به ٣-٨ اپديت كردم گوشيم 5s و آيپد اير اما هيچ مشكلى ندارم حتى اون تاخير جواب دادن به تلفن هم ٩٠ درصد بهتر شده هر چند مصرف باترى فرقى نكرده ولى احساس روان شدن گوشى و ايپد كاملا مشخصا در مجموع من بشخصه راضيم.
          منم والا همینو میگم درسته لگ بعضی جاها وجود داره مثلا تو سفری یا هنوز مشکل صفحه سفید هست تو سفری یا ... ولی خداوکیلی انقدر نباید بی انصافی کرد خدایی بهبود داشته مشکل باطری هم من گفتم کالیبره کنید صد در صد مشکلتون حل میشه نشه مشکل از طریقه مصرف خودتون هست نه ورژن . طریقه کالیبره کردن هم اینطور هست که بزارید شارژ گوشی کامل صفر بشه حتی اگه میتونید وقتی گوشی خاموش شد بعد از ده دقیقه دوباره بدون وصل کردن به شارژر روشن کنید گوشی رو چون بعضی از باطری های کالیبره نشده روشن میشه ، و حتی تا ۵ درصد باطری شارژ داره !!! پس حتما مطمئن بشید باطری تخلیه کامل شده باشه . بعد از اطمینان بزنید به شارژر و به هیچ عنوان در حین شارژ شدن از گوشی استفاده نکنید . وقتی صد در صد کامل شد از برق نکشید بزارید حداقل ۱ ساعت دیگه تو شارژ بمونه . اگه مصرفتون بعد از اینکار بهتر شد که هیچ نشد یه بار دیگه اینکارو بکنید دقیقا باید همین کارو انجام بدید اما اگه برای بار دوم میخواید اینکارو بکنید گوشیتون نباید به کامپیوتر و یا شارژر وصل شده باشه . شک نکید اگه بازم مشکل داشته باشید از نوع مصرف خودتون هست نه گوشی . مصرف آیپد خودم رو در زیر گذاشتم تا ببینید حتی مصرف باطری بهتر هم شده . دقت داشته باشد هنوز 20 درصد باطریم هم مونده تازه !!!
          ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 14-04-2015, 09:12 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

سلام دوستان
            من مشكل باتري در ios 8.2 نداشتم ولي در ios 8.3 يهو مصرف بالا رفت و گرم ميشد دستگاه
            امروز تو شارژ گذاشتم ايفونمو و تا ٨٣درصد شارژ كه شد كشيدم بيرون شارژ رو.بعد گوشي را كه ري استارت كردم درصد باتريم شده بود ٩٦درصد!!!
            مطمنم مشكل باتريم به خاطر كالبيره نشدن هست و طبق گفته دوس عزيزم اقا hamed پيش ميرم و نتيجه را اعلام ميكنم

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 14-04-2015, 10:47 PM

نظر

دوستاني كه بعد كالبيره كردن هنو مشكل باتري دارن من تو يه سايت خارجي خوندم كه مراحل زير را انجام بدين احتمالا درست ميشه(خودش رو ٣ تا ايفون امتحان كرده)
              ١.از icloud خارج شويد(sing out كنيد)
              ٢.با گرفتن دكمه هاي power+home گوشي را ري استارت كنيد
              ٣.وارد icloud شويد
              دوستاني كه اين روشم امتحان كردن نتيجه را اعمال كنن تا بقيه هم استفاده كنن
              ممنون از همتون
              ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 14-04-2015, 10:48 PM

نظر

• من ٨.١.٣ هستم و از باتري ناراضي! بنظرتون بيام ٨.٢ يا ٨.٣
                آيفون ٦

نظر

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                  من ٨.١.٣ هستم و از باتري ناراضي! بنظرتون بيام ٨.٢ يا ٨.٣
                  آيفون ٦
                  شما بيا رو 8.2 فعلا
                  چون با تحقيقاتي كه من كردم تو گوگل متاسفانه خيليا با 8.3 مشكل داشتن و نميشه انكار كرد.كافيه تو گوگل ios 8.3 problem را سرچ كنيد....
                  همچنين جيلبريك 8.3 فعلا در حاله اي از ابهامه

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 14-04-2015, 11:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    دوست عزیز لطفا از روی احساسات اطلاعات نادرست به دوستان ندید
                    من روی آیفون ۶و آیپد ایر ۲ مطلقا هیچ باگی ندارم. مصرف باطری هم کمی از نسخه قبلی بهتر شده
                    تنها ایراد توی نرم افزار وایبر هست که اونم فکر کنم خود وایبر باید اصلاحش کنه
                    سلام، دوست عزیز کجای حرف من احساسی بود عایاآااا؟؟؟؟ ینی این همه نفراتی که اومدن این همه ایرادات رو بیان کردن احساساتی بودن!!!!!! دم شما گرم

در ضمن حرفی رو که بنده زدم با توجه به مشکلات خودم با این ورژن و همچنین نظرات اکثریتی که بعد از نصب متوجه این همه باگ شدن بیان کردم.

چه زود فهمیدین احساستی بودم!!!!

نظر

• همه دوستان بهتر هست واسه نتیجه بهتر آپدیت آیتونز رو ریستور نکنند! و زیادی هم روی کالیبره باتری حساسیت بخرج ندید فقط یکبار کلا خالی خالی بشه بعد فول و همین کافیه! وگرنه این همه جنگولک بازی نداره!
                      مشکلات وایبر هم که فراگیر شده و فقط ios نیست! والا ما روی ios پایین تر از 8.3 هم اوضاع داریم باهاش جدیدا و کمی محدودش کردند!
                      البته یه آپدیت هم امروز واسه ios بیرون داد.
                      دوماه دیگه هم قرار هست ios 9 معرفی بشه..

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                        همه دوستان بهتر هست واسه نتیجه بهتر آپدیت آیتونز رو ریستور نکنند! و زیادی هم روی کالیبره باتری حساسیت بخرج ندید فقط یکبار کلا خالی خالی بشه بعد فول و همین کافیه! وگرنه این همه جنگولک بازی نداره!
                        مشکلات وایبر هم که فراگیر شده و فقط ios نیست! والا ما روی ios پایین تر از 8.3 هم اوضاع داریم باهاش جدیدا و کمی محدودش کردند!
                        البته یه آپدیت هم امروز واسه ios بیرون داد.
                        دوماه دیگه هم قرار هست ios 9 معرفی بشه..
                        ايشالله كه ios9 خاطرات بد ios8 را پاك ميكنه و آپديت ارزش مندي باشه

نظر

• مشکل جدید که من پیدا کردن اینه که وقتی تو بعضی از برنامه ها میرم تا برنامه باز نشده یهو از برنامه میپره بیرون !!!!!!!! مثلا تو sound cloud اینطوری بود پاک کردم دوباره ریختم برنامه رو درست شد . الانم رفتم Bee talk رو باز کنم دیدم باز نشده میپره بیرون از برنامه باز !!!!!!! یعنی مشکل از ابدیته ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
                            مشکل جدید که من پیدا کردن اینه که وقتی تو بعضی از برنامه ها میرم تا برنامه باز نشده یهو از برنامه میپره بیرون !!!!!!!! مثلا تو sound cloud اینطوری بود پاک کردم دوباره ریختم برنامه رو درست شد . الانم رفتم Bee talk رو باز کنم دیدم باز نشده میپره بیرون از برنامه باز !!!!!!! یعنی مشکل از ابدیته ؟؟؟
                            دوست عزیز شما میگید نرم افزار مشکل داره! بعد چجوری میگید مشکل از آپدیته؟!!!!

تمامی مشکلات نرم افزارها به خود نرم افزار برمیگرده و برنامه نویس ، باید نرم افزار رو آپدیت کنه تا با ورژن جدید سیستم عامل ها هم خونی داشته باشه...

این برنامه نویس ها هستن که باید خودشون رو با سیستم عامل های جدید هماهنگ کنن، نه سیستم عامل با نرم افزارها...

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
                              مشکل جدید که من پیدا کردن اینه که وقتی تو بعضی از برنامه ها میرم تا برنامه باز نشده یهو از برنامه میپره بیرون !!!!!!!! مثلا تو sound cloud اینطوری بود پاک کردم دوباره ریختم برنامه رو درست شد . الانم رفتم Bee talk رو باز کنم دیدم باز نشده میپره بیرون از برنامه باز !!!!!!! یعنی مشکل از ابدیته ؟؟؟
                              منم این مشکل رو دارم بعضی از برنامه ها مثل دراپ باکس وقتی وارد میشم یهو بسته میشه ، کلا ورژن باحالیه!!!

نظر

• سلام
                                چهار روزه به 8.3 ریستور کردم ( 6 )
                                مصرف باتریم حداقل 10 الی 20 % بهتر شده.
                                بدون هیچ عملکرد اضافه ای ( کالیبره و ... این داستانا )

عملکرد گوشی هم روون تر شده
                                در کل من که خیلی راضی ام ...

نظر

صبر کنید ..
                                X