اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    یه بار ریستور کنید.درست نشد سخت افزاری هست
    دوست عزیز همیشگی نیستا
    مثلا یه روز چند بار خاموش می شه دو روز خاموش نمی شه یا یه روز یه بار خاموش می شه
    چند روز پیشم که بیرون بودم و گوشی خاموش شد انتن کلا رفت تا این که چند ساعت بعد امدم خونه به نت وصل شد انتن امد

بنظرت بازم سخت افزاری هست یا ios ایراد داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedb666 نمایش پست ها
      دوست عزیز همیشگی نیستا
      مثلا یه روز چند بار خاموش می شه دو روز خاموش نمی شه یا یه روز یه بار خاموش می شه
      چند روز پیشم که بیرون بودم و گوشی خاموش شد انتن کلا رفت تا این که چند ساعت بعد امدم خونه به نت وصل شد انتن امد

بنظرت بازم سخت افزاری هست یا ios ایراد داره؟؟
      دوست عزيز اگر ٨ios هستيد مشكل انتن طبيعي هستش چون قابليت 2G برداشته شده و فقط 3G جهت انتن دهي ساپورت ميشه و 3G ايرانسل و همراه اول به دليل نوپا بودن داراي ايراداتي هستن شما منتظر باضيد در ios 8.1 قابليت سوييچ به 2G برميگرده ايشالا مشكلتون حل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط imorteza نمایش پست ها
        دوست عزيز اگر ٨ios هستيد مشكل انتن طبيعي هستش چون قابليت 2g برداشته شده و فقط 3g جهت انتن دهي ساپورت ميشه و 3g ايرانسل و همراه اول به دليل نوپا بودن داراي ايراداتي هستن شما منتظر باضيد در ios 8.1 قابليت سوييچ به 2g برميگرده ايشالا مشكلتون حل شه
        ممنون دوست عزیز
        اما مشکل من خاموش شدن
        خود به خود خاموش می شه
        مثلا یه روز اصلا خاموش نمی شه یه روز چند بار یه روز یه بار
        وقتی خاموش می شه انتنش می ره حتما باید ببرمش رو حالت پرواز بعد دوباره برگردونم درست شه
        یه بارم که بیرون بودم خاموش شد چند ساعت انتن نداشتنم تا امدم خونه درست شد فکر کنم به نت وصل شد اوکی شد

حالا این خاموش شدن زیاد از ios یا سخت افزاری؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedb666 نمایش پست ها
          ممنون دوست عزیز
          اما مشکل من خاموش شدن
          خود به خود خاموش می شه
          مثلا یه روز اصلا خاموش نمی شه یه روز چند بار یه روز یه بار
          وقتی خاموش می شه انتنش می ره حتما باید ببرمش رو حالت پرواز بعد دوباره برگردونم درست شه
          یه بارم که بیرون بودم خاموش شد چند ساعت انتن نداشتنم تا امدم خونه درست شد فکر کنم به نت وصل شد اوکی شد

حالا این خاموش شدن زیاد از ios یا سخت افزاری؟؟
          والا مشكل عجيبيه اگه با ريستور درست نشده تا فردا صبر كنيد ٨.١ رو ريستور كنيد ايشالا كه حل ميشه نشد حالا يه فكري ميكنيم نگران نباشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
            والا مشكل عجيبيه اگه با ريستور درست نشده تا فردا صبر كنيد ٨.١ رو ريستور كنيد ايشالا كه حل ميشه نشد حالا يه فكري ميكنيم نگران نباشيد
            دوست عزیز من به 8.1 ریستور کردم ولی بازم خاموش می شه
            جالب اینجاس که برای چند نفر دیگه هم این کارو کردم ولی برای اونا سالمه ولی برای خودم خاموش می شه
            مشکل سخت افزاریه؟؟

نظر

• من به 8.1 رفتم مصرف باطرى خيلى افتضاح.گوشى 6

نظر

• بنظرتون iOS 9 از نظر طراحى فرق ميكنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                  بنظرتون iOS 9 از نظر طراحى فرق ميكنه؟
                  از الان نمیشه نظر داد.
                  باید منتظر شایعات بود

نظر

• بعد از نصب iso 8.1 چقدر از حجم گوشی اشغال میشه؟

نظر

• دوستان عزيز
                      من فكر كنم تونستم مشكل واي فاي رو حل كنم
                      حتما زياد ديديد كه من از مشكل واي فاي ناليدم و هممههه كارهايي كه گفته شده بود رو انجام دادم و مشكل فقط براي ١٠ دقيقه حل ميشد! و بعد روز از نو روزي از نو سرعت واي فاي افتضاح ميشد
                      من فقط اميدم به ٨.١.١ بود ولي اين كاري كه امروز كردم ظاهرا مشكلم رو حل كرده حدود ٤ ساعت هم ميگذره كماكان سرعت واي فاي عاليه
                      من اينجا ميگم چي كار كردم دوستان تست كنن ببينن مثل من نتيجه ميگيرن يا نه
                      بريد تو تنظيمات مودم قسمت وايرلس و بعد قسمت advance
                      تو اون صفحه bandwith رو از روي ٤٠ مگاهرتز يا اتوماتيك روي ٢٠ مگا هرتز بذاريد من با اين كار مشكلم حل شده!سيستم رمز هم روي wpa2 only هست كه البته اين ربطي نداره ولي اون bandwith رو بكنيد ٢٠ مگا هرتز ببينيد مشكلتون مثل من حل ميشه يا نه
                      مودم من dlink هست البته

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام عزیزان یه سوال داشتم، میخواستم بپرسم تو فریمور ها iworks هم هست (همین لینک های سایت) یا باید جدا بگیریم چون تو نسخه ۶۴،۱۲۸ گیگی خوده اپل تو گوشی گذاشته.
                        من یه ایفون ۶ دارم ۱۲۸گیگ ، ریست کلی کردم برنامه های iwork پاک شد.

- - - - - - - - - -

جبراً نسخه ۸.۱ رو میخوام بدونم.

نظر

• باید جدا از استور دانلود کنید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام ایا توییکی است که قدرت گیرنگی وایرلس ایفون 4اس بیشتر کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidpo نمایش پست ها
                              سلام ایا توییکی است که قدرت گیرنگی وایرلس ایفون 4اس بیشتر کنه
                              دوست عزیز گیرندگی وایرلس سخت افزاری هست نه نرم افزاری که با تویکک و ... بشه تقویتش کرد !

ایفون 5 اس دارم الان رو 7.1.2 هست به نظرتون صبر کنم 8.1.3 که اومد اپدیت کنم ؟!
                              روی این ورژن audio revorder که تماس ها رو ضبط میکنه و ایر بلو جیلبریک و نرم افزار و. .. نصب کردم
                              مشکلی با جیلبریک دوباره و ایر بلو ندارم تنها مشکلم روی تماس هایی که هس که با توییک و برنامه ایدیو رکووردر نصب کردم ... راهی نمیدونید که بشه سریع ریخت تو کامپیوتر آی فایل ifile کاری نمیکنه ؟!
                              8.1.2 که گذشت میخاهم هر وقت 8.1.3 اومد اپدیت کنم
                              نظرتون ؟

نظر

• با سلام من آیپد 3 دارم و تو جدول فریم ویر سه نوع آیپد گذاشته من از کجا بدونم کدوم یکی مال آیپد منه یا اصلا مدل آیپد کجا نوشته با توجه به سرعت کنونی اینترنت دانلود و امتحان هرسه مدلش برام مقدور نیست
                                توضیحی که یادم رفت سیم کارت میخوره و 3g هم پشتیبانی میکنه
                                ویرایش توسط Selaheddin : https://i-phone.ir/forums/member/176980-selaheddin در ساعت 04-01-2015, 03:35 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X