اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم قبلا روی 5s داشتم ولی روی 6+ ندیدم این تاخیر رو .

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
      اين تاخير رو اكثر قريب به اتفاق كاربرا از اولي كه ٨ اومد دارن و هنوز هم برطرف نشده و شما كه اين مشكلو نداريد شانس خوبي دارين و جزو استثناها هستيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      یه توضیحی میدین در مورد این تاخیر؟؟؟

نظر

• کسی شماره تیم کوک یا جانی ایو نداره من یه زنگ بزنم یه جوری برگردم 7.1.2 کاش زودتر این پست رو دیده بودم ولی اگر کسی شمارشونو داشت بفرست اپل خجالت زده مون کرد

نظر

• دوستان باید منتظر 8/2 باشیم تا چند وقت دیگه میاد...فقط خدایاااا ما راضی هستیم همه باگ هاااا سرجاش باشه این شارژ باطری درست بشه تورو خدا برای اینکه میزان شارژ تو فایو اس کم بشه راهکارررر میدن اونم چی هر چی تو ستینگ هست خاموش کنید از لوکیشن سرویس تا روشنایی صفحه نمایش و نوتیفیکیشن و تنظیم اتوماتیک ساعتووو و خاموش کردن 3جی و 4جی .... دیگه بگن گوشی رو خاموش کنید تا شارژ تموم نشه

نظر

• معنی بروز رسانی اپل با بقیه شرکتا فرق میکنه بجای بهتر شدن بدتر میشه
            واقعا دیگه از ایفون خوشم نمیاد با این 8.1.3 واقا 7.1.2 خیلی بهتر بود :

دو ملیون پول بدی بعد دو سه تا بروز رسانی هنوز درست نشده دلم میخواد بفروشم یه htc بخرم یا بلکبری یعنی امید هست یه بروز رسانی خوب بیاد

نظر

• ای بابااااا نه دیگه اپل با همه گندی که تو ios 8 زد بازمممم از بقیه برند هااا بهتر

نظر

• نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
                من رو ۶+ این تاحیر در انجام تماس رو ندارم بررسی کنید ببینید مشکل از چیز دیگه ای نباشه
                سلام
                من هر كاري كه ميشد انجام دادم ولي مشكل تاخير در پاسخ دادن به تماس حل نشد.
                چندين بار هم با اپل چت كردم و به طور مفصل اين مشكل و برخي باگهاي ديگه رو توضيح دادم. يه بار هم حتي با مشاور ارشدشون چت كردم.
                قرار شد به تيم فني گزارش كنن تا شايد مشكل رو برطرف كردن!
                مشكل اينجاست كه اين ايراد عموميت نداره و بعضي ها هم متوجه اين تاخير نميشن و يا براشون مهم نيست. بعضي ها هم يه جوري باهاش كنار اومدن. مثلا وقتي جواب دادن تا سه ميشمارن و بعد گوشي رو روي گوش ميزارن. يا بجاي شمردن تا سه ميشه دو بار اپل رو نفرين كرد يا ...

نظر

• بعد چند سال کار کردن با مدل های مختلف آیفون و نسخه های مختلفش به این نتیجه رسیدم که بهترین ورژن برای آیفونی که مثلا امسال میخری همون ورژنیه که روش هست یکی هم ورژن بعدی که سال بعدیش میاد تا حدودی خوبه.ورژن 2 تا بعدیش گوشی رو واقعا از چشت میندازه اگر حساس باشی.
                  آیفون 5 رو که گرفتم مثل بنز کار میکرد! عالی بود.بدون باگ!
                  نسخه 7 هم با اینکه کلی تغییرات داشت باگ زیادی نداشت.تو سایت ها میومد آپدیت جدید اپل مثلا نسخه 7.0.6 برای رفع باگ امنیتی و .. ولی چیزی رو در عمل نمیدیدم.یا اپدیت جدید اپل برای رفع دور زدن قفل گوشی که یه سری عملیات لازم داشت تا دور بزنی و کار هر کسی نبود!
                  اما نسخه 8 واقعا یه افتضاح به تمام معناست! نمیدونم چرا اینطور شده!قالب این نسخه که همون 7 ئه با یه سری تغییرات! واسه چی تاخیر تو تماس هست.کندی تو بعضی دستگاه ها هست نمیدونم! شاید اپل کمتر وقت میذاره رو دستگاه های قبلیش که بهینه کنه تا یه جورایی کاریر مجبور به خرید دستگاه جدید بشه
                  من خودم به شخصه به حدی از گوشیم بدم اومده بعد از نصب ورژن 8 که میخوام 6 پلاس رو بگیرم.مصرف باتری بالا-تاخیر در تماس.حالا چند مدل باگ دیگه هم دیدم کسی به اونا نخورده انگار! مثلا گاها گوشی رو باز میکنم وارد هوم میشه بدون هیچ لمسی یه سری برنامه ها شروع میکنن به تیره و روشن شدن! انگار لمس میشن که باز بشه.واسه 1 ثانیه. یا اینکه کنترل سنتر رو میکشم پایین بعد اینکه پایین میره اون ته صفحه شروع به لرزیدن میکنه و میمونه تا بکشم بالا بعد دوباره ببرم پایین!
                  این مورد رو تو همه گوشیا دیدم شده!!! تو قسمت ذخیره شماره برید!قسمت keypad بعد اونجا یه شماره مثلا عدد 5 رو بزنید! بعد روی + بالای صفحه بزنید که شماره ذخیره شه ولی وقته صفحه ذخیره اطلاعات اومد ذخیره نکنید همونجا صفحه گوشی رو خاموش کنید!بعدش روشن کنید باز کنید قفل گوشی رو میبینید چه شکلی میشه!!! حالا این خوبه! اینم از اون مدل باگ هاست که به چش نمیاد و جوری نیس همش اذیت کنه کاربر رو! کاش باگ ها اینطور باشه! کلی منظورمه که خیلی افتضاح شده آپدیت های ios8 . هر سری هم آپدیت جدید میده امید دارم اینا بهتر بشن که نمیشن..
                  موندم چرا تو 7.1.2 عالــــــــی بود تو 8 اینطور شده! اگه مثل نسخه 6 به 7 کلی تغییرات بنیادین داشت میشد گفت سنگین شده پردازش بیشتری رو باید انجام بده گوشی.
                  امسال هم واسه 6 و 6 پلاس نسخه 8 عالیه نسخه 9 خوبه اما دیگه نسخه 10 ios دیگه کشش نداره!

ولی خوب لامصب آیفونه دیگه! رفته تو خونمون نمیشه رهاش کرد! بازم هرچی باشه من خودم خیلـــــی راحت ترم باهاش و اصلا سمت اندرویدی جماعت نمیرم به هیچ وجه!حتی آیفون 5 با این نسخه 8 کوفتی رو خیلی بیشتر از جدیدترین گوشی های اندرویدی دوست دارم!اما توقعمون از اپل بیشتره دیگه اپل به ios ئش معروفه! این رویه امیدوارم ادامه پیدا نکنه مخصوصا تو نسخه 9! چون عاقبت خوبی نداره
                  ویرایش توسط alexxx : https://i-phone.ir/forums/member/77490-alexxx در ساعت 03-02-2015, 06:13 PM

نظر

• دوستان عزیز اینجا جایی برای صحبت های دوستانه هست و نه دعوا سر مصرف باطری
                    مصرف باطری به طور مشخص زیاد شده اما بخشی از اون مستقیما تحت کنترل کاربر هست و نمیشه مستقیما اون رو به اپل ربط داد
                    اصلی ترین قضیه, قابلیت background activity در اپلیکیشن هاست. این قابلیت همیشه اپلیکیشن هارو در پس زمینه فعال نگه میداره که خودش شارژ زیادی مصرف می کنه
                    اگر استفاده ای ازش ندارید غیر فعالش کنید. به طور مثال از ۱۵ اپلیکیشنی که من در ۲۴ ساعت گذشته استفاده کردم. ۵ تاشون از این قابلیت استفاده می کنند. با غیر فعال کردنش. اوضاع بهتر میشه
                    به جای بحث دعوا و شکایه از اپل, بهتره کمی به تنظیمات دستگاه نگاه کنیم که بتونیم بهتر قضیه رو کنترل کنیم
                    مسخرست اگر فکر کنید که هم می تونید همه می تونید از همه اپلیکیشن ها بخواین که در پس زمینه فعالیت کنند و هم در کنار اون مصرف باطری نرمالی داشته باشید

i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• اینجا کسی دعوایی نکرد!!!! به قول شما :همین که مصرف باطری به طور مشخص زیاد شده...دیگه کافیه...قبول کردن نقاط ضعف یک برند هیچ اشکالی نداره بهتر از نگاه تعصبی رو برند...

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                        اینجا کسی دعوایی نکرد!!!! به قول شما :همین که مصرف باطری به طور مشخص زیاد شده...دیگه کافیه...قبول کردن نقاط ضعف یک برند هیچ اشکالی نداره بهتر از نگاه تعصبی رو برند...
                        خوب قضیه این هست که به جای حرف های کاملا غیر تخصخصی بعضی از دوستان , بهتره حداقل یاد بگیریم اون بخشی از مصرف باطری که به طور مستقیم به فعالیت خود کاربر ربط داره رو کنترل کنیم
                        به طور مثال در اسکرین شاتی که آپلود کردم اپلیکیشن اسپوتیفای تقریبا باعث کاهش ۱/۵ مصرف باطری من شده بود در حالی که ازش یک دقیقه هم استفاده نکردم امروز, بنابراین نشون میده که بخاطر فعالیت پس زمینه این اپلیکیشن این اتفاقات افتاده و با غیر اکتیو کردن اون, ۱/۵ مصرف باطری من بهتر میشه. کلا ۱۰ ثانیه هم وقت نمیبره
                        و باز اگر بیشتر وسواس داشته باشیم, با قطع کردن تمامی آپدیت ها در پس زمینه, میشه حداقل مصرف باطری رو تا یک سوم زیاد کنید (این عدد یک سوم در مورد آیفون خودم بود که در پست قبلی اسکریت شاتش رو گذاشتم)
                        داستان کلا از اونجا شروع شد که کاربران یاد گرفتن به جای استفاده درست, غر بزنن
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• کسی غر نمیزنه... واقعیت رو میگن ...بنده خودم فایو اس دارم جیلبریک هم نکردم کلا شاید طول روز نیم ساعت بازی کنم وای فای هم یک سره روشنه و فقط از وایبر استفاده میکنم... این در حالیکه زیادم با گوشی کار نمیکنم یعنی وای فای روشنه وایبر باز.. ولی گوشی در استند بای..............ولی گوشی هر 8 / 9 ساعت به شارز احتیاج دارم!!!! با خاموش کردن این همه تنظیمات این نوع شارز دهی افتضاحه.....
                          افکت Parallax را خاموش کردم....General Accessibility Reduce Motion خاموشه... اپدیت اتومات برنامه رو خاموش کن...Cellular Enable LTE خاموشه..3جی هم خاموشه....ناتیفیکیشن های غیر ضروری هم خاموشه... AirDrop را غیر فعال کردم... Handoff & Suggested Apps خاموشه...نور صفحه نمایش زیر 50 درصد هستش حالت تنظیم اتوماتشو خاموشم کردم....Location Services خاموش کن.....siri هم خاموشه....spotlight search هم کاملا غیرفعال....background app refresh هم خاموشه...data time هم از حالت اتومات خارج کردم...
                          ولی اوضا شارز بازم به نظرم جالب نیست....
                          الان اکثر برنده هااا ظرفیت باطری هاشون بالای 2000 میلی آمپر هست...انوقت اپل هم باطری و هم سیستم عاملش گند زدن....
                          ویرایش توسط kaka500 : https://i-phone.ir/forums/member/114254-kaka500 در ساعت 03-02-2015, 09:04 PM

نظر

• دوستان عزيزي كه اين همه پا فشاري دارن كه ما بلد نيستيم مصرف باطريو كنترل كنيم بخدا ما هم بارمونِ چندين سالِ داريم از ايفون استفاده ميكنيم، ولي اين مصرف زياد بخشيش دست كاربر كه كنترل كنه باقيش باگهايي هست كه در نرم افزار، منم خيلي تعصب دارم رو اپل ولي فعلاً اپل داره ضعيف عمل ميكنه من رو گوشي خودم كه ٦ هست كندي دارم مصرف باطريمم زياد خوب نيست

نظر

• سلام کسی مشکل باز کردا اپ استور داره بعد از باز شدن چند سانیه طول میکشه تا لود بشه iphone 5s

نظر

• دوستان اينم از مصرف باطري من تو اين نسخه
                                به نظرتون خوبه يا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X