اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه مشکل داران ورژن جدید و مزخرف آی او اس 8.1 !

استیو روحت شاد! کجایی که ببینی با عارمانهات دارن چه میکنن! اپل رو به گند کشیدن یه مشت گوسفند عوضی! اون از یو سمیتی! این هم از ای او اس! شده تابلو نقاشی یه بچه عقده ای که هیچی از نرم افزار سرش نمیشه! ببخشید سرتون رو درد عاوردم! توی گولوم خدایی بد جور گیر کرده!!

دوستان یه سوال دارم! من کودوم نسخه رو باید برای گوشین دانلود کنم؟

5s
    مدل
    A1533 و A1453
    یا
    5s
    مدل
    A1457 و A1530

ضمنآ مجبورم آپدیت کنم! گوشیم توی حالت ری کاوری مونده واصلآ روشن نمیشه! وگرنه اصلآ آپدیت نمیکردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
      سلام به همه مشکل داران ورژن جدید و مزخرف آی او اس 8.1 !

استیو روحت شاد! کجایی که ببینی با عارمانهات دارن چه میکنن! اپل رو به گند کشیدن یه مشت گوسفند عوضی! اون از یو سمیتی! این هم از ای او اس! شده تابلو نقاشی یه بچه عقده ای که هیچی از نرم افزار سرش نمیشه! ببخشید سرتون رو درد عاوردم! توی گولوم خدایی بد جور گیر کرده!!

دوستان یه سوال دارم! من کودوم نسخه رو باید برای گوشین دانلود کنم؟

5s
      مدل
      A1533 و A1453
      یا
      5s
      مدل
      A1457 و A1530

ضمنآ مجبورم آپدیت کنم! گوشیم توی حالت ری کاوری مونده واصلآ روشن نمیشه! وگرنه اصلآ آپدیت نمیکردم!
      پشت گوشی شما مدل هک شده
      استیو آرام بخواب ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
        پشت گوشی شما مدل هک شده
        استیو آرام بخواب ...
        ای ول! داس میگی! ندیده بودم!! حالا اینا با هم چه فرقایی دارن؟ منظورم همین مدلاس؟ جدی فرقشون توی چیه؟ خدایی آی فون 4 اس مرد بود! یه تیکه طلا جواهر! فقط یه مدل! بدون حاشیه! بدون دردسر! وااااااااااااااااای! با اون آی اوس 6 رویایی! خدایی دلم میخاست گوشی های آی فون این قابلیت رو داشت تا دانگرید بشه به هر نسخه ای که دلت میخاد! اونوقت میخاستم ببینم اصلآ کسی ار آی اوس 6 بالا تر میره نسب کنه ؟؟ اون وقت بیاین توی کنفراسانتون زررررررررر زررررررررر کنین عاخرین فریم ورو ما رو بیشتر نسب کردن! کصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصافطا!

نظر

• نگران نباشید همش درست میشه و توپه توپ میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
            نگران نباشید همش درست میشه و توپه توپ میشه
            خدا از دهنت بشنوه!

حالا فرقشون رو نگفتی!

نظر

• آره فرق بین اون 4 مدل آی فون 5 اس!

یه سوال دیگه!

برای ری استور کردن باید آی تیونز رو هم به ورژن آخر ارتقا بدم؟ عایا؟! (یه مزخرف دیگه!)

نظر

خدا از دهنت بشنوه!

حالا فرقشون رو نگفتی!
                اگه منظورت مدلها هست که فرقي خاصی وجود نداره/مهم آنلاک بودن هست
                نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
                آره فرق بین اون 4 مدل آی فون 5 اس!

یه سوال دیگه!

برای ری استور کردن باید آی تیونز رو هم به ورژن آخر ارتقا بدم؟ عایا؟! (یه مزخرف دیگه!)
                آپدیت کن خیالت راحت باشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها

آپدیت کن خیالت راحت باشه!
                  متوجه نشدم این قسمت رو! یعنی آی تیونز روی کامپیوتر رو هم باید به ورژن 12.0.1 ارتقا بدم؟ یا نه با همین ورژن 11.** که روی سیستم نسب دارم میتونی ری استور کنم؟

نظر

متوجه نشدم این قسمت رو! یعنی آی تیونز روی کامپیوتر رو هم باید به ورژن 12.0.1 ارتقا بدم؟ یا نه با همین ورژن 11.** که روی سیستم نسب دارم میتونی ری استور کنم؟
                    بله آیتونز رو به ورژن آخر ارتقا بده

نظر

• سلام

دوستمون در بالا اشاره خوبی کردند واقعا" 4s مثل بنز میمونه و هیچ هنگ و مشکلی توی وای فای و نه هیچ موردی نداره با ios8.1

نظر

• سلام ، موقعي كه به شارژ ميزنم إز ٩٩٪ جلو نميره، وقتي گوشيمو خاموش روشن كنم حل ميشه،

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                          سلام ، موقعي كه به شارژ ميزنم إز ٩٩٪ جلو نميره، وقتي گوشيمو خاموش روشن كنم حل ميشه،
                          یه بار باتری رو کالیبره کنید احتمالا درست میشه.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• یه باگی که من در ۸ به بعد دارم و در ۸.۱ هست همچنان، در مورد ۵ اس، گاه گاه صدای قفل کردن صفحه نمایش قطع میشه و با روشن خاموش کردن دکمه ی سایلنت هم حل نمیشه و وقتی گوشی خاموش روشن بشه حل میشه.

نظر

• سلام خسته نباشین.

آقا ارور کد 40 برای چیه؟

موقع ری استور وقتی میخاد شرو کنه ارور کد 40 میده! ضمنآ گوشی توی حالت ری کاوری مونده! اصلآ روشن نمیشه!

نظر

سلام خسته نباشین.

آقا ارور کد 40 برای چیه؟

موقع ری استور وقتی میخاد شرو کنه ارور کد 40 میده! ضمنآ گوشی توی حالت ری کاوری مونده! اصلآ روشن نمیشه!
                                به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هست.
                                شما مطمئن بشید که نرم افزار های امنیتی نصب شده روی سیستمتون اجازه دسترسی به سرور اپل رو نبسته باشند.
                                پس از مطمئن شدن حداقل تا 2 بار دیگه امتحان کنید.
                                اگه جواب نداد سخت افزاری هست.پیشنهاد میکنم تاپیک زیر رو هم ببینید:
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread92443.html

نظر

صبر کنید ..
                                X