اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dpgroup نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه آیفون ۶ گرفتم. خیلی سریع شارژ خالی میکنه و وقتی از WiFi استفاده می کنم گوشی فوق العاده داغ میکنه!!! چکار کنم؟ آپدیت کنم درست میشه؟
    همونطور که تو متن شرکت اپل اومده این اپدیت بیشتر مخصوص گوشی های ۶ و ۴ هست پس بهتره دوستانی که این دو مدل رو دارند تو اپدیت شک نکن بیشتر بحث اپدیت کردن یا نکردن برای دوستانی هست که روی ۸.۱ مشکلی ندارند

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
      عزیزان من رو ۴ اس ۷.۱.۲ دارم حالا کسایی که تست کردن بگن برم ۸.۱.۱ یا نه همین خوبه؟!
      اين اشتباه رو نكن؛ بمون تو همون ٧.١.٢ لذت ببر.
      ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 19-11-2014, 10:03 AM

نظر

• من دیروز از 7.1.2 به 8.1.1 به صورت Shift+Update امدم. مشکل خاصی نیست به جز اون تاخیر بسیار کمی که توی پاسخ دادن تماس هست که اونم خیلی محسوس نیست که بخوایم یک مشکل اساسی بدونیم. من راضیم و پشیمون نیستم از اینکه آپدیت کردم

نظر

• امروز بعد از ۲۴ ساعت که از آپدیت ۵ اس به ۸.۱.۱ میگذره گوشی رو ۱۹٪ زدم به شارژ. یک تغییر خوب! قبلا از ۲۰٪ می زدم به شارژ و ۲ساعت تمام طول میکشید تا برسه به ۱۰۰٪ اما امروز از ۱۹٪ تا ۱۰۰٪ رو یکساعت و نیم رفت! درضمن به هیج وجه پشت گوشی موقع شارژ گرم نشد حتی یک ذره!

نظر

• من روي ٦ نه مشكل باتري دارم نه وايفاي اپديت رو هم دانلود كردم نميدونم اپديت كنم يا نه نظرات متفاوته

نظر

• به به محمد جان آقا اينجا هم سعادت صحبت با شما رو دارم
              شما آپديت كن ضرر نميكني من رو ٦ مشكلي نداشتم ولي رو 5s ام شديدا مشكل واي فاي بود كه بعد از حدود ٢ روزي كه ميگذره از آپديت به ٨.١.١ مشكل واي فاي كاملا حل شده
              رم هم كمتر اشغال ميشه و سرعت كلي گوشي هم مثل ٧.١.٢ شده تقريبا

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من بعد ابدیت به 8.1 دیگه از 4s ناامید شده بودم چون بسیار کن و لگ میزد نسبت به 7.1.1 اما بعد ابدیت به 8.1.1 این گوشی دوباره برگشت این شاهکاره اپل که به گوشیهای قدیمیشم نگاه میکنه واقعا عالی شده مثل 7.1.1 من خیلی راضیم

نظر

• من می خوام گوشی رو ریستور کنم ولی ارور 3014 میده چیکار کنم؟؟ dfu هم امتحان کردم باز نشد آخر فایل host رو هم پاک کردم باز نشد!!!!

نظر

• کلا انگار جواب یکسری افراد خاص تو این انجمن میدن

من ایپد مینی رتینا فای - فای دارم نسخه 7.1.2

کسی آپدیت کرده ؟؟ آیا ارزش داره آپدیت کنم ؟؟

اکثر برنامه و بازی ها ( به جز کلش ) سازگاری داره ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                      به به محمد جان آقا اينجا هم سعادت صحبت با شما رو دارم
                      شما آپديت كن ضرر نميكني من رو ٦ مشكلي نداشتم ولي رو 5s ام شديدا مشكل واي فاي بود كه بعد از حدود ٢ روزي كه ميگذره از آپديت به ٨.١.١ مشكل واي فاي كاملا حل شده
                      رم هم كمتر اشغال ميشه و سرعت كلي گوشي هم مثل ٧.١.٢ شده تقريبا

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                      مخلصم وحید جان ارادتمندم
                      الان زدم نصب شد این لگ که تو جواب دادن تماس بود تا حدودی برطرف شد.
                      ببینم چجوری میشه

نظر

• سلام من ٥اس دارم و از همون اول كه خريدم كه ios 7 داشت تا الان كه به ٨.١.١ اپديت كردم همه رو به صورت ota انجام دادم و تا حالا هم مشكلي به چشم نخورده حالا ميخوام ببينم كه اين همه اپديت من به صورت ota باعث كندي دستگاه ميشه يا نه و اين كه اگه الان با itunes فايل ipsw ٨.١.١ رو بگيرم و ريستور كنم واقعا خيلي از نظر سرعت فرق ميكنه گوشيم ؟ پيشنهاد شما چيه ؟
                        تا حالا هم جيلبريك نكردم و خوشم نمياد

نظر

• نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
                          سلام من ٥اس دارم و از همون اول كه خريدم كه ios 7 داشت تا الان كه به ٨.١.١ اپديت كردم همه رو به صورت ota انجام دادم و تا حالا هم مشكلي به چشم نخورده حالا ميخوام ببينم كه اين همه اپديت من به صورت ota باعث كندي دستگاه ميشه يا نه و اين كه اگه الان با itunes فايل ipsw ٨.١.١ رو بگيرم و ريستور كنم واقعا خيلي از نظر سرعت فرق ميكنه گوشيم ؟ پيشنهاد شما چيه ؟
                          تا حالا هم جيلبريك نكردم و خوشم نمياد

بله دوست من بالطبع خيلي فرق ميكنه. اپديت از طريق OTA بيشتر برا زمانهايي توصيه ميشه كه به ايتونز و فايل ريساور دسرسي نداري وگرنه ريستور كامل خيلي بهتره

نظر

• دوستان مشکل اینترنت همراه اول تو این نسخه برطرف شده؟؟

نظر

• واقعا متاسفم واسه اپل بعد این همه آپدیت هنوز مشکل وای فای داریم! واقعا خنده داره....
                              ریستور کامل کردم بکاپ هم برنگردوندم هنوزم مشکل قطع و وصل شدن وای فای دارم!!! دیروز خوب بود.دوباره بازیش گرفته
                              واقعا گند زدی به هیکل ios

نظر

• متاسفانه باید بگیم که مشکل wifi و همچنین تاخیر در آغاز مکالمه همچنان به قوت خودش باقی ماند!

بعضی وقت‌ها شک می‌کنم نکنه فقط توو ایران چنین مشکلاتی وجود داره!

نظر

صبر کنید ..
                                X