اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از وقتی آبدیت کردم بیچاره کرده منو ،بیشتر برنامه هم بعضی ما موقع ها باز نمیشه و هنگ میکنه
    خوده گوشی یهو هنگ میکنه ریست میشه
    اس ام اس هاش قاطی کرده میخوانم باز میزنه خوانده نشده
    (((( کی نسخه جدیدش میاد
    کجا باید این خرابی هارو اعلام کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
      از وقتی آبدیت کردم بیچاره کرده منو ،بیشتر برنامه هم بعضی ما موقع ها باز نمیشه و هنگ میکنه
      خوده گوشی یهو هنگ میکنه ریست میشه
      اس ام اس هاش قاطی کرده میخوانم باز میزنه خوانده نشده
      (((( کی نسخه جدیدش میاد
      کجا باید این خرابی هارو اعلام کنیم؟
      ریستور کنید درست میشه

نظر

• درود.
        من آپدیت کردم چون شنیده بودم یکی از ویژگی های این ورژن اینه که wifi درست میشه و باگش فیکس میشه.
        اما از وقتی آپدیت کردم واقعا اینترنت گوشیم داغون شده و سرعت خیلی اومده پایین،خیلییییی
        اما وقتی با کامپیوتر از اینترنت استفده میکنم خیلی عادی و مثله قبله !
        میشه لطفا کمک کنید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط AmirHossein.M نمایش پست ها
          درود.
          من آپدیت کردم چون شنیده بودم یکی از ویژگی های این ورژن اینه که wifi درست میشه و باگش فیکس میشه.
          اما از وقتی آپدیت کردم واقعا اینترنت گوشیم داغون شده و سرعت خیلی اومده پایین،خیلییییی
          اما وقتی با کامپیوتر از اینترنت استفده میکنم خیلی عادی و مثله قبله !
          میشه لطفا کمک کنید.ممنون
          دوست عزيز منتظر اپديت باش !!!

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

• با سلام
            من ايپد اير رو به اي او اس ٨ اپديت كردم .
            الان hot spot shield ندارم ميشه بكًيد كجا رفته !!!
            من يه خط ايرانسل رو ايپد دارم و قبل از آپديت كًزينه hotspot shield در تنظيمات ستينكً داشتم و ميتونستم اينترنت share كنم ولي الان اين كًزينه رفته و نميتونم اينترنت share كنم ...
            با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
              با سلام
              من ايپد اير رو به اي او اس ٨ اپديت كردم .
              الان hot spot shield ندارم ميشه بكًيد كجا رفته !!!
              من يه خط ايرانسل رو ايپد دارم و قبل از آپديت كًزينه hotspot shield در تنظيمات ستينكً داشتم و ميتونستم اينترنت share كنم ولي الان اين كًزينه رفته و نميتونم اينترنت share كنم ...
              با تشكر
              شما به settings - cellular - cellular data بروید و در قسمت apn بزنید mtnirancell.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• بزرگترین اشتباه من این بود که اپگرید گردم فایو اس... تا بحال انقدر اعصاب خوردی نکشیده بودم! هر دیقه وایفایم یه ددا در میاره، اکقرا وصل ویشه بعد کمتر از یک دقیقه سند و رسیو قطع میشه، بعضی وایفایا کمتر مشکل داره بعضیا کمتر، ولی جدا منو به استفاده از سلولاردیتا راضی کرده!!! خسته شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadcheka نمایش پست ها
                  بزرگترین اشتباه من این بود که اپگرید گردم فایو اس... تا بحال انقدر اعصاب خوردی نکشیده بودم! هر دیقه وایفایم یه ددا در میاره، اکقرا وصل ویشه بعد کمتر از یک دقیقه سند و رسیو قطع میشه، بعضی وایفایا کمتر مشکل داره بعضیا کمتر، ولی جدا منو به استفاده از سلولاردیتا راضی کرده!!! خسته شدم
                  دقيقا واي فاي افتضاحه توي 8.0.2 و 8.1 بتا يك و دو هم كه ظاهرا حل نشده!!!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• وای؛ این بدترین خبری بود که میشد به من بدی! یعنی گوشی به فنا رفت دیگه! حالا حالاها ردیف نمیشه پس. حیف من تا نسخه خام هشت هم که اومدم مشکل نداشتم. الکی پچ صفردو اپ کردم

نظر

• من بعضي موقع ها كه گوشي رو خاموش روشن ميكنم بعد از وارد كردن پٓس با لگ وارد هوم ميشه ولي براي دفعات بعد درست ميشه!!!كسي اين مشكل رو داره؟؟؟روي 5s

ⓈⒺⓃⓉ ⒻⓇⓄⓜ ⓜⓎ ⒾⓅⒽⓄⓃⒺ using Tapatalk

نظر

• من دارم
                        تاره بعضب نذم افزارام که قبلا مشکلی نداشت هم با لگ باز میشن، صفحه روتیت نمیشه... موقع جواب دادن تماس ورودی، انقدر تاخیر داره که اکثر مواقع گوشیو میذارم روی گوشم هنوز داره زنگ میخوره!

نظر

• من دیشب برام پیغام اپدیت به ios 8.0.2 اومد
                          اپدیت کردم از روی خود گوشی؛ اولا که کلا 20 دقیقه طول کشید و سرعت واقعا بالا بود
                          تنها مشکلی که پیدا کرد وایبر بود که سریعا از اپ استور ورژن جدید وایبر رو گرفتم و مشکل حل شد و الان کوچکترین مشکلی باهاش ندارم
                          دیوایسم هم ایفون 5 هست

نظر

• سلام به همگی
                            من آیپد ایر دارم ولی نمیدونم کدوم فایل رو باید دانلود کنم
                            iPadAir Wifi+4G
                            یا
                            iPad Air Wifi+4G China
                            یکبار هم ورژن قبلی رو از سورس خود اپل دانلود کرده بودم که گفتم برم اونو پیدا کنم و از روی مشخصات اون فایل مناسب رو دانلود کنم…
                            ولی هرررچی میگردم نمیدونم کجای مکبوک سیو شده…!
                            هیچ آدرسی هم وجود نداره که بدونم فایل دانلود شده کجا سیو میشه…!
                            کسی میتونه راهنماییم کنه؟(لدفن)

نظر

• نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                              سلام به همگی
                              من آیپد ایر دارم ولی نمیدونم کدوم فایل رو باید دانلود کنم
                              iPadAir Wifi+4G
                              یا
                              iPad Air Wifi+4G China
                              یکبار هم ورژن قبلی رو از سورس خود اپل دانلود کرده بودم که گفتم برم اونو پیدا کنم و از روی مشخصات اون فایل مناسب رو دانلود کنم…
                              ولی هرررچی میگردم نمیدونم کجای مکبوک سیو شده…!
                              هیچ آدرسی هم وجود نداره که بدونم فایل دانلود شده کجا سیو میشه…!
                              کسی میتونه راهنماییم کنه؟(لدفن)
                              درود
                              کد فریمور شما 4.2 می باشد .

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• دوستان كسي تاريخ انتشار ٨٠١ فاينال رو ميدونه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X