اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    از وقتی آپدیت کردم گوشیم بدون هیچ برنامه در حال اجرا یا دانلود یا آپدیت برای خودش حجم اشغال میکنه
    هر چی گشتم متوجه نشدم که چه برنامه ای داره حجم دزدی میکنه
    باید چیکار کنم که بفهمم مشکل از کجاست ؟؟
    آیا راهی وجود داره که بفهمم کدئم برنامه داره حجم نت رو میخوره ؟؟
    این مشکل کل سرعت نتم رو گرفته
    لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط fazel graphic : https://i-phone.ir/forums/member/102476-fazel-graphic در ساعت 23-09-2014, 01:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
      سلام
      از وقتی آپدیت کردم گوشیم بدون هیچ برنامه در حال اجرا یا دانلود یا آپدیت برای خودش حجم اشغال میکنه
      هر چی گشتم متوجه نشدم که چه برنامه ای داره حجم دزدی میکنه
      باید چیکار کنم که بفهمم مشکل از کجاست ؟؟
      آیا راهی وجود داره که بفهمم کدئم برنامه داره حجم نت رو میخوره ؟؟
      این مشکل کل سرعت نتم رو گرفته
      لطفا راهنمایی کنید
      بعد از آپديت و وصل شدن به اپ استور حدود 200 مگابايت دانلود ميكنه . هيچ جوره هم نميتوني جلوش رو بگيري از ios 7 به بعد همين جوريه.

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
        بعد از آپديت و وصل شدن به اپ استور حدود 200 مگابايت دانلود ميكنه . هيچ جوره هم نميتوني جلوش رو بگيري از ios 7 به بعد همين جوريه.

- - - - - - - - - -
        چند روزه از آپدیتم میگذره
        فکر کنم مشکل چیز دیگه ایه
        با نرم افزار data counter متوجه شدم که بدون دلیل داره سرعت و ترافیک نت استفاده میشه
        من میخوام بدونم که کدوم برنامه داره این کار رو میکنه
        اگه ممکنه نرم افزاری که این قابلیت رو داشته باشه رو معرفی کنید
        یا هر راه حلی که جلوی این مشکل رو بگیره ارائه بدید
        ممنون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -
        چند روزه از آپدیتم میگذره
        فکر کنم مشکل چیز دیگه ایه
        با نرم افزار data counter متوجه شدم که بدون دلیل داره سرعت و ترافیک نت استفاده میشه
        من میخوام بدونم که کدوم برنامه داره این کار رو میکنه
        اگه ممکنه نرم افزاری که این قابلیت رو داشته باشه رو معرفی کنید
        یا هر راه حلی که جلوی این مشکل رو بگیره ارائه بدید
        ممنون

نظر

• [QUOTE=Mr_hadi;969078]
          نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
          ة

سپاس از شما دوست عزيز كه مارو متوهم حساب مي فرماييد!!!!!!
          واقعا اين همه باگ و مشكلات كه يكي يكي دوستان ميان و با استناد مي گن رو شما انكار مي كني؟
          مثلا ما بايد بگيرم متشكريم اپل!!!! من از اون قديمي هاي اپل هستم و تا حالا اندرويد هم نداشتم ولي تو كتم نمي ره كه واقعيت را كتمان كنم!!!!
          جالب كه مقصر هم شديم، خداي دوز و كلك هم كه هستيم!!!! دفاعيه جالبي بود!!! شما ها خارجي ها خيلي كارتون درست هست انصافا، كاملا دست ما ايروني ها رو خوندين شما!!!
          دوستان اگر كسي حوصله داره از اول تاپيك بخونه و دونه دونه باگ ها و مشكلات رو شماره گذاري و ليست كنه تا بلكه رفع اتهام شه!!!
          دوست كلم من من منكر وجود ايرادات ios 8 نيستم ققطعا ايراد هايي داره (البته اينم ميدونيد كه خيلي از ايرادات تو ابديت هاي بعدي رفع خواهد شد)
          خيلي از دوستاني كه الان ميكن ما ميريم به 7.1.2اون اوايل كه ios 7 اومده بود مي كفتن ميريم به 6

و بعد اكر حرفاي منن رةو خوب خونده باشين به اين خاطر كفتم دوستان توهم زدن كهه اره ابل كيفيتت صفحه نمكاايش ايفون ههاي فعلي رو عمدا اورده بايين تا مثلا ايفون 6 رو بزركش كنه(من منظورم از تتوهم و دوز و كلك اين بود) و الا ممن خودم وجود يه تعداد لك رو كتمان نمي كنم

بعد يه جيز ديكه اين و خخودت قضاوت كن عزيزم
          خيلي از دوستان از اضافه شدن مثلا فولدر ريسنتلي ادد تو فوتو ايراد ميكيرن كه اي مزخرفه و ااز اي جزور حرفا
          حالا ااكه دقت كنيدد ميبينيد كهه كل عكس هاي كمرا رول در ios 7 در قسمت فوتو تو برنامه فوتو هم وجود داشته يعني خيلي از عكس ها تو 2 تا قسمت تكراري بودن و حالا تو ios 8 اینن ایراچ رفع شده ااين جاالا بده يا خوبه ؟
          به نظر من كه خوبه
          و حالا اكه يه برنامه اي مثل وايبر فعلا هماهنك نشده اينقدر حرف و كب نداره
          با يه ممقدار صبر درست ميشه
          يا مثلا طرف اصلا نمي دونه apn setting جي هست
          مياد ميكه ابل هات اسبات رو برداشته جققدر بد اين ios 8

,و جالبه كه فقطم مي خوايمم روو يه سري ايراداتي كه هممون مي دونيم مموقتي ااند و رفع مي شن فوكوس كنيمم و كلي بهبود و قابليت هاي اضافه شده رو ناديده بكيريم
          و اخرين حرفمم ااينكه اكر دوستان احساس كردن به هر دليلي لحن من تند بوده و ناراحت شدن من از همه معدرت مي خوام

- - - - - - - - - -

[QUOTE=Mr_hadi;969078]
          نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
          ة

سپاس از شما دوست عزيز كه مارو متوهم حساب مي فرماييد!!!!!!
          واقعا اين همه باگ و مشكلات كه يكي يكي دوستان ميان و با استناد مي گن رو شما انكار مي كني؟
          مثلا ما بايد بگيرم متشكريم اپل!!!! من از اون قديمي هاي اپل هستم و تا حالا اندرويد هم نداشتم ولي تو كتم نمي ره كه واقعيت را كتمان كنم!!!!
          جالب كه مقصر هم شديم، خداي دوز و كلك هم كه هستيم!!!! دفاعيه جالبي بود!!! شما ها خارجي ها خيلي كارتون درست هست انصافا، كاملا دست ما ايروني ها رو خوندين شما!!!
          دوستان اگر كسي حوصله داره از اول تاپيك بخونه و دونه دونه باگ ها و مشكلات رو شماره گذاري و ليست كنه تا بلكه رفع اتهام شه!!!
          دوست كلم من من منكر وجود ايرادات ios 8 نيستم ققطعا ايراد هايي داره (البته اينم ميدونيد كه خيلي از ايرادات تو ابديت هاي بعدي رفع خواهد شد)
          خيلي از دوستاني كه الان ميكن ما ميريم به 7.1.2اون اوايل كه ios 7 اومده بود مي كفتن ميريم به 6

و بعد اكر حرفاي منن رةو خوب خونده باشين به اين خاطر كفتم دوستان توهم زدن كهه اره ابل كيفيتت صفحه نمكاايش ايفون ههاي فعلي رو عمدا اورده بايين تا مثلا ايفون 6 رو بزركش كنه(من منظورم از تتوهم و دوز و كلك اين بود) و الا ممن خودم وجود يه تعداد لك رو كتمان نمي كنم

بعد يه جيز ديكه اين و خخودت قضاوت كن عزيزم
          خيلي از دوستان از اضافه شدن مثلا فولدر ريسنتلي ادد تو فوتو ايراد ميكيرن كه اي مزخرفه و ااز اي جزور حرفا
          حالا ااكه دقت كنيدد ميبينيد كهه كل عكس هاي كمرا رول در ios 7 در قسمت فوتو تو برنامه فوتو هم وجود داشته يعني خيلي از عكس ها تو 2 تا قسمت تكراري بودن و حالا تو ios 8 اینن ایراچ رفع شده ااين جاالا بده يا خوبه ؟
          به نظر من كه خوبه
          و حالا اكه يه برنامه اي مثل وايبر فعلا هماهنك نشده اينقدر حرف و كب نداره
          با يه ممقدار صبر درست ميشه
          يا مثلا طرف اصلا نمي دونه apn setting جي هست
          مياد ميكه ابل هات اسبات رو برداشته جققدر بد اين ios 8

,و جالبه كه فقطم مي خوايمم روو يه سري ايراداتي كه هممون مي دونيم مموقتي ااند و رفع مي شن فوكوس كنيمم و كلي بهبود و قابليت هاي اضافه شده رو ناديده بكيريم
          و اخرين حرفمم ااينكه اكر دوستان احساس كردن به هر دليلي لحن من تند بوده و ناراحت شدن من از همه معدرت مي خوام

نظر

• من 4s را به 8 اپدیت کردم و واقعا اشتباه کردم سرعت پایین باتری خور زیاد گوشی داغ میکنه یکم برنامه روش کار میکنی اعصابمو خورد کرد برمیگردم به 7.1.2 اگه اپل تا امشب نبنده ریستور میکنم
            یه مورد دیگه هم که دارم اینه که از وقتی به 8 رفتم کلیپ در وایبر سیو نمیشه عکس سیو میشه اما کلیپ ها نه!! این دقیقا از رفتن رو 8 اتفاق افتاده کسی این موردو داره تو وایبر؟
            ویرایش توسط amir.ss : https://i-phone.ir/forums/member/32500-amir-ss در ساعت 23-09-2014, 03:48 PM

نظر

• سلام و خسته نباشید

من می خوام اپدیت کنم به 8 . گوشیم هم 5 اس مدل A1533 هست . اما وقتی می خوام آپدیت کنم ارور the iphone could not be restored becuause the firmware file not compatible رو می ده . دوستان می شه راهنماییم کنین ؟ راستی گوشیم جلبیریک هستش .

نظر

• برای نصب iOS 8 چندان عجله نکنید

چند روزی از ارائه iOS 8 می‌گذرد. حال و روز این سیستم عامل چطور است؟! این سؤال را به این خاطر می‌پرسیم که طبق بررسی‌های جدید، آخرین نسخه از سیستم عامل اپل، کرش ها و خطاهای بسیاری را برای کاربرانش به وجود آورده است تا جایی که این میزان 78 درصد بیش از iOS 7 بوده است.

یک کمپانی آنالیز عملکرد به نام Crittercism با بررسی iOS 8 وضعیت و میزان کرش های آن را در دستگاه‌های مختلف بررسی کرده است. نتیجه چندان تعجب آور نیست؛ آیفون 6 و 6 پلاس در این بررسی با 2.63 درصد کرش ریت کمترین مشکل را ثبت کرده‌اند و آیفون‌های 4s، 5 و 5s با کرش ریت متوسط 3.57 بیشترین مشکل را به خود دیده‌اند. در مجموع میزان متوسط این کرش ها در تمامی دستگاه‌های اپل 3.56 درصد را نشان می‌دهد، در حالی که در iOS 7 این میزان به 2 درصد کاهش پیدا می‌کند.

همان‌طور که گفته شد این آمار چندان عجیب نیست و نسخه‌های ابتدایی سیستم عامل‌ها معمولا دچار چنین مشکلاتی هستند که به مرور و با آپدیت‌های جدید این مشکلات کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر آن بسیاری از دستگاه‌ها نرم افزارهایی قدیمی بر روی خود دارند که برای iOS 8 آپدیت نشده‌اند و همین عامل از دلایل بسیار مهم کرش در iOS جدید ذکر شده است.

پیشنهاد شده که کاربران عجله زیادی برای نقل مکان به iOS 8 نداشته باشند تا آپدیت‌های جدید نرم افزارها و آپدیت‌های خود iOS 8 اندکی شرایط را برای این کوچ بهتر کند.

نظر

• كسي تاحالا از برنامه health استفاده كرده؟
                  من هروقت رفتم داخلش هيچي نشون نداده... چطوري بايد ازش استفاده كنيم؟

نظر

• هر روز که میگذره تعداد باگها بیشتر میشه
                    واقعا پشیمونم از آپدیت
                    الان هم متوجه شدم که تو قسمت Message نمیشه سرچ کرد
                    من با سرچ اس ام اسها خیلی کار میکنم
                    برای همه همنیطوره یا فقط گوشی من اینطوریه ؟؟؟
                    اگه راه حلی داره بفرمائید
                    ممنون

نظر

هر روز که میگذره تعداد باگها بیشتر میشه
                      واقعا پشیمونم از آپدیت
                      الان هم متوجه شدم که تو قسمت Message نمیشه سرچ کرد
                      من با سرچ اس ام اسها خیلی کار میکنم
                      برای همه همنیطوره یا فقط گوشی من اینطوریه ؟؟؟
                      اگه راه حلی داره بفرمائید
                      ممنون
                      سرچ واسه من كه به راحتي و مثل قبل كار ميكنه

نظر

• کسی نیست جواب من و بده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam_leman نمایش پست ها
                          کسی نیست جواب من و بده ؟
                          لطفا سوال خود را یکجا مطرح کنید و منتظر جواب باشید.
                          توی تاپیک راهنمای ارور های ایتونز پاسخ داده شد
                          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 23-09-2014, 05:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                            برای نصب iOS 8 چندان عجله نکنید

چند روزی از ارائه iOS 8 می‌گذرد. حال و روز این سیستم عامل چطور است؟! این سؤال را به این خاطر می‌پرسیم که طبق بررسی‌های جدید، آخرین نسخه از سیستم عامل اپل، کرش ها و خطاهای بسیاری را برای کاربرانش به وجود آورده است تا جایی که این میزان 78 درصد بیش از iOS 7 بوده است.

یک کمپانی آنالیز عملکرد به نام Crittercism با بررسی iOS 8 وضعیت و میزان کرش های آن را در دستگاه‌های مختلف بررسی کرده است. نتیجه چندان تعجب آور نیست؛ آیفون 6 و 6 پلاس در این بررسی با 2.63 درصد کرش ریت کمترین مشکل را ثبت کرده‌اند و آیفون‌های 4s، 5 و 5s با کرش ریت متوسط 3.57 بیشترین مشکل را به خود دیده‌اند. در مجموع میزان متوسط این کرش ها در تمامی دستگاه‌های اپل 3.56 درصد را نشان می‌دهد، در حالی که در iOS 7 این میزان به 2 درصد کاهش پیدا می‌کند.

همان‌طور که گفته شد این آمار چندان عجیب نیست و نسخه‌های ابتدایی سیستم عامل‌ها معمولا دچار چنین مشکلاتی هستند که به مرور و با آپدیت‌های جدید این مشکلات کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر آن بسیاری از دستگاه‌ها نرم افزارهایی قدیمی بر روی خود دارند که برای iOS 8 آپدیت نشده‌اند و همین عامل از دلایل بسیار مهم کرش در iOS جدید ذکر شده است.

پیشنهاد شده که کاربران عجله زیادی برای نقل مکان به iOS 8 نداشته باشند تا آپدیت‌های جدید نرم افزارها و آپدیت‌های خود iOS 8 اندکی شرایط را برای این کوچ بهتر کند.
                            جالبه!اصلا آیفون 4 از iOS 8 پشتیبانی نمیکنه ولی اگه دقت کنید نوشته:

Crash rate for older devices (iPhone 4,4S,5 & 5s)

نظر

• نوشته اصلی توسط diadora3106 نمایش پست ها
                              سرچ واسه من كه به راحتي و مثل قبل كار ميكنه
                              نمیدونم چی شده که سرچ اس ام اس من کار نمیکنه
                              اگه ممکنه راهنمایی کنید که چطوری دوباره سرچ پیامک رو فعال کنم
                              با تشکر

نظر

نمیدونم چی شده که سرچ اس ام اس من کار نمیکنه
                                اگه ممکنه راهنمایی کنید که چطوری دوباره سرچ پیامک رو فعال کنم
                                با تشکر
                                باید کار کنه
                                جایی نداره که فعال یا غیر فعال بشه قسمت سرچ
                                شما گوشی رو خاموش روشن کنید اگه حل نشد rest all setiing کنید
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X