اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
    [ATTACH]19675[/ATTACH]
    واسه من wifi فقط با بازى كلش مشكل داره...

سافارى .... و همه چيز درست شده '

البته udid ثبت نكردم نمى تونم ريستور كنم
    نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
    واسه من واي فاي كلا مشكل داره!!!در اين حد كه با نت خطم وصل ميشم خيلي وقتا سرعتش از واي فاي بهتره!!!ولي تو لپ تاپ و گوشي هاي ديگه تو خونه سرعت عاليه واسه منم تا قبل از ورژن ٨ عالي بود ولي بعد از آپديت مشكل واي فاي دارم تو ٨.١ هم رفع نشد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
    به 8.1.1 بتا اپديت كن
    تست سرعت كه گذاشتيد خوب بود.
    چه گيري داديد به كلش/ شايد سرور بازي مشكل دار هست واسه ما!
    پيشنهاد ميكنم به بتا آپديت نكنيد! ريستور كنيد تا نتيجه بهتري بگيريد!

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
      من با آپديت به 8.1 هیچ مشکلی برام پیش نیومد. حالا سوالم اینه که بزارم 8.1.1 رسمی بیاد و فعلا روی 8.1 بمونم یا برم به ورژن بتا؟
      شما كه مشكل نداريد! همين ورژن بمونيد تا ورژن بعدي رسمي بياد.

نظر

• روي ايپد ميني رتينا ورژن 8.1 باتري بهبود چشمگيري داشته.ولي سافاري لگ ميزنه-سوييچر لگ ميزنه-چرخش صفحه كلا قاط زده نميچرخه !! كاش 8.1.1 جيلبريك بشه سريع بريم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
          [ATTACH]19675[/ATTACH]
          واسه من wifi فقط با بازى كلش مشكل داره...

سافارى .... و همه چيز درست شده '

البته udid ثبت نكردم نمى تونم ريستور كنم
          دقيقا مشكل من هم همينه كه فرموديد. من توى 8.1 مشكلم فقط همينه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
            سرور بازى مشكلى نداره من ديوايس ٧.١.٢ و اندرويدى رو هم تست كردم فقط iOS 8 مشكل داره باهاش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
              سرور كلش هيچ ايرادى نداره عزيز من از كلش بازاى تير ام و با ٧.١.٢ هيچ مشكلى نداره كلش!
              من چطورى بايد ريستور كنم به ٨.١.١ بتا ؟؟؟ UDID هم ندارم و نميدونم چجورى بسازم و كلا راهنمايى كنيد امثال بنده زيادن ك ميخوان برن ب ورژن بتا با ريستور بلد نيستن، از دوستان خواهشمندم راهنمايى كنيد! ديروز هم خواهش كردم اموزش بديد كسي تحويل نگرفت مارو!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                سرور كلش هيچ ايرادى نداره عزيز من از كلش بازاى تير ام و با ٧.١.٢ هيچ مشكلى نداره كلش!
                من چطورى بايد ريستور كنم به ٨.١.١ بتا ؟؟؟ udid هم ندارم و نميدونم چجورى بسازم و كلا راهنمايى كنيد امثال بنده زيادن ك ميخوان برن ب ورژن بتا با ريستور بلد نيستن، از دوستان خواهشمندم راهنمايى كنيد! ديروز هم خواهش كردم اموزش بديد كسي تحويل نگرفت مارو!!!!

Sent from my iphone 5s using tapatalk
                شما برای ریستور به ورژن های بتا باید یا دولوپ باشید یا اینکه udid گوشیتون توی اکانت دولوپر یک نفر دیگه ثبت شده باشه تا بتونید از ورژن های بتا استفاده کنید
                شما یه سرچ که بزنید سایت های زیادی هستن که اینکارو انجام میدن و بلافاصله هم فعال میشه براتون و میتونید با دانلود فرمور بتا ریستور کنید

نظر

من چطورى بايد ريستور كنم به ٨.١.١ بتا ؟؟؟ UDID هم ندارم و نميدونم چجورى بسازم و كلا راهنمايى كنيد امثال بنده زيادن ك ميخوان برن ب ورژن بتا با ريستور بلد نيستن، از دوستان خواهشمندم راهنمايى كنيد! ديروز هم خواهش كردم اموزش بديد كسي تحويل نگرفت مارو!!!!

قطعا نسخه بتا برای کاربر مبتدی مثل شما (طبق گفته خودتون ) نیست

دلیل تحویل نگرفتن شما هم معلومه، تمام این موارد بارها توضیح داده شده که با جستجوی ساده پیدا میشه

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                    شما برای ریستور به ورژن های بتا باید یا دولوپ باشید یا اینکه udid گوشیتون توی اکانت دولوپر یک نفر دیگه ثبت شده باشه تا بتونید از ورژن های بتا استفاده کنید
                    شما یه سرچ که بزنید سایت های زیادی هستن که اینکارو انجام میدن و بلافاصله هم فعال میشه براتون و میتونید با دانلود فرمور بتا ریستور کنید
                    اگر امكانش هست معرفى كنيد من ديشب كلى گشتم اما پيدا نكردم!!!! فقط نحوه اپديت بدون نياز ب udid رو اموزش دادن !!! لطفا راهنمايى كنيد!

ویرایش توسط blood666 : https://i-phone.ir/forums/member/111408-blood666 در ساعت 08-11-2014, 11:53 AM دلیل: تصحيح املاء

نظر

اگر امكانش هست معرفى كنيد من ديشب كلى گشتم اما پيدا نكردم!!!! فقط نحوه اپديت بدون نياز ب udid رو اموزش دادن !!! لطفا راهنمايى كنيد!

نحوه ریستور که مثل نسخه های معمولیه

برای ثبت udid جستجو کنید تو گوگل

برای فایل هم همینطور

نظر

• درود
                        دوستانی که مشکل wifi دارن با جیلبرک و نصب توییک better wifi مشکل حل میشه ،واسه من که ۱۰۰٪ حل شده مثلا دیر لود شدن AppStore و سایر موارد بعد از مدتها یه نفس راحتی کشیدم[emoji2]

نظر

• خب مني كه نميخوام جيلبريك كنم واقعا اپل نبايد يه فكري براي رفع اين مشكل بكنه!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                            خب مني كه نميخوام جيلبريك كنم واقعا اپل نبايد يه فكري براي رفع اين مشكل بكنه!؟

راستشو بخوای منم نمیخواستم جیلبرک کنم فقط و فقط کندی wifi و حوصله سر بر بودنش باعث شد این کارو بکنم اونم نه به امید اینکه wifi بهبود پیدا کنه فقط واسه تنوع که خوشبختانه با یه تیر دو نشون زدم در ضمن چیزی رو هم از دست ندادم اگه تو نسخه ۸.۱.۱ wifi بهبود پیدا کرد ریستور میکنم اما اگه نشد دیگه جیلبرکم نمیشه کرد و علی میمونه و حوضش ،پیشنهاد میکنم شما هم جیل کنی چیزی رو از دست نمیدی

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                              خب مني كه نميخوام جيلبريك كنم واقعا اپل نبايد يه فكري براي رفع اين مشكل بكنه!؟

شما با 8.1.1 هنوز مشکل باقی مونده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                                شما با 8.1.1 هنوز مشکل باقی مونده؟
                                مشکل من در ۸.۱.۱ روی ۵اس حل شد اما روی آیپد مینی بدتر شد! اصلا نمیتونم وبگردی کنم. چه با کروم چه با سافاری! تمام راه حل هایی هم که دوستان از عرضه ۸ تا الان گفتن رفتم و درست نشد!
                                ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 08-11-2014, 08:34 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X