اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
    دوستان من تازه واردم
    8.0.2 رو برای آیپد مینی رتینا وای فای از کجا بگیرم
    تو بخش فرمور ها فقط آیپد مینی خالی هست
    همونه
    توي فرومش كامل توضيح داده
    البته پيشنهاد ميكنم صبر كنيد تا اواخر مهر كه ٨.١عرضه ميشه اونو بگيريد چون دوستان ميگن هنوز باگ صفحه آبي آيپد رفع نشده

نظر

• سلام
      دوستان منم 3 روز پیش iOS 8.0.2 رو روی گوشیم (iPhone 5S) به صورت ریستور نصب کردم.
      همه چیز خوب و عالیه.و هیچ گونه مشکلی نیست جز مصرف باطری.مصرف باطری نسبت به iOS 7.1.2 بالاست.طوریکه با استفاده ی وای فای و
      تماس و پیام دادن و موزیک گوش کردن بدون بازی کردن یک روز جواب میده.به طور مثال ساعت 1 شب شارژ کردم و دیگه با گوشی کار نکردم تا صبح و شبش ساعت 10 شد 1درصد.
      هیچگونه باگی نداره.سیستم هم روونه.اگرم باگی هست خیلی ناچیزه مثل یک لگ کوچیک که گاهی اوقات اونم به ندرت در بالا اوردن Control Center هست.
      در کل عالیه به خصوص قابلیت پیام دادن و Widget های نوتیفیکیشن.مصرف باطری هم قابل تحمل هست.
      سرعت واي فاي من خوب و عاديه و مشكل پايين بودن سرعت رو نداره.
      ویرایش توسط lion71 : https://i-phone.ir/forums/member/92456-lion71 در ساعت 17-10-2014, 12:13 AM

نظر

• سلام.من ابدیت کردم یک بار مشکل داشت همان سرعتش پایی بود دلی داشت و... بردم دادم موبایل فروشی درست کرد مجدد ابدیت کردش مشکلاتش رفع شد ولی انتن دهی خیلی بد شده بیشر موقع ها نو سرویس میزنه ((

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
          سلام.من ابدیت کردم یک بار مشکل داشت همان سرعتش پایی بود دلی داشت و... بردم دادم موبایل فروشی درست کرد مجدد ابدیت کردش مشکلاتش رفع شد ولی انتن دهی خیلی بد شده بیشر موقع ها نو سرویس میزنه ((
          با سیم دیگه تست کنید
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام،
            دوستان نظرتون راجع به اين Usage چيه؟؟
            از ٥ صبح شارژ كردم تا الان.نور صفحه وسط و گاهي اوقات بيشتر.بيشتر تلفن بوده و اس ام اس دادن.
            بازي هم بوده كه توي ميزان مصرف برنامه معلوم هست.
            واي فاي هم حدودا دوساعت استفاده داشتم پراكنده.ويجت ها هم همش روي نوتيفيكيشن بوده

ویجت ها
            ویرایش توسط lion71 : https://i-phone.ir/forums/member/92456-lion71 در ساعت 17-10-2014, 12:52 AM

نظر

• درود

دوستان زمان عرضه ي ٨.١ كيه ؟ ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                درود

دوستان زمان عرضه ي ٨.١ كيه ؟ ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
                دوشنبه دوست عزيز

نظر

• مزخرف ترین سیستم عامل پر از اشکال لطفا تا آپدیتهای بعدی صبر کنید استیو کجایی یادت بخیر
                  ایپد 4 داشت مثل ماه تو 7.0.4 کار می کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                    سلام به همگی
                    دوستان بی انصافی نکنید . انصافا ۸ خیلی عالیه البته به غیر از چندتا باگی که داره (که البته خداروشکر باگ وای فای رو من یکی ندارم ) از نظر کویک انسور که یه قابلیت کوچیکشه . اول اینکه قسمت ادیت عکس توش عالی شده . درواقع دیگه لازم نیست آی فوتورو بریزی رو کوشی و ۴۰۰ مگ حجمتو اهتصاص بدی بهش
                    بعدم قابلیت هند آقش که بینظیره ذیگه با آیپد و مک هم میشه تلفن جواب داد
                    ویجن هاش برام بسیار بسیار دوست داشتنی بود و استفاده از کوییک تب که میشه تماسهای ضروریتونو تو ویجت داشته باشین (هرچند که نمیدونم چرا اپل برنامه لانچر رو پاک کرده وگرنه میگن لانچر عالی بود برای ویجنها)
                    تا ۲۷-۸ مهر صبر کنید ۸.۱ میاد راحت میشین ایشالله باگاش میره
                    البته الانم میتونین به بتای ۸.۱ برید

مزخرف ترین سیستم عامل پر از اشکال لطفا تا آپدیتهای بعدی صبر کنید استیو کجایی یادت بخیر

نظر

• سلام به همگی
                      ذوستان میخواستم بپرسم راهی هست که از سایت اپل فیرمور رو دانلود کنیم و منتظر قرارگرفتن لینکش اینجا نشیم ؟ خیلی دنبالش گشتم تو سایت اپل ولی راهی پیدا نکردم

نوشته اصلی توسط hamraz نمایش پست ها
                      مزخرف ترین سیستم عامل پر از اشکال لطفا تا آپدیتهای بعدی صبر کنید استیو کجایی یادت بخیر
                      دوست عزیز من وخیلی از دوستان ازش رضایت کامل داریم (البته که بسیاری هم ازش ناراضی اند) نمیدونم مشکل آیپد چیه چون نه کندی وایفای رو داره و نه باهاش میشه تماس گرفت که لگ تماس داشته باشه ، اینها هم مشکلای اساسی نیستن ، چون خود من روی 5اس مشکل سرعت وای فای داشتم ، ستینگش رو دستکاری کردم الا به بهترین شکل ای فای دارم
                      از طرفی تو آی او اس 7 مشکل آنتن دهیش فراوون بود و الان دقیقا همون نقاطی که آنتن نداشتم ، حداقل 3تا آنتن دارم
                      همه سیستم عاملها تا جا بیوفتن مشکل دارن حتی زمان جابز که مثلا مشکل آنتن وجود داشت و یادمه توی آیفون 4 اگر دست بین کلیدهای کم و زیاد کردن صدا قرار میگرفت آنتن میپرید
                      پس نشون میده که اون موقع هم بحپ به همین شکل بوده هرچند که موافقم بعد از جابز اپل افت داشته ولی نه تا این حد که بحوایم بگیم مزخرف شده
                      مزخرف ینی اندروید

نظر

سلام به همگی
                        ذوستان میخواستم بپرسم راهی هست که از سایت اپل فیرمور رو دانلود کنیم و منتظر قرارگرفتن لینکش اینجا نشیم ؟ خیلی دنبالش گشتم تو سایت اپل ولی راهی پیدا نکردم

دوست عزیز من وخیلی از دوستان ازش رضایت کامل داریم (البته که بسیاری هم ازش ناراضی اند) نمیدونم مشکل آیپد چیه چون نه کندی وایفای رو داره و نه باهاش میشه تماس گرفت که لگ تماس داشته باشه ، اینها هم مشکلای اساسی نیستن ، چون خود من روی 5اس مشکل سرعت وای فای داشتم ، ستینگش رو دستکاری کردم الا به بهترین شکل ای فای دارم
                        از طرفی تو آی او اس 7 مشکل آنتن دهیش فراوون بود و الان دقیقا همون نقاطی که آنتن نداشتم ، حداقل 3تا آنتن دارم
                        همه سیستم عاملها تا جا بیوفتن مشکل دارن حتی زمان جابز که مثلا مشکل آنتن وجود داشت و یادمه توی آیفون 4 اگر دست بین کلیدهای کم و زیاد کردن صدا قرار میگرفت آنتن میپرید
                        پس نشون میده که اون موقع هم بحپ به همین شکل بوده هرچند که موافقم بعد از جابز اپل افت داشته ولی نه تا این حد که بحوایم بگیم مزخرف شده
                        مزخرف ینی اندروید
                        شما چه دستكاري تو ستينگ 5s كرديد كه واي فاي درست شد؟چون من همه راههايي كه گفته شد رو امتحان كردم هيچ كدوم جواب نداد و منتظرم ببينم فردا ٨.١ مياد درست ميشه يا اين باگ اساسي باز هم ميخواد بره روي اعصاب!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                          شما چه دستكاري تو ستينگ 5s كرديد كه واي فاي درست شد؟چون من همه راههايي كه گفته شد رو امتحان كردم هيچ كدوم جواب نداد و منتظرم ببينم فردا ٨.١ مياد درست ميشه يا اين باگ اساسي باز هم ميخواد بره روي اعصاب!

يكي دو صفحه پيش گفتم
                          ببينين اول از واي فايي كه بهش وصلين ديسكانكت شين
                          بعد ريست نتوورك ستينگ كنين
                          حالا بايد از بخش پرايوسي از بخش لوكيشن سرويس
                          بخش سيستم سرويسس فركوئنتلي لوكيشن و وايفاي نتوركينگو خاموش كنين
                          حالا سيستمتونو ري استارت(خاموش-روشن) كنين احتمال خيلي زياد درست ميشه
                          البته براي من همون موقع درست نشد،١٠-١٥دقيقه بعد ا اين تغييرات درست شد مثل روز اول

نظر

• به نظر من مزخرف اون عده ای هستن که نمیخوان قبول کنن الان این ورژن آیفون مشکل داره و همه ناراضی هستن ! وقتی یکی یه مشکلی داره اما تو یه دستگاه دیگه اون مشگل وجود نداره این خودش یعنی باگ ! مگه همه آیفون ها یکی نیست ؟ چرا باید اینطوری باشه ؟!
                            من به عنوان کسی که چندین سال اندروید ، حدود 1.5 سال ویندوز فون و الان هم آیفون 5 اس دارم ، تنها برتری آیفون نسبت به اندروید رو سوییچ کردن بین برنامه ها میبینم که با سرعت بالایی انجام میشه و واقعا لذت بخشه . ویندوز فون هم که داشتم سوییچ بین برنامه ها عالی انجام میشد ، اما تو اندروید کمی با مکث همراهه !
                            امیدوارم ورژن 8.1 با باگ کمتری عرضه شه .

نظر

يكي دو صفحه پيش گفتم
                              ببينين اول از واي فايي كه بهش وصلين ديسكانكت شين
                              بعد ريست نتوورك ستينگ كنين
                              حالا بايد از بخش پرايوسي از بخش لوكيشن سرويس
                              بخش سيستم سرويسس فركوئنتلي لوكيشن و وايفاي نتوركينگو خاموش كنين
                              حالا سيستمتونو ري استارت(خاموش-روشن) كنين احتمال خيلي زياد درست ميشه
                              البته براي من همون موقع درست نشد،١٠-١٥دقيقه بعد ا اين تغييرات درست شد مثل روز اول
                              اين كار رو هم كردم متاسفانه نشد

نظر

• iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

نوشته اصلی توسط behrad iphone نمایش پست ها
                                به نظر من مزخرف اون عده ای هستن که نمیخوان قبول کنن الان این ورژن آیفون مشکل داره و همه ناراضی هستن ! وقتی یکی یه مشکلی داره اما تو یه دستگاه دیگه اون مشگل وجود نداره این خودش یعنی باگ ! مگه همه آیفون ها یکی نیست ؟ چرا باید اینطوری باشه ؟!
                                من به عنوان کسی که چندین سال اندروید ، حدود 1.5 سال ویندوز فون و الان هم آیفون 5 اس دارم ، تنها برتری آیفون نسبت به اندروید رو سوییچ کردن بین برنامه ها میبینم که با سرعت بالایی انجام میشه و واقعا لذت بخشه . ویندوز فون هم که داشتم سوییچ بین برنامه ها عالی انجام میشد ، اما تو اندروید کمی با مکث همراهه !
                                امیدوارم ورژن 8.1 با باگ کمتری عرضه شه .
                                اول اينكه پيشنهاد ميكنم احترام رو رعايت كنين
                                ثانيا اينكه دوست من خو چه كاري بود،به همون ويندوز فون يا اندرويد برگردين جلوتونو نگرفتن
                                ثالثا اينكه محض اطلاعتون اينكه آيفون هم ساخت هاي مختلف داره،سفارش آمريكا و سفارش نقاط ديگه كه قطعا باهم تفاوتهايي دارن ، پس لطفا اطلاعاتتون رو افزايش بدين
                                ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 19-10-2014, 12:55 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X