اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه توییک جدید اومده به اسم WiFried برا حل مشکلات وایفا اگه میشه دوستان تست کنند خبر بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
      یه توییک جدید اومده به اسم WiFried برا حل مشکلات وایفا اگه میشه دوستان تست کنند خبر بدن
      این همون توییکی هست که سازندش چند روز پیش وعده داده بود.
      بنظر خیلی قدرتمند هست و مشکل وایفای در 8.1 کامل حل میشه! اینجور که تست اون رو دیده بودم!

نظر

• نوشته اصلی توسط nad nad نمایش پست ها
        در خصوص ios8.1.1 به جاي اپ كردن بايد ريستور كنين به اين ورژن و بعد سعي كنيد ريست فكتوري كنين!! اگر سيمكارتتون همراه اول هست voice & data رو روي 2G بذارين و در قسمت تنظيمات براي APN بنويسيد mcinet و گوشي رو روشن خاموش كنيد حل ميشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
        حل نشد داداش،؟؟؟؟یعنی فقط من این مشکل و دارم؟؟؟؟چکار کنم اخه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kardoo نمایش پست ها
          من از اینترنت سیم کارت استفاده می کنم ولی متاسفانه نمی تونم با گوشی هیج رو با هاش باز کنم،هیچ استفاده ی نداره اصلا احساس می کنی اینترنت قطعه ولی با یه گوشی دیگه وصل میشم مشکل سیم نداره،
          در کل مشکل اینترنت جی پی ار اس داره ایا دوستان هم به این مشکل بر خوردید؟
          گوشیم ایفون ۶ پلاس هستش . ۸.۱.۱
          celluler data
          سلام.ارادتمند.من هم همین مشکل رو داشتم عزیز روی ۶ پلاس.به هر دری زدم علامت e بالای صفحه گوشی نمیومد در صورتی که روی گوشی های دیگه میومد.سیم کارت رو تعویض کردم و درست شد .فقط هر سری که می خوام وصل شم باید یه بار گوشی رو ببرم روی ایر پلین مود و برگردونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
            سلام.ارادتمند.من هم همین مشکل رو داشتم عزیز روی ۶ پلاس.به هر دری زدم علامت e بالای صفحه گوشی نمیومد در صورتی که روی گوشی های دیگه میومد.سیم کارت رو تعویض کردم و درست شد .فقط هر سری که می خوام وصل شم باید یه بار گوشی رو ببرم روی ایر پلین مود و برگردونم.
            مشكل من حتي با عوض كردن سيم كارت حل نشد!! در واقع عوض كردن سيم كارت هيچ ربطي نداره چون رو گوشي ديگه كار ميكنه!! ريستور به 8.1.1 و اون روشي كه گفتم نجاتم داد

نظر

• نوشته اصلی توسط kardoo نمایش پست ها
              حل نشد داداش،؟؟؟؟یعنی فقط من این مشکل و دارم؟؟؟؟چکار کنم اخه؟؟؟
              والا من اينجوري مشكلم حل شد !!! چندبار امتحان كن روشن خاموش كن ريست ستينگ كن ببين درست ميشه؟اخه اين باگ تو 8.1.1 بر طرف شده!

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                من میخوام ایفون 5 اس رو اپدیت کنم ارور 3014 میده!مشکلش چیه؟چیکار کنم؟
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان
                  من میخوام ایفون 5 اس رو اپدیت کنم ارور 3014 میده!مشکلش چیه؟چیکار کنم؟
                  با تشکر
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread77998.html

نظر

• با سلام
                    ایفون4اس ios7.0.4 دارم میخوام به 8.1.1 اپدیت کنم
                    فایل firmware رو هم که 1.4 گیگ هست رو دانلود کردم
                    حالا سوالم اینه که باید حتما ریستور کنم یا با اپهم میشه ؟
                    اخه نمیخوام اس ام اس و اپلیکیشنهام پاک بشن
                    لطفا راهنمایی کنید
                    ویرایش توسط tps_star : https://i-phone.ir/forums/member/108148-tps_star در ساعت 27-11-2014, 01:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط tps_star نمایش پست ها
                      با سلام
                      ایفون4اس ios7.0.4 دارم میخوام به 8.1.1 اپدیت کنم
                      فایل firmware رو هم که 1.4 گیگ هست رو دانلود کردم
                      حالا سوالم اینه که باید حتما ریستور کنم یا با اپهم میشه ؟
                      اخه نمیخوام اس ام اس و اپلیکیشنهام پاک بشن
                      لطفا راهنمایی کنید
                      به آیتونز وصل کنید آیفون رو .کلید Shift رو نگه دارید و روی Check For Update کلیک کنید و مسیر فایل رو مشخص کنید.

نظر

• سلام لینک دانلود کوش چون میخوام ایفون 6 128 که گرفتم اپدیتش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط s.a.mosavi نمایش پست ها
                          سلام لینک دانلود کوش چون میخوام ایفون 6 128 که گرفتم اپدیتش کنم
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• نصب IOS 8.2 Beta روی ایفون 5

سلام
                            امروز 8.2 بتا رو روی گوشیم نصب کردم . تفاوت خاصی با 8.1.1 مشاهده نمیشه .
                            App خاصی هم اضافه نشده .
                            همه چیز به نظر خوب و روان میاد و مشکل خاصی دیده نمیشه . (البته تو کاربری روزمره)
                            اون مشکل تاخیر در Slide to Answer متاسفانه هنوز هست . نمیدونم چرا بعد از این همه آپدیت حلش نمیکنن !!!
                            اینم بگم روی ورژن های قبلی یک مشکل لگ زدن تو Multi Tasking داشتم که از وقتی Assistive touch رو غیر فعال کردم اون مشکل هم دیده نمیشه . روی 8.2 هنوز این مورد رو چک نکردم .

اگه مورد خاصی تو 8.2 مطرحه بگید تست کنم .
                            گوشیم هم 5 هستش .
                            یا علی
                            ویرایش توسط iblack : https://i-phone.ir/forums/member/175383-iblack در ساعت 27-11-2014, 05:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                              سلام
                              امروز 8.2 بتا رو روی گوشیم نصب کردم . تفاوت خاصی با 8.1.1 مشاهده نمیشه .
                              App خاصی هم اضافه نشده .
                              همه چیز به نظر خوب و روان میاد و مشکل خاصی دیده نمیشه . (البته تو کاربری روزمره)
                              اون مشکل تاخیر در Slide to Answer متاسفانه هنوز هست . نمیدونم چرا بعد از این همه آپدیت حلش نمیکنن !!!
                              اینم بگم روی ورژن های قبلی یک مشکل لگ زدن تو Multi Tasking داشتم که از وقتی Assistive touch رو غیر فعال کردم اون مشکل هم دیده نمیشه . روی 8.2 هنوز این مورد رو چک نکردم .

اگه مورد خاصی تو 8.2 مطرحه بگید تست کنم .
                              گوشیم هم 5 هستش .
                              یا علی
                              میگم منظورتون از این باگ
                              Slide to Answer چیه که حل شد ببینید که روی این اپدیت هم چنین مشکل هست یا حل نشده اصلا برای چی استفاده میشه اون چیزه اخه من هنوز اپل نخریدم و خیلی سوال هم دارم

نظر

• يه باگ ديگه اينه كه وقتي گوشي رو لاك و انلاك كنيم نوشته slide to unlock دير مياد بالا ( در حدود ٧ ثانيه )

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X