اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
    سلام دوست من . روی چه حسابی میگین که مصرف باتری رفته بالا ؟ میشه بهتر و کاملتر توضیح بدین .
    بهرحال ادم از سرعت کم شدن در صد باطری متوجه میشه .با توجه به همون استفاده در روزهای پیش .
    به نظر شما بهتر شده ؟

نظر

سلام
      الان با ایفون 5s روی 8.1 هستم تا حالا هیچ مشکلی هم نداشتم دوستانی که با 5اس اپدیت کردن تفاوتی احساس می کنند؟

فعلا جیلبریک نکردم اگه به 8.1.1 برم هنوز میشه با پانگو جیلبریک کرد؟

نظر

دوستان كسي رو آيپد ميني ٢ تست كرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
          سلام
          الان با ایفون 5s روی 8.1 هستم تا حالا هیچ مشکلی هم نداشتم دوستانی که با 5اس اپدیت کردن تفاوتی احساس می کنند؟

فعلا جیلبریک نکردم اگه به 8.1.1 برم هنوز میشه با پانگو جیلبریک کرد؟
          فعلا براش جیلبریکی نیومده و جیلبریک نمیشه تا این لحظه

نظر

سلام دوست عزیز واقعا با یه ریست مشکل وای فای به طور کلی حل شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
              فعلا براش جیلبریکی نیومده و جیلبریک نمیشه تا این لحظه
              شما پانگو رو روی ۸.۱.۱ امتحان کردید و جواب نداده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان من ميخوام آپ كنم ولي فقط ميخوام از ٢ تا برنامم بك اپ بگيرم، و بعد آبديت برگردونم، يكي كمك كنه ،شدنيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza_7587 نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز واقعا با یه ریست مشکل وای فای به طور کلی حل شده؟
                  با آپديت به ٨.١.١ و ريست نتورك بعد از آپديت مشكل من رفع شده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
                    شما پانگو رو روی ۸.۱.۱ امتحان کردید و جواب نداده؟

اپل تمام راههاي جيلبريك نسخه قبل رو بسته و نياز به امتحان كردن نيست!
                    پانگو اعلام كرده بود.

نظر

مشکل کندی توی سافاری و مخصوصا توی باز و بسته کردن بوکمارک توی ایپد ۴ کاملا برطرف شده
                      سرعت کلی بهتر شده
                      توی ایفون ۵ اسفرق چندانی ندیدم ولی به نظر میرسه کمی کیبورد های جانبی سریعتر عوض میشن

باتری هم هنوز زوده نظر بدم ولی ایفون کمی بیشتر داغ میشه نمیدونم دلیلش چیه

نظر

دوستان حجم این آپدیت برای من ۶۵ مگ هست اما رفتم با آیتونز آپ کنم شروع که به دانلود حجم ۱.۴۷ گیگ بود!!! بی خیال شدم و با ota شروع کردم الان .چرا با آیتونز ۱.۴۷ گیگه؟!
                        به نکته هم بگم برای دوستانی که مشکل دارن و ota چیزی نیومده هنوز. من همیشه با وایمکس ایرانسل این مشکل رو داشتم و سویچ میکردم روی وایمکس مبین نت درست میشد. اما این دفعه برعکس! با مبین نت گوشی رو ریستارت هم کردم ولی ota آپدیتی نداد ولی رفتم رو ایرانسل اومد.
                        سوالی که در ابتدای این متن پرسیدم ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                          دوستان حجم این آپدیت برای من ۶۵ مگ هست اما رفتم با آیتونز آپ کنم شروع که به دانلود حجم ۱.۴۷ گیگ بود!!! بی خیال شدم و با ota شروع کردم الان .چرا با آیتونز ۱.۴۷ گیگه؟!
                          به نکته هم بگم برای دوستانی که مشکل دارن و ota چیزی نیومده هنوز. من همیشه با وایمکس ایرانسل این مشکل رو داشتم و سویچ میکردم روی وایمکس مبین نت درست میشد. اما این دفعه برعکس! با مبین نت گوشی رو ریستارت هم کردم ولی ota آپدیتی نداد ولی رفتم رو ایرانسل اومد.
                          من مبين نت دارم، پس علت اينه. ممنون،

نظر

کاش یه نفر بگه آپدیت کنم یا نه؟؟؟؟ میترسم از همین هم که هست بدتر بشه. wifi 5s به حدی افتضاح هست که clash نمیشه بازی کرد ولی روی آیپد مینی هیچ مشکلی ندارم
                            ایندفعه فایل آپدیت رو گرفتم 1/73g آخه خیلی از دوستان میگن ریستور بهتره!

نظر

نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                              من مبين نت دارم، پس علت اينه. ممنون،
                              دوست عزیز یه بار مبین نت رو خاموش روشن کن همینطور دستگاهت رو.

نظر

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها

۶۵ مگ فقط حجمی است که نیاز دارید از ورژن فعلی به ورژن جدید برید ولی وقتی با ایتیونز دانلود می کنید تمام اپ های قبلی بهمراه سورس رو دانلود میکنه

ویرایش توسط arash59b : https://i-phone.ir/forums/member/50331-arash59b در ساعت 18-11-2014, 01:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X