اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان این جیلبریک چی هستش که توضیح داده من نصب کردم سیدیا اومد واسه 8.2 کسی میتونه معنی کنه قرار بده

Jailbreak iOS 8.2 - Pangu8

----------------------------
    حتما باید با گوشی برین تو سایت تا گزینه ی دانلودش رو بده دوستان منتظر ترجمه هستیما

- - - - - - - - - -

دوستان این جیلبریک چی هستش که توضیح داده من نصب کردم سیدیا اومد واسه 8.2 کسی میتونه معنی کنه قرار بده

http://pangu8.com/82.html

حتما باید با گوشی برین تو سایت تا گزینه ی دانلودش رو بده دوستان منتظر ترجمه هستیما

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
      من نميدونم بعضي ها چطور ميگن باطري بدتر شده اين عكس زير كه من از آيپد اير گذاشتم به وضوح نشون ميده باطري فوق العاده بهتر شده تازه من ota زدم ريستور نكردم !!
      در مورد اپ استور هم كه قضيه معلومه به خاطر مشكل تو dns server ها هست بزودي درست ميشه . مطمئنا سرور هاي اپل هم به اون ويروس تغيير dns آلوده شده كه هم چين حرفي زده . اين مشكل dns رو من دو سه هفته پيش داشتم و به بدختي تونستم حلش كنم .منم قبول دارم اپل مشكلاتش زياد شده اما دوستان هم چين ميان قضيه رو بزرگ ميكنن ، انگار اندرويد دار ها دارن بدون باگ و مشكل زندگي ميكنن!! يه سر بريد تو فروم هاي مخصوص نوت سه و نوت چهار يا همون نكسوس ٦ ببينيد چه بد بختي هاي اون ها دارن !! دوربين نوت سه تو اندرويد ٥ حدود دو ثانيه عكس گرفتنش طول ميكشيد ؟ اون مشكل نيست !! همه جا مشكل هست . مطمئن باشيد اپل با اين اوضاع نابسمانش انقدر از اندرويد بهتره كه حتي با اين باگ هاش قابل تحمل تر از اندرويده.
      حالا شما ایپد ایر داری من که ایپد نسل سوم رو دارم از اپدیت به نسخه راضی هستم حتی با اینکه به صورت فنی باید باتری عملکرد سه سال قبل رو نداشته باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
        دوستان این جیلبریک چی هستش که توضیح داده من نصب کردم سیدیا اومد واسه 8.2 کسی میتونه معنی کنه قرار بده

- - - - - - - - - -

احتمالا تقلبی هست دوست عزیز سایت اصلی تیم پانگو این هست :PanGu iOS 8 越狱工具(pangu.io)

نظر

• بلاخره نفهمیدم باتری خوب شده یا بد
          ابدیت کنیم یا نه
          و یه چیزه جالب,من خواندم که باید مستقیم ابدیت کنیم,یعنی دانلود نکنیم و بعد هم ری استور و ابدیت..
          آره؟

نظر

• دوستان برای من هنوز نیومده . چرا ؟ 4s دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
              بلاخره نفهمیدم باتری خوب شده یا بد
              ابدیت کنیم یا نه
              و یه چیزه جالب,من خواندم که باید مستقیم ابدیت کنیم,یعنی دانلود نکنیم و بعد هم ری استور و ابدیت..
              آره؟
              دوستان راهنمايى كنيد ما بلاخره آپ كنيم يا خير؟؟؟؟ ريستور براى ٨.١.٣ هنوز بازه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• من آیفون 6 16 گیگ دارم . ظرفیت گوشی در وزژن 8.1.3 12.16 گیگ بود اما تو این ورژن به 11.99 گیگ کاهش پیدا کرده . چرا ؟

نظر

• من دیشب روی ایر 2 آپدیت کردم اون آرم ساعت هم ندیدم

فضای استفاده 5 گیگ بود الان شده 5.1
                  ویرایش توسط breny : https://i-phone.ir/forums/member/164941-breny در ساعت 12-03-2015, 07:26 AM

نظر

• اون برنامه ساعت فقط مخصوص ایفون ۵ به بعد هست نه ایپد هایی که فریمور ۸ رو پشتیبانی میکنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                      من آیفون 6 16 گیگ دارم . ظرفیت گوشی در وزژن 8.1.3 12.16 گیگ بود اما تو این ورژن به 11.99 گیگ کاهش پیدا کرده . چرا ؟
                      دقیقا تایید میشه.
                      در مورد باتری فعلا نمیتونم نظری بدم...

نظر

• ايپد ٢ به ٨/٢ اپديت شد لگ سافاري خوب شده. باطري هم بهتر شده ، از زمان شارژ ديشب تا الان كه دستگاه در حالت استند باي بوده از شارژ باطري كم نشده

نظر

• من روی ایفون 6 اپدیت کردم به این ورژن ( ریستور) حداروشکر تا حالا مشکلی نداشتم به نظر من با ورزن 8.1.3 هم هیچی تفاوتی نکرده همونه از نظر کارائی

نظر

• سلام
                            فرم ور برای آیپد ایر ۲ نیومده؟ تو سایتتون آیپد ایر ۲ هنوز تا ۸.۱.۳ هست.(قسمت دانلود فرم ور ها)

نظر

• دوستان مشكل انصال به اپ استور براي من كه هنوز به ٨.٢هم نيومدم هست
                              پس اشكال از سيستم عامل نيست مشكل از dns هست

نظر

• نوشته اصلی توسط iman1157 نمایش پست ها
                                سلام
                                فرم ور برای آیپد ایر ۲ نیومده؟ تو سایتتون آیپد ایر ۲ هنوز تا ۸.۱.۳ هست.(قسمت دانلود فرم ور ها)
                                دوست عزیز اگه مدل وای فای هستید : http://appldnld.apple.com/ios8.2/031...8_Restore.ipsw

اگه مدل سلولار ( سیمکارت خور ) هستید : http://appldnld.apple.com/ios8.2/031...8_Restore.ipsw

نظر

صبر کنید ..
                                X