اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    فریمور ارتباطی به لاک و آنلاک نداره ... فقط باید ورژن مخصوص گوشی خودتون رو درست دانلود کنید.
    ممنون اقاي كريمي! قربون شما بشم منم دردم همينه كه نميدونم از كجا بايد نوع فريمورم رو تشخيص بدم

اون بالا همونطور كه گفتم قبلا تو انجمن خونده بودم اگه بلد نيسين نوع فريمورتون رو تشخيص بدين بهترين راه اينه كه بزارين ايتونز شروع به دانلود كنه بعد بريم از جايي كه سيو ميشه ادرسش رو برداريم و با دانلود منجر دانلود كنيم....

مرسي كه وقتتونو بابت راهنماييم ميزارين !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
      ممنون اقاي كريمي! قربون شما بشم منم دردم همينه كه نميدونم از كجا بايد نوع فريمورم رو تشخيص بدم

اون بالا همونطور كه گفتم قبلا تو انجمن خونده بودم اگه بلد نيسين نوع فريمورتون رو تشخيص بدين بهترين راه اينه كه بزارين ايتونز شروع به دانلود كنه بعد بريم از جايي كه سيو ميشه ادرسش رو برداريم و با دانلود منجر دانلود كنيم....

مرسي كه وقتتونو بابت راهنماييم ميزارين !

شما مدل گوشی خودتون رو دقیق بفرمایید. اونطور که اطلاع دارم پشت گوشی یه عدد چهار رقمی باید نوشته شده باشه.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Model: MG502LL/A

A1549

نظر

• نوشته اصلی توسط iwolf نمایش پست ها
          model: Mg502ll/a

a1549

sent from my iphone using tapatalk
          اگه اشتباه نکنم آیفون 6 باید باشه و همون فریمور مربوط به گوشیتون رو از انجمن دانلود کنید ، چون مثل آیفون 5s مدلهای مختلفی در مورد فریمور ندارند.
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 21-11-2014, 03:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            اگه اشتباه نکنم آیفون 6 باید باشه و همون فریمور مربوط به گوشیتون رو از انجمن دانلود کنید
            بله خب ايفون ٦ هست.

پس ايفون ٦ مثل ٥ و ٥اس فريمورش دوتا مدل متفاوت نداره!

خيلي ممنون
            شبتون بخير

نظر

• نوشته اصلی توسط Tahanzadeh نمایش پست ها
              سلام دوستان هنوز فرصت هست برگردیم 8.1 برای جیلبریک
              سريعتر اقدام کنید

نظر

• یه چیزی که من متوجه شدم رو آیفون 5 اینه که لگ ها زمانی زیادتر میشه که assistive touch رو فعال میکنی !
                من به 8.1.1 اپگرید کردم همه چیز نسبتا خوبه و راضی هستم اما متوجه شدم لگ ها در زمان multitasking زمانی زیاد میشه که assistive touch فعال باشه . تا فعالش میکنم گیر و گورش زیاد میشه . چندین بار تست کردم . الان که غیر فعاله هیچ لگی نمیبینم .
                دوستانی که 5 دارند میتونن تست کنن ؟
                کاش یه برنامه واسه قفل کردن اسکرین بود تا به جای این گزینه ازش استفاده میکردیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                  یه چیزی که من متوجه شدم رو آیفون 5 اینه که لگ ها زمانی زیادتر میشه که assistive touch رو فعال میکنی !
                  من به 8.1.1 اپگرید کردم همه چیز نسبتا خوبه و راضی هستم اما متوجه شدم لگ ها در زمان multitasking زمانی زیاد میشه که assistive touch فعال باشه . تا فعالش میکنم گیر و گورش زیاد میشه . چندین بار تست کردم . الان که غیر فعاله هیچ لگی نمیبینم .
                  کاش یه برنامه واسه قفل کردن اسکرین بود تا به جای این گزینه ازش استفاده میکردیم .
                  شما يكبار ريست كن

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                    یه چیزی که من متوجه شدم رو آیفون 5 اینه که لگ ها زمانی زیادتر میشه که assistive touch رو فعال میکنی !
                    من هم 5 دارم ولی برای من به این شکل نیست و مشکلی ندارم

نظر

• وقت هست براي ريستور به ٨.١؟
                      الان فريمور ٨.١مخصوص ايفون ٦رو دانلود كنم و shiftو بگيرم و روي دكمه ريستور كليك كنم؟
                      احساس ميكنم مصرف باتريم رفته بالا

نظر

• سلام دوستان امروز به يه مشكل جديد بر خوردم
                        گوشى كه تو شارژ هست اگه قبل از كندن كابل صفحرو روشن كنم بعد بكنم كه هيچ درسته اما اگه تو همون حالت لاك بكنم يا هيچى شارژ نكرده يا خيلى كم شارژ كرده كه تا كابلو ميزنم دوباره همش با هم يهو شارژ ميشه
                        كسى اين مشكلو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط RED-LINE نمایش پست ها
                          وقت هست براي ريستور به ٨.١؟
                          الان فريمور ٨.١مخصوص ايفون ٦رو دانلود كنم و shiftو بگيرم و روي دكمه ريستور كليك كنم؟
                          احساس ميكنم مصرف باتريم رفته بالا

آره درسته! شيف و....
                          زودتر اقدام كنيد

نظر

• سلام گوشي من ٥ اس ورژن ٧.١.٢ هس هردفه خواستم بزنم ٨.١.١ ميام پيامارو ميخونم منصرف ميشم واقعا ارزش داره از ٧.١.٢ برم به ٨.١.١ ؟؟؟ لطفا جواب قانع كننده بهم بدين ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط esmaeil.slender نمایش پست ها
                              سلام گوشي من ٥ اس ورژن ٧.١.٢ هس هردفه خواستم بزنم ٨.١.١ ميام پيامارو ميخونم منصرف ميشم واقعا ارزش داره از ٧.١.٢ برم به ٨.١.١ ؟؟؟ لطفا جواب قانع كننده بهم بدين ممنون

بله کاملا ارزشش رو داره !!

اول اینکه مشکل وای فای بصورت کامل حل شده و دیگه جای نگرانی نیست ... از لحاظ مصرف باطری هم واقعا عالیه هیچ تفاوتی با 7.1.2 نداره ... قابلیتهایی که به Siri اضافه شده مثل تشخیص آهنگ و خواننده خیلی جالبه چون من زیاد آهنگ گوش میدم ...

امکان قرار دادن ویجت داخل Notification فراهم شده که خیلی جالب و کاربری هست ... درکل بنظر من وقتشه که دیگه به IOS جدید کوچ کنید

نظر

• سلام
                                امروز ایفون 5 و ایپد 2 رو به 8.1.1 آپدیت کردم. هر دو دیوایس رو با ایتونز ریستورکردم. روی آیفون 5 بکاپ بر گردوندم ولی روی آیپد 2 این کار رو نکردم.
                                ایفون من از اول مشکل وای فای نداشت و الانم نداره. ولی مشکل کندی با وجود assistive touch رو منم دارم.همون طور که در پست های قبلی اشاره شده . خاموش و روشن هم کردم تاثیری نداشت. وقتی assistive touch روشن هست کندی قابل مشاهده ای در قسمت مولتی تسکینگ وجود داره . اگه دقت کرده باشید همین کندی وقتی در لاک اسکرین نوتیفیکیشن سنتر رو می کشید پایین هم مشاهده میشه ( به شرطی که assistive touch روشن باشه) . یه لگ مسخره هم وقتی آنلاک می کنی وجود داره برای من که قبلا نبود!
                                ایپد 2 هم شرایط بهتری نداره. بعد از اپدیت برنامه ها رو از ایتونز روش نصب کردم .وقتی می خواستم برنامه ها رو پوشه بندی کنم لرزش ایکون ها خیلی لگ دار بود و افت فرم کاملا مشهود بود . من perspective zoom رو خاموش کردم و فعلا که روان کار میکنه. سافاری هم از 8.1 بهتر و روان تر شده به نظرم.

نظر

صبر کنید ..
                                X