اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اخه اگه همچین باگ ضایعی وجود داشته باشه که شرکتی مثل سامسونگ تو بوق میکنه و همه جا میگه

مگه نبود که میگفتن خم نمیشه و از این دست حرفای چرت

نظر

سلام دوستان من update کردم ولی بعد از یک روز الان وارد هر برنامه میشم پسورد apple id میخواد وارد میکنم
      ارور cannot connect to itunes store مید(ه هر راهی هم رفتم جواب نمیده (چیز پ ن تغییر ساعت و...)
      خواهش میکنم راهنمایی کنید از کار زندگی افتادم

نظر

نوشته اصلی توسط pedram4s نمایش پست ها
        سلام دوستان من update کردم ولی بعد از یک روز الان وارد هر برنامه میشم پسورد apple id میخواد وارد میکنم
        ارور cannot connect to itunes store مید(ه هر راهی هم رفتم جواب نمیده (چیز پ ن تغییر ساعت و...)
        خواهش میکنم راهنمایی کنید از کار زندگی افتادم
        چند تا پست قبل تر رو بخونید مثل اینکه همه این مشکل رو دارند . واسه من هم بعد از آپدیت اینطوری شد

نظر

سلام
          دوستان کم وبیش من هم مشکل داشتم ولی فایل اصلی دانلود کردم ریستور کردم گوشی 6 مشکلی ندارم

نظر

من آپدیت کردم از اپ استور هیچی نمیتونم دانلود کنم کلا معلوم نیست چه خبره

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              يعني واقعا اين ورژن ها رو قبل از عرضه عمومي ، ميده كارمنداش امتحان و تست كنن؟
              كارمنداش احيانا بچه هاي مهد كودك نيستن؟!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
              من چندين بار با كارمنداشون چت كردم، حتي كارمنداي ارشدشون. خيلي از اونها از نكات فني زياد سر در نميارن. شايد هم نميخوان سر در بيارن! همين مشكل تاخير تماس رو ازشون خواستم تا روي گوشي خودشون با دقت تست كنن تا بالاخره متوجه مشكل شدند.

نظر

تحربه من از اپديت جديد 6+
                مشكل app store ندارم سرعت نسبت به 8.1.3 بهتر شده اما مصرف باتري به صورت مشهود افتضاح شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان عزیز مشکل از سرورهای اپل هست و ربطی به Ios 8.2 نداره (منبع phonearena)

نظر

من روی ۵ اس یه باگ دارم بعد آپ به ۸.۲
                    قسمت بالایی صفحه یعنی آنتن و اسم اپراتور و ساعت و... وقتی فقل صفحه باز میشه، چندبار چشمک میزنه و میره میاد!

نظر

• اين مشكل اپ استور اصلا كاري به ورژن نداره و كلي بود!

نظر

• سلام روى آيپد اير
                        من ا ز صبح آپديت كردم مصرف باطرى وحشتناكه آ پديت نكنيد
                        البته فائل رو دانلود و ريستور كردم بك آپ هم برنگردوندم
                        هرچى أندرويد رو به پيشرفته آپل به فنا داره ميره
                        ویرایش توسط arsalan2 : https://i-phone.ir/forums/member/157378-arsalan2 در ساعت 11-03-2015, 11:27 PM

نظر

• سلام دوستان
                          من آیفون 6 دوستم رو جیلبریک کردم iosش 8.1.2 بود بعد مشکل این رو داشت که تو تنظیمات که میرفتی صفحه کلا سفید میشد بعد باید دکمه هوم رو میزدی تا میومد بیرون
                          یه مشکل دیگه هم بود که وای فای وصل نمیشد
                          الان فایل 8.2 رو براش گرفتم زدم براش مشکل وای فای حل شده ولی تو رفتن بیرون از سیتینگ و بک تو سیتینگ لگ داره در حد 2 ثانیه !!!!
                          میخواستم کمکم کنید گند زدم این رفیقمونم میگه خرابش کردی

نظر

• مصرف باتری افتضاح
                            ورژن 8.2

- - - - - - - - - -

اپ استور به خاطر شلوغیش بعد از ارائه ی ورژن های جدید تا چند روز گیره
                            ایرادی نیست
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• من نميدونم بعضي ها چطور ميگن باطري بدتر شده اين عكس زير كه من از آيپد اير گذاشتم به وضوح نشون ميده باطري فوق العاده بهتر شده تازه من ota زدم ريستور نكردم !!
                              در مورد اپ استور هم كه قضيه معلومه به خاطر مشكل تو dns server ها هست بزودي درست ميشه . مطمئنا سرور هاي اپل هم به اون ويروس تغيير dns آلوده شده كه هم چين حرفي زده . اين مشكل dns رو من دو سه هفته پيش داشتم و به بدختي تونستم حلش كنم .منم قبول دارم اپل مشكلاتش زياد شده اما دوستان هم چين ميان قضيه رو بزرگ ميكنن ، انگار اندرويد دار ها دارن بدون باگ و مشكل زندگي ميكنن!! يه سر بريد تو فروم هاي مخصوص نوت سه و نوت چهار يا همون نكسوس ٦ ببينيد چه بد بختي هاي اون ها دارن !! دوربين نوت سه تو اندرويد ٥ حدود دو ثانيه عكس گرفتنش طول ميكشيد ؟ اون مشكل نيست !! همه جا مشكل هست . مطمئن باشيد اپل با اين اوضاع نابسمانش انقدر از اندرويد بهتره كه حتي با اين باگ هاش قابل تحمل تر از اندرويده.

نظر

• کجایی استیو جابزززززز خدایی این تیم کوک گند زده به برند اپل و سیستم عاملش ... همین جور پیش بر همه کوچ میکنن به اندروید...فقط بلده قیمت محصولاتشو ببر بالا

نظر

صبر کنید ..
                                X