اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
    خب دوست گلم درسته وايبر زياد مصرف ميكنه توي يوزج باتري هم وايبر اوله ولي خب من با همين وايبر توي ios7.1.2 و ورژنهاي قبلي ios7 كار كردم و اينجوري نبود
    شايد بايد منتظر آپديت وايبر براي بهينه سازي با ios8 باشيم چون هنوز اين آپديت براش نيومده
    اما واقعا يوزج باتري من در حد ٢ ساعت كم شده!!
    حالا اين يه طرف
    باگهاي كوچيك هم ميشه باهاشون تا آپديتهاي بعدي سر كرد
    سرعت كم واي فاي رو كجاي دلم بذارم مني كه زياد پي ام ميدم پي امام با تاخير مياد و ميره همش باسد برنامه رو ببندم و باز كمم و شديدا اعصابمو بهم ريخته

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    دوست عزيز من به شدت از wifi استفاده مي كنم روزانه و از اون روزي كه به نسخه گلدن مستر ٨ آپديت كردم تا به امروز كه همچنان رو جي ام هستم اصلا حس نكردم حتي يه ذره ام سرعتم كم شده باشه
    آيپد ٤

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
    خب دوست گلم درسته وايبر زياد مصرف ميكنه توي يوزج باتري هم وايبر اوله ولي خب من با همين وايبر توي ios7.1.2 و ورژنهاي قبلي ios7 كار كردم و اينجوري نبود
    شايد بايد منتظر آپديت وايبر براي بهينه سازي با ios8 باشيم چون هنوز اين آپديت براش نيومده
    اما واقعا يوزج باتري من در حد ٢ ساعت كم شده!!
    حالا اين يه طرف
    باگهاي كوچيك هم ميشه باهاشون تا آپديتهاي بعدي سر كرد
    سرعت كم واي فاي رو كجاي دلم بذارم مني كه زياد پي ام ميدم پي امام با تاخير مياد و ميره همش باسد برنامه رو ببندم و باز كمم و شديدا اعصابمو بهم ريخته

دوست عزيز من به شدت از wifi استفاده مي كنم روزانه و از اون روزي كه به نسخه گلدن مستر ٨ آپديت كردم تا به امروز كه همچنان رو جي ام هستم اصلا حس نكردم حتي يه ذره ام سرعتم كم شده باشه
    آيپد ٤

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
      آيپد ٤

- - - - - - - - - -

آيپد ٤
      ممكنه تو ايپد نباشه اما منم تو ايفون اين مسئله رو به وضوح دارم مشاهده ميكنم بدجوري اعصابمو بهم ريخته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
        آيپد ٤

- - - - - - - - - -

آيپد ٤
        والا آيپد رو نميدونم ولي روي 5s اقتضاحه پي ام به سختي ميره از اپ استور يه برنامه ١٠ مگي ١ ساعت دانلودش طول ميكشه هي وايبر قطع و وصل ميشه يه wether ميخواد آپديت شه كلي طول ميكشه واقعا اذيتم داره ميكنه دانگريد هم نميخوام كنم چون بك آپ با ios8 آخرين بار گرفتم و نميتونم بهش برگردم توي ios7.1.2 و به ناچار منتظر آپديت 8.0.1 هستم

نظر

• من بعد از آيپد ميني كه همون روز اول آپ كردم، امروز ٥ اس آپ كردم، در هر دو سرعت اينترنت واي فاي خيلي بده ، بعد از آپ ريست كردم گوشي رو و نتورك هم ريست كردم، دي ان اس دستي هم دادم، اما تغيير نكرد و سرعت شديد پايينه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
            دوست من ، عملكرد دكمه هوم تو 5s و ipad air هم حدود نيم ثانيه تاخير داره
            Rotate صفحه تو ايپد با تاخير و لگ همراست
            البته تو ios 7 هم مشكلات زيادي داشتيم اوايل كار
            تو اين تو اين شش سال كه هر سال گوشي جديد اپل رو گرفتم هيچ وقت همچين چيزايي نديده بودم
            شما كه از بچه هاي قديمي هستي حتما يادته كه همچين مشكلاتي فقط مواقع جلبرك پيش مي اومد
            اگه اين مشكلات ( مشكلات تاخير در پاسخگويي ) توي 6 و 6plus هم باسه
            مي شه گفت كه اينا باگ هست و اپل نسبت به جزئيات كم دقت شده و ديگه ريز بين نيست
            ولي اگه اون ٢تا ايفون جديد فاقد تاخير در عملكرد باشن، اون موقع مي شه گفت اين ها همش تعمدي بوده و اپل قصد خارج كردن گوشي هاي قديمي تر را از چرخه رقابت با 6 و 6plus دارند
            آخه من نميدونم واقعاً
            يكي از بزرگ ترين برتري هاي iOS به اندرويد همين پشتيباني طولاني از ديوايس ها هست
            آيپد اير و 5s كه پارسال اومدن يعني به اين سرعت ميخواد از رده خارج شون كنه؟
            خيلي مسخره ميشه اينطوري

نظر

• دوست عزيز؛ نه اينكه 5s و ipad air ديگه پشتيباني نشوند يا از رده خارج بشن
              صرفا براي اينكه برتري 6 و 6plus مشهود و قابل لمس باشه
              تازه اين يك فرضيه هست، تا عملكرد ايفون هاي جديد رو نبينيم و تا اومدن اپديت هاي پيش و روي 8 ios
              نمي شود با اطمينان حرف زد.
              ولي چيزي كه تو اين چند سال و در نتيجه تجربه ي كار با چندين محصول اپل كسب كردم و با صراحت مي تونم بگم
              اين است كه: اپل به idevice هايي كه هر سال معرفي مي كرد اولويت بيشتري تو دسترسي به اپ استور مي داد
              و كاملا مشهود بود كه سرعت دريافت اطلاعات از سرور اپل تو دستگاه هاي معرفي شده ي اون سال به مراتب بيشتر از دستگاه هاي سال هاي قبل بود
              و خوب مسلما اين يك شگرد براي ترغيب افراد به خريد محصولات جديد هست!
              و توي همه كمپاني ها هم از اين دست مسائل به وفور يافت مي شه

نظر

• آخه پشتيباني بد و كاهش عملكرد دستگاه خيلي بد تر از پشتيباني نكردن هست بنظرم!!

نظر

• دوستان توهم نزنيد لطفا فرضيه بافي هم نكنيد لطفا
                  ما ايروني ها خودمون خداوندگار دوز و كلك و سيست بازي همه چي هستيم فك مي كنيم همه مثل مان
                  اخه يه شركت مثل اپل هيچ وقت نمياد خودش رو خراب كنه
                  يه مثال همه ميدونيم كه سرعت اتصال مثلا به اپ استور و حتي دانلود روي ios ٧ نسبت به ios 6 به شدت بالاتر بود،من اين موضوع رو خودم چندين بار روي آيپد و آيفون تست كردم،خب اين به نظر من بهبود نرم افزاريه ديوايس ،
                  حالا مثلا يه دوستي كه آيفون 3gs داره كه نه پردازنده ي به روزي داره و ديگه اينكه ios 7 رو هم كه نميتونه داشته باشه روي ديوايسش
                  و قطعا چه بخواين روي كاغذ حساب كنيد و چه در عمل و با نگاه عقلاني و منطقي قطعا اون دوست با اون ديوايس قديمي نبايد بتونه مثل يه دوست ديگه اي كه ديوايس به روزي داره به اپ استور وصل شه
                  دوستان خواهشا تموم كنيد اين بحث ها رو

نظر

• ة[QUOTE=Babak 8;968782]آخه من نميدونم واقعاً
                    يكي از بزرگ ترين برتري هاي iOS به اندرويد همين پشتيباني طولاني از ديوايس ها هست
                    آيپد اير و 5s كه پارسال اومدن يعني به اين سرعت ميخواد از رده خارج شون كنه؟
                    خيلي مسخره ميشه اينطوري

دوست عزيز تجربه 5, 6 ساله من با محصولات اپل ميگه كه شما مطمين باشيد تا ٣سال و ٣ ورژن ios به صورت كاملا عالي و با خيال راحت نسبت به ر گونه ساپورتي از ديوايستون استفاده كنيد و از همه مهمتر بدون هيچ كاهش سرعت ملموسي در ديوايستون، و باز بعد اين ٣ سال ٣ سال ديگه ام اگر زياد اهل بازي و گيمينگ نباشين و فقط خود ios واستون ملاك باشه ميتونين استفاده كنين با لذت،
                    فقط يه پيشنهادي كه دارم اينكه مثلا اگر 5s دارين هيچ وفت و هيچ جا مثلا با ٦ پلاس كار نكنين چون وسوسه ميشين كه آيفونتون رو عوض كنين
                    و اين موضوع ام خوبي محصولات اپل هست،
                    آپديت هاي خوب سخت افزاري و نرم افزاري

نظر

• نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

با سلام
                      دوستاني كه 5s دارن به ٨ ريستور كردن و از مصرف باتري راضي هستن مصرف استند باي گوشيتون چجوريه؟؟؟؟
                      برا من تو ٦ ساعت ١٠٪ باتري كم كرده!!!!
                      فك كنم مصرف استند باي خيلي زياده!!
                      ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ویرایش توسط Ramin salari : https://i-phone.ir/forums/member/172208-ramin-salari در ساعت 22-09-2014, 07:58 AM

نظر

• بله مصرف استندباي هم خيلي زياده مثلا براي من با واي فاي روشن اگر شب تا صبح ٤٪ كم ميكرد الان شده ٧-٨٪!!!

نظر

• من از چند وقتد پیش متوجه این موضوع شدم.. اپل خیلی با سیاست هست .نمی خواد پشتیبانیشو قطع کنه تا نرید سراغ گوشی آندر.یدی .از طرفی توش لگ میزاره تا مجبور شید دیوایس جدید بخرید و فکر کنید گوشیتون هنگ هست! در کل هیچی ios 6 نمیشه! الان یه آیفون 5 با ios 6 دارم . سگش شرف داره به آیفون 6 با ios 8 فوق العاده رووون هست و عالی

نظر

• گوشی من روزی 1 بار داره هنگ میکنه یا صفحه روشن میمونه و قفل نمیشه! یا Notification Center باز نمیشه! سرعت wifi هم که .... بعدش دانلود از اپ استور هم مشکل داره مثل قبل به راحتی دانلود نمیشه و حتما باید چند بار امتحان کنی که بتونی دانلود کنی،خدا کنه زودتر رفع بشه واقعاً عذاب آوره الان دقیقاً یک ساله که 5s داشتم حتی یک بار هم هنگ نکرده بود ولی حالا روزی یک بار!!!!!

نظر

• دوستان انقدر بی حوصله نباشید اگه واقعا از این ورژن خوشتون نیومده هنوز می تونید ریستور کنید به ورژن قبلی . و این موضوع تا معرفی آیپد های جدید ادامه داره چون کدهای آیپد های جدید باید مخفی بمونه و باید تا 8.1 مثله همیشه صبر کنید تا هنگ و لگ برطرف بشه و گرنه با 8.0.1 هم این موضوع ها برطرف نمیشن .شاید مثلا صفحه مرگ آبی رو تو آیپد ایر فعلا درست کنه با سرعت وایفای همین ولی برطرف کردن لگ و اینا می مونه برای 8.1.

نظر

• نوشته اصلی توسط mori.jacobi;968720[SIZE=1
                                ]دوستان بعضی ها واقعا جوگیر هستن معلوم نیست چه برنامه های مضخرفی ریختن که هنوز بهینه نشده با iOS 8 و همون باعث هنگ و بقیه چیزها میشه .. قبول دارم یه تاخیر چند ثانیه ای داره موقع جواب دادن که زود پچ جدید میاد ولی رو مخ نیست !! درضمن باطری برای من که آیفون 5s هست واقعا بهتر و بهینه تر شده تازه شک ندارم تو نسخه بعدی بهتر میشه بهتره جوگیر نباشین دوستان[/SIZE]
                                دوست عزیز روی گوشی نو که هیجی نیست آپ کردم هم مشکل باتری دارم هم کندی اینترنت! برنامه مزخرف چیه دیگه؟!
                                ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 22-09-2014, 10:34 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X