اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من بدون هیچ مشکلی از گوشی استفاده میکردم تا دو ساعت پیش هم برنامه weather بدون مشکل کار میکرد و آپدیت میشد اما الان وارد برنامه که میشم میپره بیرون. مشکل از کجاست؟
    ویرایش توسط Vahidlive : https://i-phone.ir/forums/member/165947-vahidlive در ساعت 15-03-2015, 01:46 AM

نظر

• فايو سي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
        دوستان کسی مشکل گرم شدن ایفون رو داره ؟ رو ایپد این مشکل نیست ولی روی ایفون حتی به شارژ یا وبگردی هم میکنی به شدت داغ میشه رو 8.1.3 این مشکل نبود

Sent from my iPad using Tapatalk
        بله درسته من با ایپد مشکلی ندارم ولی با ایفون خیلی داغ میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
          میشه بپرسم چرا ؟
          سلام
          به خاطر مصرف وحشتناك باطرى و گرم شدن غير عادى
          چند بار هم ريستور كردم
          متاسفانه درست نشد

نظر

• من 8.1.2 هست و 6،از دیشب تاحالا چند تا برنامه که کلا باز میشه میپره بیرون،وایبر و.. هم 2-3بار پرید ولی هنگ هست کلا،بخاطر ابدیت هست؟باید آبدیت کنم؟برنامه روش زیاده اما 5گیگ فریی هنوز

- - - - - - - - - -

لینک 8.2 را بدید دانلودکنم،این 6مدل نداره مثل 5اس ها؟ همشون یکی هست؟اگر داره از کجاش باید بفهمم

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
              لینک 8.2 را بدید دانلودکنم،این 6مدل نداره مثل 5اس ها؟ همشون یکی هست؟اگر داره از کجاش باید بفهمم
              خدمت شما : http://appldnld.apple.com/ios8.2/031...8_Restore.ipsw

نه مدل نداره مثل آیفون های قبلی

نظر

• خبری از jailbreak اش نیست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                  خبری از jailbreak اش نیست؟؟
                  دوست عزيز جيلبريك 8.2 ممكنه طول بكشه تا بياد!
                  اما شما مي توني بري 8.1.3 و احتمال زياد واسه اون جيلبريك بزودي مياد!

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                    دوست عزيز جيلبريك 8.2 ممكنه طول بكشه تا بياد!
                    اما شما مي توني بري 8.1.3 و احتمال زياد واسه اون جيلبريك بزودي مياد!
                    کی گفته واسه 8.1.3 جلبریک میاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                      کی گفته واسه 8.1.3 جلبریک میاد ؟
                      بطور قطع که نمی توان گفت میاد یا نه!
                      اما اعلام شده آخرین حفره امنیتی تازه ای که اخیرا توسط تیم TaiG کشف و برای جیلبریک پایدار استفاده می شد! اپل اون رو در نسخه عمومی 8.2 بست!
                      و توسعه دهنده ها این حفره جدید را به اپل گزارش دادند! و جیلبریک ورژن های جدید توسط این تیم با شکست مواجه شد!
                      واسه همین کمی امیدواری وجود داره واسه آپدیت جیلبریک ورژن های قبل از 8.2 / شاید هم اصلا نیاد!
                      از طرفی هم ممکن هست تا آمدن ورژن عمومی 8.3 جیلبریک به طول بیانجامد/ اما در آخر خواهد آمد.

نظر

• نوشته اصلی توسط isahand نمایش پست ها
                        درود هر کاری میکنم فریمور دانلود نمیشه ای دی ام این خطا رو میده

چیکار کنم ؟؟توروخداا راهنمایی کنید از هر سایتی میخوام این فریمور ر ودانلود کنم این ارورو میده توروخداا یه راهی بگید
                        درود ،دوست عزیز اگر هنوز در دانلود مشکل دارید بفرمایید بنده لینک بدم(در جای دیگر اپلود شده) که مشکل رفع بشه ♥
                        و در آخرهم دوستانی که ابدیت نکردن،ابدیت کنند مشکلی ندارد ،تا صبح یا چند دقیقه دیگر اموزش را میزارم که مشکلی نباشه برای دوستان
                        بندهاستفاده میکنم،مصرف باتری خوب شده،پاسخ تماس هم خیلی بهتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط ΛMłЯФ نمایش پست ها
                          و در آخرهم دوستانی که ابدیت نکردن،ابدیت کنند مشکلی ندارد ،تا صبح یا چند دقیقه دیگر اموزش را میزارم که مشکلی نباشه برای دوستان
                          آموزش چی رو قصد دارید قرار بدید؟ اگر آپدیت کردن که : http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• من ابدیت کردم بیچاره شودم از بس شارژ میخوره،وایبر هم مثل قبل هنک میکنه اما روان تر شده
                            حافضه فری شده اما شارژ ....
                            چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
                              من ابدیت کردم بیچاره شودم از بس شارژ میخوره،وایبر هم مثل قبل هنک میکنه اما روان تر شده
                              حافضه فری شده اما شارژ ....
                              چرا؟
                              شما بهتر هست ريستور كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                                شما بهتر هست ريستور كنيد.
                                میشه راهنمایی کنید؟ یعنی چی ؟ چه طوری

نظر

صبر کنید ..
                                X