اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ورژن گوشیم خییلی وقته که 7.1.1 هست و الان من 8.1.1 رو دانلود کردم و میخواستم اپدیت کنم ولی نظرات دوستان رو که خوندم یکم دو دل شدم.
    میخواستم ببینم به نظر شما ارزشش رو داره که اپدیت کنم یا اینکه منتظر بمونم تا نسخه های جدید تر بیاد؟
    به نظر مشکل خیلی از دوستان حل شده. من تمام کسانی رو که مشکل داشتن رو دیدم که راضی هستند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ramin salari نمایش پست ها
      بزرگترين مشكل ٨.١.١ مصرف بالاي باتريه
      ٣٠٪ كارايي باتري نسبت به ٧.١.٢ كمتر شده !!!

Sent from my iphone 5s
      نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
      دوست عزیز مال بنده که رو ۸،۱،۱ باتریش بهتر شده
      شما رو چه خسابی این حرف رو میزنید؟
      بنده ۵اس دارم و الان تو بهترین حالته

Sent from my iPhone using Tapatalk
      7.1.2 مصرف و پایداری باتری بهتری داشت..نسبت به 8.1.1 و خیلی ها این تجربه رو داشتند

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
        منتظر 8.2 باشید. 8.1.1 باز هم مشکل وای فای داره! برای 90% کاربرا حل شده ولی برای من و 10% دیگه خیر!
        وقتی واسه خیلی ها حل شده باید واسه شما هم حل بشه و دلیلی نداره واسه شما مشکل پابرجا باشه! مجدد ریستور کنید یا ریست کنید اما بدون بک آپ..
        نوشته اصلی توسط ramin3730 نمایش پست ها
        یه سوال دیگه اونم اینکه نیازی نیست به dfu ببرمش؟
        ممنون
        نیازی نیست
        نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
        به نظر مشکل خیلی از دوستان حل شده. من تمام کسانی رو که مشکل داشتن رو دیدم که راضی هستند.
        درکل راضی هستیم

نظر

• دوست عزیز نظر شخصی
          فعلا رو همون ۷ بمون
          مگه اینکه کاری با جیلبریک نداشته باشی
          تا زمانی که توییک ها کامل اپ شه برای ۸

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• دقیقا این مشکل وای فای چطوریه!چون بنده نداشتم

نظر

• نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
              دقیقا این مشکل وای فای چطوریه!چون بنده نداشتم

واسه بعضي مثل ديال آپ شده بود در 8.1

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                واسه بعضي مثل ديال آپ شده بود در 8.1
                اهان بلی الان فهمیدم.

نظر

• من الان از ای او اس 7.0.4 ابدیت کردم به 8.1.1
                  الان چند تا سوال برام پیش اومده.قبلا تو توضیحات ورژن 8 دیدم نوشته شده بود برای جوابدهی به مسجها در خود اپلیکیشن مسج و یا وایبر و واتس اپ لازم نیست وارد اونها بشی و از نوتیفیکیشن سرور میتونی جواب بدی که الان گویا اینجوری نیست. ایا تنظیماتی داره؟
                  سوال دوم اینکه چجوری با تاچ ایدی برای اپلیکیشن 1 پاسورد و یا کلا اپهایی که این قابلیت رو دارن قفل بزارم؟
                  سوال سوم اینکه قبلا توییکی رو نصب کرده بودم به اسم swipeselection که برای اصلاح کلمه ایی که غلط نوشته بودی با کشیدن انگشت روی کیبورد به هر طرف میتونستی راحت اصلاحش بکنی.چه کیبورد فارسی این قابلیت رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                    من الان از ای او اس 7.0.4 ابدیت کردم به 8.1.1
                    الان چند تا سوال برام پیش اومده.قبلا تو توضیحات ورژن 8 دیدم نوشته شده بود برای جوابدهی به مسجها در خود اپلیکیشن مسج و یا وایبر و واتس اپ لازم نیست وارد اونها بشی و از نوتیفیکیشن سرور میتونی جواب بدی که الان گویا اینجوری نیست. ایا تنظیماتی داره؟
                    سوال دوم اینکه چجوری با تاچ ایدی برای اپلیکیشن 1 پاسورد و یا کلا اپهایی که این قابلیت رو دارن قفل بزارم؟
                    سوال سوم اینکه قبلا توییکی رو نصب کرده بودم به اسم swipeselection که برای اصلاح کلمه ایی که غلط نوشته بودی با کشیدن انگشت روی کیبورد به هر طرف میتونستی راحت اصلاحش بکنی.چه کیبورد فارسی این قابلیت رو داره؟
                    براي پاسخ دادن به پيام ها تو هر برنامه اي كه باشين فقط كافيه وقتي هشدار پيام بالاي صفحتون ظاهر شد اونو به سمت پايين بكشيد!! براي واتس اپ و وايبر بايد بريد توي برنامه ولي پيامك نياز نيست!

نظر

• یکسوال دیگر اینکه من قبلا جیلبرک بودم و قابلیتی که برام خیلی ارزشمند بود قابلیتی بود که با توییک swipeselection برای کیبورد به وجود میامد که با حرکت دادن دست روی کیبورد به راست و چپ نمایه تایپ هم حرکت میکرد و شما هر جا میخواستید کلماتت اشتباهتون رو اصلاح بکنید خیلی راحت این کار را میکردید.ایا کیبورد مجازی جدیدی هست که این قابلیت رو داشته باشه؟

نظر

• من اين ورژن رو نصب كردم و اين نتيجه مصرف باطريم بعد يه شارژ كامل هست! فك كنم مصرفش خيلي خوب شده

نظر

• نوشته اصلی توسط m.behnam نمایش پست ها

من اين ورژن رو نصب كردم و اين نتيجه مصرف باطريم بعد يه شارژ كامل هست! فك كنم مصرفش خيلي خوب شده

دوست عزيز همچين مصرفي غير ممكنه
                          شما گوشيتونو چندبار شارژ كرديد!!!
                          نهايتن خيلي مصرف بخاد خوب باشه ٦ تا ٦.٣٠ ساعت يوسج ميده!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Ramin salari نمایش پست ها
                            دوست عزيز همچين مصرفي غير ممكنه
                            شما گوشيتونو چندبار شارژ كرديد!!!
                            نهايتن خيلي مصرف بخاد خوب باشه ٦ تا ٦.٣٠ ساعت يوسج ميده!!!

دقيقا براي من حداكثر ٦:٣٠-٧ ساعت تازه درصد باتري هم ديگه به ١-٢ اينا ميرسه و استند باي هم نهايت ٢٠-٢١ ساعت
                            اينا تازه خونه پرشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                              دقيقا براي من حداكثر ٦:٣٠-٧ ساعت تازه درصد باتري هم ديگه به ١-٢ اينا ميرسه و استند باي هم نهايت ٢٠-٢١ ساعت
                              اينا تازه خونه پرشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                              داداش این مصرفی که شما میگید اختلافش با مصرف در ورژن 7.1.2 چقدره که میگین مصرف باتری افتضاح شده؟
                              (سر برج میخوام یه 5اس بگیرم گفتم قبلش یه پرس و جو بکنم)

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
                                داداش این مصرفی که شما میگید اختلافش با مصرف در ورژن 7.1.2 چقدره که میگین مصرف باتری افتضاح شده؟
                                (سر برج میخوام یه 5اس بگیرم گفتم قبلش یه پرس و جو بکنم)
                                دوست عريز مصرف باتري نسبت به ٧.١.٢ حدود ٢٠٪ كمتر شده
                                ولي خوبو راضي كنندس ، استندبايشم كه عاليه
                                راحت با ي استفاده معمولي با يبار شارژ ي صبح تا شب داري
                                ر

نظر

صبر کنید ..
                                X