اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من نمیدونم چه اصراریه که یه سری از دوستان میگن این ورژن خوبه ، wifi خوبه و ازین حرفاااا...آقا باید قبول کرد تو این ورژن اپل گند زده !!!!! حالا هی بیا ریست کن ، ریستور کن ، مودم رو دستکاری کن ، همش چرته !!! باید با این ورژن بسازیم که شاید اپل تو ورژن بعدی یه کاری کنه ! همین .

نظر

• تازه باگهاي ريز ديگه اي هم داره كه در مقابل واي فاي به چشم نمياد!
      مثلا چند نمونه رو عرض ميكنم دوستان يه تستي بكنن
      وقتي با دبل تپ روي عكسهايي كه با دوربين پشتي گرفتيم(چون كيفيتش بالاست حجمش زياده) زوم ميكنم وسط زوم كردن يه لگ كوچيك داره
      تو آي مسيج وقتي يه متن طولاني ميفرستم وقتي مثلا ميخوام برم مسيجهاي قبلي به اون كه ميرسه يه لگ ميزنه و بعد رد ميشه
      تو مسيجها مثلا ميخوام برم مسيجهاي ديروز يك شخص رو بخونم وقتي كمي ميرم عقب اگر دكمه هوم رو بزنم و بيام بيرون(برنامه مسيج بازه ها نبستمش از تسك منيجر) دوباره ميرم تو مسيج آخرين مسيجي كه فرستادمو نشون ميده دوباره ٢ ساعت بايد برگردم عقب
      اينا چند تا باگشه فقط هيچ كدومشم تو 7 و ورژنهاش نبود!!!!
      از نظر مصرف باتري براي من فرقي با ٧.١.٢ نداره تو ٨.١

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad iphone نمایش پست ها
        من نمیدونم چه اصراریه که یه سری از دوستان میگن این ورژن خوبه ، wifi خوبه و ازین حرفاااا...آقا باید قبول کرد تو این ورژن اپل گند زده !!!!! حالا هی بیا ریست کن ، ریستور کن ، مودم رو دستکاری کن ، همش چرته !!! باید با این ورژن بسازیم که شاید اپل تو ورژن بعدی یه کاری کنه ! همین .
        منم نميدونم چه اصراريه كه شما دارى به من مصرف كننده ميگى خوب نيست!عزيز من،من دارم روى چندتا دستگاه استفاده ميكنم ابداََ مشكلى نميبينم و قبل تر هم گفتم اين مشكل شانسى هستش و واسه من حداقل پيش نيومده!اين لگ هاى ريز هم بنده تست كردم چيزى مشاهده نشد ايپدمم هم تو ٨.٠.١ يه سرى ايراد ريز و كوچيك تو سافارى و ... داشت كه الان به روونى و سرعت ٧.١.٢ و ٦.١.٣ برگشته
        پس سعى نكنين اصرار كنين حرف شما درسته چيزى كه براى شما اتفاق افتاده دليل نميشه براى همه اتفاق بيوفته
        ویرایش توسط slim.shady : https://i-phone.ir/forums/member/134049-slim-shady در ساعت 30-10-2014, 11:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
          منم نميدونم چه اصراريه كه شما دارى به من مصرف كننده ميگى خوب نيست!عزيز من،من دارم روى چندتا دستگاه استفاده ميكنم ابداََ مشكلى نميبينم و قبل تر هم گفتم اين مشكل شانسى هستش و واسه من حداقل پيش نيومده!اين لگ هاى ريز هم بنده تست كردم چيزى مشاهده نشد ايپدمم هم تو ٨.٠.١ يه سرى ايراد ريز و كوچيك تو سافارى و ... داشت كه الان به روونى و سرعت ٧.١.٢ و ٦.١.٣ برگشته
          پس سعى نكنين اصرار كنين حرف شما درسته چيزى كه براى شما اتفاق افتاده دليل نميشه براى همه اتفاق بيوفته
          شما خودت داري ميگي شانسي ،خب اينكه براي شما خوبه دليل نميشه بايد براي بقيه هم خوب باشه اصلا مشكل تمام دوستاني كه ناراضي هستن اينه كه چرا اپل به اينجا رسيده كه سيستم عاملش شده تخم مرغ شانسي و تا باز نشه و نصب نشه معلوم نميشه مشكل داره يا نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
            شما خودت داري ميگي شانسي ،خب اينكه براي شما خوبه دليل نميشه بايد براي بقيه هم خوب باشه اصلا مشكل تمام دوستاني كه ناراضي هستن اينه كه چرا اپل به اينجا رسيده كه سيستم عاملش شده تخم مرغ شانسي و تا باز نشه و نصب نشه معلوم نميشه مشكل داره يا نداره
            اين ايراد به اپل وارده
            من اون دوستى رو گفتم كه گفتش حرف ماكه ميگيم مشكلى نداره واسه ما چرنده!ايشون انتظار داشتن مال همه بدون استثنا خرابه!منم گفتم شانسى بوده براى بعضى از عزيزان درسته براى بعضى ديگه مشكل داره.منم نگفتم چون مال من درسته مال بقيه هم درسته چون در اين صورت حرف خودمو نقض ميكردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
              اين ايراد به اپل وارده
              من اون دوستى رو گفتم كه گفتش حرف ماكه ميگيم مشكلى نداره واسه ما چرنده!ايشون انتظار داشتن مال همه بدون استثنا خرابه!منم گفتم شانسى بوده براى بعضى از عزيزان درسته براى بعضى ديگه مشكل داره.منم نگفتم چون مال من درسته مال بقيه هم درسته چون در اين صورت حرف خودمو نقض ميكردم!
              من خودم از زمان او اس ٨ دارم كل تاپيك هاي نظرات و مشكلات اين ورژن بع بعد رو چك ميكنم تا بفهمم ديوايسي كه دارم و اپديت كنم يا نه اما هنوز هيچ نتيجه اي نداشته مخصوصا با ديدن اون اپديت ٨.٠.١ كه يجورايي خيلي بدبين كرد منو نسبت به اپل

نظر

• من اون نتيجه اسپيد تستي كه گذاشته بودم رو كمي بيشتر دقت كردم بهش دقيقا وقتي اول روشن كردن واي فايه و سرعت خوب سرعت آپلود تو اسپيد تست هم عاديه اما وقتي سرعت واي فاي بد ميشه سرعت آپلود نصف ميشه نسبت به ديوايهاي ديگه دقيقا مشابه همون تستي كه گذاشتم
                هرچي هست تو ios8 مشكل وي فاي به همين افت سرعت آپلود برميگرده
                ضمنا بنده نگفتم همه مشكل دارن گفتم اونايي كه مشكل ندارن نياين بگن شما دروغ ميگيد مشكلي نيست و ... حتما مشكلي هست كه مياييم ميگيم ديگه حالا هركي نداره خوشا به سعادتش!والا منم مصرف كنندم از جاسوساي سامسونگ نيستم كه!!!

نظر

• من اون نتيجه اسپيد تستي كه گذاشته بودم رو كمي بيشتر دقت كردم بهش دقيقا وقتي اول روشن كردن واي فايه و سرعت خوب سرعت آپلود تو اسپيد تست هم عاديه اما وقتي سرعت واي فاي بد ميشه سرعت آپلود نصف ميشه نسبت به ديوايهاي ديگه دقيقا مشابه همون تستي كه گذاشتم
                  ضمنا بنده نگفتم همه مشكل دارن گفتم اونايي كه مشكل ندارن نياين بگن شما دروغ ميگيد مشكلي نيست و ... حتما مشكلي هست كه مياييم ميگيم ديگه حالا هركي نداره خوشا به سعادتش!والا منم مصرف كنندم از جاسوساي سامسونگ نيستم كه

نظر

• دوستان یه خبر مهم. میدونم جاش اینجا نیست و از مسئولین محترم بخش خبری تقاضا دارم این خبر از منبع معتبر رو کار کنند:
                    مذاکرات شرکت «اپل» با ایران برای راه اندازی نمایندگی در کشور

منبع: وال استریت ژورنال به نقل از خبرگزاری تابناک.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                      دوستان یه خبر مهم. میدونم جاش اینجا نیست و از مسئولین محترم بخش خبری تقاضا دارم این خبر از منبع معتبر رو کار کنند:
                      مذاکرات شرکت «اپل» با ایران برای راه اندازی نمایندگی در کشور

منبع: وال استریت ژورنال به نقل از خبرگزاری تابناک.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread98618.html

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                        من اون نتيجه اسپيد تستي كه گذاشته بودم رو كمي بيشتر دقت كردم بهش دقيقا وقتي اول روشن كردن واي فايه و سرعت خوب سرعت آپلود تو اسپيد تست هم عاديه اما وقتي سرعت واي فاي بد ميشه سرعت آپلود نصف ميشه نسبت به ديوايهاي ديگه دقيقا مشابه همون تستي كه گذاشتم
                        ضمنا بنده نگفتم همه مشكل دارن گفتم اونايي كه مشكل ندارن نياين بگن شما دروغ ميگيد مشكلي نيست و ... حتما مشكلي هست كه مياييم ميگيم ديگه حالا هركي نداره خوشا به سعادتش!والا منم مصرف كنندم از جاسوساي سامسونگ نيستم كه

سلام داداش گلم منم مثل شما مصرف کننده هستم و تعصبی هم رو هیچی ندارم ولی از پریرپزو که نصب کردم ما خودمو اشنایان دیدن گفتن برا ما هم نصب کن تا دیشب ۱۰ تا نصب کردم من تو دیوایز هایی که نصب کردم ۵ و ۵س بود تو اینا به مشکل جدی تو وای فای برنخوردن تو این خودم ۴۸ ساعت و اشنایان ۲۴ ساعت هم بهم نگفتن مشکل سازه خداییش دیشت اسفالت ۸ رو با گوشی از اپ استور دان کردم تو ۹-۱۰ دقیقه شاید با ای دی ام تو ۷-۶ دقیقه دان میشد ولی این گوشیه و خودتون هم میدونین تک پارت دان کردن اونم از سورور خارجی مثل اپل سرعت رو پایین میاره

در مورد باطری افزایش مصرف تو حالت استند بای زیاد شده ولی تو مصرف یکم کمتر شده
                        در مورد لوگین یکم نسبت به ۷ دیر بالا میاد ۶-۷ ثانیه
                        گوشی رو وقتی روشن میکنی ۶-۷ ثانیه اول یکم لگ داره و گیج میزنه ولی بعدا نه تاکیید میکنم وقتی گوشی رو ریستارت میکنی شاید تو ۱ ماه یه بار هم ریستارت نکنین گوشی رو
                        در مورد لگ گوشیه من ۵ هست هیچ لگی تو اس ام اس ها و کنترل سنتر ندیدم
                        و در کل به نظرم ۸.۱ اونقدر ها هم بد نیست که دوستان میگن
                        حالا که جیلبریک هم میشه فبها
                        در پایان باز میگم من نه مزدور سامسونگم نه نماینده اپل از
                        اپل ۲ تا دیوایز دارم مک بوک و ایفون ۵

نظر

• مشكل تو دانلود نيست آنچنان
                          مشكل تو آپلود و تايم اوته تو پي ام دادن تو وايبر و آي مسيج و ... اين مشكل مشخص ميشه كه پي ام جون ميكنه بره منم تو دانلود از اپ استور مشكلي ندارم تو برنامه ها و پي ام دادن و سافاري مشكل دارم
                          و حالبيش اينه وقتي از اپ استور دان ميكنم سرعت واي فاي همه جا عالي ميشه تا دان تموم ميشه سرعت تو برنامه ها و آي مسيج و ... مياد پايين
                          من در كل همون ٧ و ورژناشو به ٨ تا به اينجا ترجيح ميدم مگر اينكه تو آپديتهاي بعدي اين مشكلات حل شه كه با اين رويه اپل بعيد ميدونم!!!ميخواست حل شه تو ٨.١ حل ميشد ديگه!

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                            ایپد نسل ۴ سیم خور رو نمیتونم اپ کنم به ۸.۱
                            سیسنم عامل مک هست ایتونز هم اخرین نسخه
                            هم عادی تست کردم هک به dfu بردم اما در هر دو حالت ارور ۳۰۱۴ میده
                            مشکل از کجاست؟
                            چیز پی ان بزن حل میشه منم چند روز پیش به این ارور برخوردم

نظر

• من ايفون ٥ داشتم فروختم نوت ٣ گرفتم فقط ٢ هفته تونستم نگه دارم صبح كه پا ميشيدم به خودم فوش ميدادم كه اين چيه گرفتي با ٤٠٠ ضرر فروختم و ايفون 5s خريدم با اين كه از اپل و مشكل واي فاي به شدت عصبييم يه موي گنديده استيو رو به ١٠٠ تا نوت ٤ ٥ ٦ نميدم
                              پشت دستمو داغ كردم كه ديگه به غير اپل پول ندم
                              ايشالا اين مشكلاتم به زودي حل ميشه

نظر

• وقتی یه پیام وایبر نمیره با این وای فای داغون، گوشی به این قیمت به چه دردی می خوره ؟
                                گوشی اپل مفت نمی ارزه من چند وقت دیگه میفروشم نوت 4 می گیرم
                                تعصب الکی رو برند نداشته باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X