اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 5s آپدیت کردم
    لگ هنگام پاسخویی هنوز دارم
    مصرف باتریم فک نکنم تغییری کرده باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
      5s آپدیت کردم
      من مصرف باطریم بعد از غیر فعال کردن app Background app refresh عالی شده
      شما از بکاپ های قدیمیتون رو موقع ریستور کردید؟
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام.دوستان من چند تا جا خواندم که بهتره باخوده گوشی ابدیت کنیم دانلود نکنیم(دانلود نکنیم و بعد هم ری استور)

----

نظر

• دوستان این اپدیت اصلا به کار فایو اس نیومد لگ ها و مصرف باطری همون بوده که هست حالا تو ایفون 6 نمیدونم...باید تا فروردین صبر کرد که 8/2 بیاد شاید فرجی بشه....

نظر

• 5s همینه یا ایفون 6 هم بخری بازم باطری اذیتت میکنه .

اگه باطری برات مهمه حتما پلاس بخر واقعا باطریش عالیه روی این ورژن هم خیلی خوبه

نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
            5s آپدیت کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              من مصرف باطریم بعد از غیر فعال کردن app Background app refresh عالی شده
              شما از بکاپ های قدیمیتون رو موقع ریستور کردید؟
              نه!
              منم app Background app refresh غیر فعال کرده بودم
              کلا اصلا فرقی نکرده با ورژن قبلی!

نظر

• بله دوست عزيز لك داره، مثلاً بعضي اوقات هنگام عوض كردن صفحه منو يا بعضي وقتا توو يه برنامه انگار تاچ از كار ميوفته مشكلي كه من توو ايرم دارم، البته اين رو ٨.١.٢ بود كه من فعلاً روي اين ورژن نديدم اين بود كه پاورو كه ميزدي صفحه يا دير روشن مي شد يا بايد دوباره ميزدي اين مشكل رو ٥اسم داشتم وقتي ٨.١.٢ بود،در اين كه ٦ عاليِ كسي شك نداره ولي اپل هميشه به نكات ريزم دقت مي كرد اما حالا؟!! من خودم انتظارم از ايفون بالاس واِلا گوشي اندرويدم لك هنگام پاسخ به تماس داره ولي ما ايفون مي خريم كه مشكلاتِ اندرويدو نداشته باشه حتي اگه خيلي كوچيك ٢ميليون كم پولي نيست واسه يه گوشي.

نظر

• دوستان عزیز من الان روی ۷.۱.۲ هستم و دستگاه جیلبریکه میخوام آپدیت کنم اما جیلبریک میخوام
                  دقیقا باید چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
                    دوستان عزیز من الان روی ۷.۱.۲ هستم و دستگاه جیلبریکه میخوام آپدیت کنم اما جیلبریک میخوام
                    ممنون
                    فریمور 8.1.3 را بگیرید به DFU ببرید و سپس با آیتونز ریستور کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان عزیز من الان روی ۷.۱.۲ هستم و دستگاه جیلبریکه میخوام آپدیت کنم اما جیلبریک میخوام
                      ممنون
                      دوست عزيز دستگاه شما فعلا بايد روي نسخه ٧.١.٢ باشه چون اگر بخواي به نسخه ٨.١.٣ اپديت كنيد جلبريك رو از دست خواهي داد چون فعلا واسه اين نسخه جلبريكي ارائه نشده.

نظر

• برای اولین بار یه نسخه جدید از iOS اومد و من آپدیت نکردم، راضی هم هستم
                        تو نسخه 8.1.3 فکر کنم فقط هدفش بستن راه جیلبریک بود! وگرنه این توهم بهتر شدن مصرف باتری همیشه تو هر نسخه ای که میومد بودم خودم هم با هر آپدیتی این توهم بهم دست میداد که وااای چه بهتر شده! اما دو روز که از آپدیت میگذشت میفهمیدم همش توهم بود و بس
                        ایشالا تو نسخه های بعدی ...

نظر

ممنون
                          8.1.2 هنوز توسط اپل اجازه داده میشه اگه میخوای آپدیت کنی سریعتر باید به 8.1.2 آپدیت کنی که جیل هم داشته باشی (باید فایل 8.1.2 رو بگیری و با آیتیونز رستور کنی )

نظر

• دوستان من آيفون شش دارم آپديت از خود گوشيم كردم، هنگام مكالمه خيلي گوشي داغ ميكنه بعد أين آپديت، ميخوام بدونم كسي از دوستان اين مشكل رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                              دوستان من آيفون شش دارم آپديت از خود گوشيم كردم، هنگام مكالمه خيلي گوشي داغ ميكنه بعد أين آپديت، ميخوام بدونم كسي از دوستان اين مشكل رو داره؟
                              من نداشتم.

نظر

• سلام...دوستان عزیز گزینه های زیادی هست که بطور پیش فرض در سیستم عامل ایفون فعاله و اینترنت و باطری رو پرپر میکنه...!!. باید بعد از ریستور همه اونا رو غیر فعال کنید....خیلیهاشون لازم و ضروری نیستند....!! کارهای مهم زیرو انجام بدید به احتمال زیاد مشکل مصرف بالای باطری تا حد زیادی حل میشه...!!موفق باشید.

1- به هیچ عنوان سرویس icloud رو درایفون فعال نکنید...!! (این سرویس از نظر مصرف حجم اینترنت شمارو بیچاره میکنه... نباید در گزینه ای کلود در ستینگ گوشی اپل ایدیتون رو وارد کنید.....اگر فعاله پاکش کنید..!)

2-در مسیر settings-general-backround refresh تیک تمام برنامه ها رو بردارید...(غیر از برنامه های ضروری مثل مسنجرها مانند لاین و وایبر و ....)

3-در مسیر settings-itunes&app store تیک تمام برنامه ها رو بردارید...

4- مهم! :در مسیر settings-privacy-location services به انتهای صفحه برید و گزینه system services رو انتخاب کنید غیر ازگزینه اولی تیک تمام برنامه ها رو مطابق شکل زیر بردارید...(اکثر این سرویسها در ایران کارایی ندارند و بعد از غیر فعال کردنشون مصرف باطری شما هم کمتر میشه...!!)

نظر

صبر کنید ..
                                X