اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
    دوستان این مشکلات واسه ایپد هم هست ؟!
    یه سوال دیگه : این قسمتی که دستگاه سیاه سفید میشه صفحه ش روی مصرف باتری تاثیری داره ؟!
    ظاهرا واسه اكثر ديوايس ها اين مشكلات هست!
    بله صفحه سياه و سفيد تاثير مثبت روي باتري داره..

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
      دوستان این مشکلات واسه ایپد هم هست ؟!
      یه سوال دیگه : این قسمتی که دستگاه سیاه سفید میشه صفحه ش روی مصرف باتری تاثیری داره ؟!
      بعضی از دوستان با آیپد هم این مشکلات رو دارن و خیلی وای فای مشکل داره.. ولی من به شخصه هیچ مشکلی ندارم و حتی خیلی خیلی بهتر هم شده.

نظر

• سلام دوستان ، اين مصرف باتري من هست و تو تنظيمات هيچ چيزي رو غير فعال نكردم مثل bageound app refresh and location service ، و غيره ... ، وايفاي هم كلا روشن بوده و 31% شارژ هم مونده، ميخاستم بدونم مصرف باتريم تو ios 8.1 خوبه؟

نظر

• درود

به نظره من شما داری اشتیاه میکنی عزیز به احتمال زیاد شارژ هم شده ولی به 100 % نرسیده چون این چیزی که شما میگگی با اون چیزی که یوزج زده صحت نداره

نظر

• احتمال میدید 8.1.1 چند وقت دیگه قابل استفاده برای کاربران عادی میشه؟

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
              احتمال میدید 8.1.1 چند وقت دیگه قابل استفاده برای کاربران عادی میشه؟
              به نظر من براي كنفرانس بعدي اپل اماده ميشه!!! احتمالا ١٠ روز اول ژانويه

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط blood666 : https://i-phone.ir/forums/member/111408-blood666 در ساعت 04-11-2014, 04:05 PM دلیل: تغيير تاريخ بر اساس زمان برگزاري كنفرانس هاي سال هاي پيش

نظر

• كنفرانس بعدي اپل چه تاريخيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                  كنفرانس بعدي اپل چه تاريخيه؟
                  مشخص نشده ولي فكر كنم توي ژانويه باشه! چون هرسال توي ژانويه كنفرانس دارن!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• والا تو ٨.١ كه آپديت اصلي بود مشكل واي فاي رو حل نكردن حالا بيان تو ٨.١.١ كه يه نسخه فرعيه حل كنن!؟من كه از خدامه حل شه چون واقعا كلافم كرده و اميدوار به همين آپديتم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                      والا تو ٨.١ كه آپديت اصلي بود مشكل واي فاي رو حل نكردن حالا بيان تو ٨.١.١ كه يه نسخه فرعيه حل كنن!؟من كه از خدامه حل شه چون واقعا كلافم كرده و اميدوار به همين آپديتم

چاره اي جز صبر نيست... انشالله مشكلات حل بشه

نظر

• اتفاقاً من یادمه 7.1.1 یکی از بهترین ورژن ها بود (آیفون 4اس )

پس فکر نکنید اعداد بیانگر کامل یا ناقص بودن ورژن ها هستش.
                        از نظر اپل هر ورژنی که میده بیرون ، عالیه و هر ورژنی که بعد از آخری میده بهتر و کاملتر از قبلیه :d

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                          نسخه 8.1.1 حالا بايد چند بتا بده بيرون بعد نسخه عمومي اون بياد!

نظر

• از وقتي 8.1 رفتم روي ايپد ميني رتينا كاملا مشخصه كه بعضي جاها دستگاه delay داره.توي مولتي تسكينگ و پوشه ها عقب و جلو كردن.ولي به نظرم باتري خيلي بهتر شده.و الان هم كه جيلبريك كردم و اپ سينك نصب كردم و ... فعلا كه خوبه و مشكلي اصلا نداره.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                              مشخص نیست و بسته به تعداد نسخه های آزمایشی داره٬ اما معمولا تا قبل از پایان سال باید عرضه بشه

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                              مشخص نشده ولي فكر كنم توي ژانويه باشه! چون هرسال توي ژانويه كنفرانس دارن!

اپل خیلی وقته که دیگه تو ژانویه کنفرانسی نداره
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام

اقا من ios 8.1 نصب کردم چرا هیچ مشکلی ندارم؟؟؟؟

اخه همه میگن وای فای مشکل داره اما من همچین مشکلی رو توی وایبر یا واتس اپ یا اینستاگرام ندارم
                                سافاری هم راحت باز میشه

یه چیز دیگه میگفتم ios 8.1 کیبورد فارسی نداره اما چرا من دارم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X