اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عاليه
    ٥اس

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
      آقا من يه مشكله چند روز پيدا كردم رو ios وقتي رو لينكي كليك ميكنم ميره تو يه سايت غير اخلاقي adultcameras.info و ول كن همى نيست حتي block pops up هم كردم فايده نداشت چند بار هم dns رو عوض كردم بازم نشد ، وقتي هم safari رو كلا clear data & histoy ميكنم يه مدت خوبه بعد از دوباره بر ميگرده . من اصلا تو اين سايت نرفتم نميدونم چرا مياد ؟؟ حتي به خاطرش ديروز ريستور هم كرده بودم بازم فايده نداشت؟؟؟
      این ویروس (جدید) مال کامپیوتره این که چه جوری میاد تو ios شما نمیدونم احتمالا برنامه ای دارین که یکی از browser های کامپیوتر (mozila chrome ie) با این سینک میشه
      اما چند تا مرحله داره اول عوض کردن dns مودم یا جایی که اینترنت گوشی شما ازش تامین میشه ؛ بعدم پاک سازی browser های pc بعدم safari یا اگه گزینه ای برای سینک browser ها دارین تیک شو بردارین

این برای dns
      adultcameras.info Virus on chrome and internet explorer..Pls Help me - Virus, Trojan, Spyware, and Malware Removal Logs

اینم برای browser های pc
      https://www.youtube.com/watch?v=LsAPefvVWHU

نظر

• نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
        این ویروس (جدید) مال کامپیوتره این که چه جوری میاد تو ios شما نمیدونم احتمالا برنامه ای دارین که یکی از browser های کامپیوتر (mozila chrome ie) با این سینک میشه
        اما چند تا مرحله داره اول عوض کردن dns مودم یا جایی که اینترنت گوشی شما ازش تامین میشه ؛ بعدم پاک سازی browser های pc بعدم safari یا اگه گزینه ای برای سینک browser ها دارین تیک شو بردارین

این برای dns
        adultcameras.info Virus on chrome and internet explorer..Pls Help me - Virus, Trojan, Spyware, and Malware Removal Logs

اینم برای browser های pc
        https://www.youtube.com/watch?v=LsAPefvVWHU
        بیچاره میکنه آدمو هر جا میخوای بری فرتی صفحه این سایت باز میشه واقعا عجیه حتی block pop ups هم کار نمیکنه و راحت این سایت خودش رو باز میکنه . راستش حتی من بعد از ریستور هم این مشکل رو دقیقا بعد از باز کردن اولین صفحه داشتم و هیچ کاری انجام نداده بودم . مطمئنم یه چیز های به browser مربوط میشه یه چیز هایی به safari ولی برام خیلی عجیه چرا pop ups نمیتونه جلوش رو بگیره ؟؟ دوستان مراقب باشن تو سایت اپل هم تو قسمت فرومش این موضوع مطرح شده و بعضی کاربران این مشکل رو پیدا کردن .

نظر

• باطری منو ببین عالیه خیلی راضیم از 100% تا 9% یکسره wifi روشن بوده

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها

دوستان عزیز اینم تصویر ۸.۱.۳ با ریجی یوزج ۶پلاس
          کلا بنده هم از این کار اپل متنفرم چون واقعا گوشی جدی میده قبلی رو میزاره پایین
          البته ناگفته نمونه من کلا هرسال جدید که میاد میگیرم اما با پلاس حداقل از لحاظ باتری راضیم کرده.
          الان باتری عالیه. بعضیام انتظار دارن مثلا بعد ۲سال باتری ایفن ۵شون بیشتر نگر داره که امکانش صفره چون حداقل۵۰ درصد باتریشون نابود شده سیلشم که دیگه گویتست برای همه
          میمونه باگ و اینا که میشه بوده هست
          قدیما رو ای او اس ۵ یم منو اینا خشک بود بعضیا دوست داشتن
          در‌کا اپدیت جدیده

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

نظر

• رو آیفون ۵ یه مشکلی داره. وقطی برنامه ها همه اپدیت هستن از لیست اپدیت ها پاک نمیشن و نوتیفیکیشن نامبر رو ستور میمونه تا اینکه اپدیت جدید بیاد و اونو نشون بده

نظر

• هنوز از جیلش خبری نیست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من ٦ دارم ولي مصرف باترييم بالا رفته نسبت به ٨.١.٢

نظر

• سلام
                  یه سوال داشتم
                  الآن روی گوشی من 8.1.1 جلیبریک هستش
                  میتونم گوشی رو به همین 8.1.1 ریستور کنم و بعدش از طریق ota آپدیت کنم؟؟
                  چون درحال حاضر امکان دانلود 1 گیگ فایل رو ندارم!

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                    سلام
                    یه سوال داشتم
                    به 8.1.1 نمیتونی رستور کنی فعلا به 8.1.2 و 8.1.3

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                      سلام
                      یه سوال داشتم
                      خير امكانش نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• 8.1.2 هنوز بازه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAriaiE نمایش پست ها
                          8.1.2 هنوز بازه؟
                          بله بازه

نظر

• آیپد 2 سلول خیلی عالی کار میکنه.

نظر

• اقا واقعا برا من عجیب این همه کامنت تو سایت اپل خارجی ها نه ایرانی شاکی از وضعیت باطری ایفون 5اس تو ای او اس 8 هستن بقیه کشور ها هم همینطور...اینجام که همه اعصابشون از باطری داغونه...اپل هم اصلا براش اهمیت نداره هیچ پاسخی نمیده...این کمپانی هر سال داره ضعیفتر عمل میکنه... واقعا که الان گوشی های در پیت سامسونگ هواوی سونی ظرفیت باطری هاشون قویترررر ..انوقت اپل....

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                                اقا واقعا برا من عجیب این همه کامنت تو سایت اپل خارجی ها نه ایرانی شاکی از وضعیت باطری ایفون 5اس تو ای او اس 8 هستن بقیه کشور ها هم همینطور...اینجام که همه اعصابشون از باطری داغونه...اپل هم اصلا براش اهمیت نداره هیچ پاسخی نمیده...این کمپانی هر سال داره ضعیفتر عمل میکنه... واقعا که الان گوشی های در پیت سامسونگ هواوی سونی ظرفیت باطری هاشون قویترررر ..انوقت اپل....
                                دوست عزيز باطري ايفون ها بستگي به استفاده مصرف كننده داره و من ٥اس دارم در كناره ٦پلاس جفتشون عملكرد بسيار خوبي دارن مخصوصا ٦ پلاس كه واقعا عملكرد بينظيري داره اما برندهاي ديگه ظرفيت باطريشون ٢ برابر ٥اس هستش واسه همينه كه مصرف بهتري دارند اما خيلي فرق نميكنه مثلا اگه ٥اس ٥ ساعت شارژ نگه ميداره t3 سوني يا نوت هاي سامسونگ ٦ الي ٦:٣٠ ساعت باطري نگه ميدارن كه فرقه خيلي محسوسي ندارن

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                                X