اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 8.1 دقیقا چقدر حجم رو میگیره؟

نظر

• حداقل دو گیگ برای آیفون که البته خیلی بیشتر نمیره.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان ايفون 5s بايد با وجود اينكه Location servise and app refresh روشن باشه بايد 8 ساعت شارژ نگه داره ؟

نظر

• دوستان من ريستور كردم و مشكل واي فايم حل شد و شده مثل ٧.١.٢ و باتري هم كاليبره كردم و خوب شده ، راضي شدم

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
            دوستان من ريستور كردم و مشكل واي فايم حل شد و شده مثل ٧.١.٢ و باتري هم كاليبره كردم و خوب شده ، راضي شدم
            اينجور كه شنيدم همون اولي كه وايفاي وصل ميكني خوبه بعد افت سرعت پيدا ميكنه! بررسي كنيد
            ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 02-11-2014, 10:48 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
              دوستان من ريستور كردم و مشكل واي فايم حل شد و شده مثل ٧.١.٢ و باتري هم كاليبره كردم و خوب شده ، راضي شدم
              اگر امكانش هست يه چند ساعتي از ريستور گذشت بعد دوباره نتيجه سرعت واي فاي رو بگيد چون معمولا بعد ريستور تا چند ساعتي خوبه باز سرعت افت ميكنه
              و اينكه شما بك آپ رو برگردونديد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• بازم سلام ، الان بعد دو سه ساعت استفاده با واي فايم بازم تست گرفتم و از اولم بهتر شده و هيچگونه افت سرعت ندارم ، من بكاب رو بر نگشتوندم،

نظر

• تو پي ام دادن تو وايبر و ... افت سرعت ندارين!؟
                  من كه نميتونم بكاپم رو برنگردونم
                  ترجيح ميدم ٨.١.١ بياد ota آپديت كنم اگر بازم درست نشد به ٨.١.١ ريستور كنم

نظر

• این سرعت وای فای من با مبین نت۲۰۴۸ ک.ب . در ۵ اس مشکلی ندارم. در آیپد مینی وای فای سافاری در حد سرعت اینترنت دایل آپ پاسخ میده! و نتیجه تست سرعت مینی آیپد نصف ۵ اس هست! با ریستور هم درست نشد! ۵ اس با ota آپ شده.

نظر

• براي من كه خوبه هيچ افتي هم نميكنه
                      Ios8.1
                      Iphone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                        این سرعت وای فای من با مبین نت۲۰۴۸ ک.ب . در ۵ اس مشکلی ندارم. در آیپد مینی وای فای سافاری در حد سرعت اینترنت دایل آپ پاسخ میده! و نتیجه تست سرعت مینی آیپد نصف ۵ اس هست! با ریستور هم درست نشد! ۵ اس با ota آپ شده.

من مشكل شما رو تو 5s دارم و البته خيلي هاي ديگه هم دارن

نظر

• دوستان حالا یه مشکل جالب ! وا فای من تو دانلود از اپ استور چت کردن ویدئو دیدن آنلاین و... هیچ مشکلی نداره ! فقط تو بازی کلش آف کلنس مشکل پیدا می کنه !!!!! لود کردن مپ ها کلا بعضی وقتا دیگه انجام نمیشه و باید بازی رو کامل بست ! در صورتی که با اینترنت سیم کارت هیچ مشکلی وجود نداره . گوشی هم آیفون 5اس هست

نظر

• نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                            دوستان حالا یه مشکل جالب ! وا فای من تو دانلود از اپ استور چت کردن ویدئو دیدن آنلاین و... هیچ مشکلی نداره ! فقط تو بازی کلش آف کلنس مشکل پیدا می کنه !!!!! لود کردن مپ ها کلا بعضی وقتا دیگه انجام نمیشه و باید بازی رو کامل بست ! در صورتی که با اینترنت سیم کارت هیچ مشکلی وجود نداره . گوشی هم آیفون 5اس هست
                            دقیقا من هم مشکل شما رو دارم اما دوستم که آیفون 5 اس ورژن 7.1.2 داره بدون مشکل بازی میکنه اما واقعا مشکل اعصاب خورد کنی هست البته یه نکته ای هست که رو آیپد ورژن 8.1 بدون مشکل مپ رو باز میکنه تو سرچ هم سریع پیدا میکنه اما رو آیفون غیر قابل تحمل شده گاهی اوقات نشان لود همینطور میمونه جوری که باید حتما از بازی خارج بشی و دوباره وارد بشی گاهی اوقات هم پیغام کانکشن لاست میزنه.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                            دوستان حالا یه مشکل جالب ! وا فای من تو دانلود از اپ استور چت کردن ویدئو دیدن آنلاین و... هیچ مشکلی نداره ! فقط تو بازی کلش آف کلنس مشکل پیدا می کنه !!!!! لود کردن مپ ها کلا بعضی وقتا دیگه انجام نمیشه و باید بازی رو کامل بست ! در صورتی که با اینترنت سیم کارت هیچ مشکلی وجود نداره . گوشی هم آیفون 5اس هست
                            دقیقا من هم مشکل شما رو دارم اما دوستم که آیفون 5 اس ورژن 7.1.2 داره بدون مشکل بازی میکنه اما واقعا مشکل اعصاب خورد کنی هست البته یه نکته ای هست که رو آیپد ورژن 8.1 بدون مشکل مپ رو باز میکنه تو سرچ هم سریع پیدا میکنه اما رو آیفون غیر قابل تحمل شده گاهی اوقات نشان لود همینطور میمونه جوری که باید حتما از بازی خارج بشی و دوباره وارد بشی گاهی اوقات هم پیغام کانکشن لاست میزنه.

نظر

• دوستان ریستور از خود گوشی بهتره یا با ایتونز؟ اخه از خود گوشی وقتی ریستور میکنم فضای other کمه و وقتی با ایتونز ریستور میکنم فضای other زیادتر هست . از دوستان مشورت میخام که چرا اینجوری هست ؟ و بالاخره کدوم بهتره ؟

- - - - - - - - - -

دوستان ریستور از خود گوشی بهتره یا با ایتونز؟ اخه از خود گوشی وقتی ریستور میکنم فضای other کمه و وقتی با ایتونز ریستور میکنم فضای other زیادتر هست . از دوستان مشورت میخام که چرا اینجوری هست ؟ و بالاخره کدوم بهتره ؟

نظر

• مصرفم چطوره؟آيفون 6 ImageUploadedByTapatalk1414937721.080771.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X