اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باسلام دوست عزیز.
    ios 8.0 مطمئنا روی 4s به کندی کارمیکند.
    درست مثل ios 7 روی 4...چون ios 8.0 به قدرت پردازشی بیشتری نیاز دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ahi نمایش پست ها
      تورو خدا یکی کمکم کنه این Assistive touch توی ios 8 یکم دیر عمل میکنه مثلا توی برنامه رووی دایره ی Home توو Assistive toch که میزنم چند صدم ثانیه صفحه اش باز میمونه بد بسته میشه خواهش میکنم کمک کنید ریستور هم کردم نشد باز
      دوست گلم موردی نداره
      تو اپدیت های بعدی به احتمال زیاد حل میشه
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست گلم موردی نداره
        تو اپدیت های بعدی به احتمال زیاد حل میشه
        داداشی عزیزم ماله شمام همینطوریه؟ اصلا منظورمو فهمیدین؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ahi نمایش پست ها
          داداشی عزیزم ماله شمام همینطوریه؟ اصلا منظورمو فهمیدین؟؟
          بله فهمیدم
          منظورتون اینه وقتی میخواید با Assistive touch دکمه هوم رو بزنید وقتی میاد بیرون از یه برنامه ای یکم Assistive touch رو صفحه میمونه بعد میره
          درسته؟
          اگه اینطوره موردی نیست
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• اگه بخوام تو ios 8 يه عكس رو كه تو فولدر recently added نيست رو تو واتش آپ اينا بفرستم بايد چه كار كنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              بله فهمیدم
              منظورتون اینه وقتی میخواید با Assistive touch دکمه هوم رو بزنید وقتی میاد بیرون از یه برنامه ای یکم Assistive touch رو صفحه میمونه بعد میره
              درسته؟
              اگه اینطوره موردی نیست
              ماله شما هم همینطوریه دقیقا دوست خوبم؟؟

نظر

• سلام دوستان

گوشی من 5اس هست دیروز از طریق گوشی آپدیت کردم.امروز چندباری خودبه خود ریستارت میشه.مشکلش چیه؟

نظر

• سلام به همه دوستان
                  من 4s دارم ورژن 7.0.4 می خوام ببرمش رو 8 به نظرتون این کار رو انجام بدم یا نه ؟
                  ممنون از راهنماییتون

نظر

• سلام دوستان
                    منم ديروز اپديت كردم و الان هم از همه چيش راضيم ولي امروز صبح كه داشتم ايپدمو فولدربندي ميكردم ريستارت شد و براي چند ثانيه يك صفحه ي ابي امد!!!!!!!!
                    مشكل چيه ؟؟ تا حالا نزديك ١٠ نفر توي انجمن هم همين مشكل رو داشتن

نظر

• سلام به همه ی دوستان
                      از دوستانی که به 8 اپدیت کردن میخواستم بپرسم

--مشکل اکتیو کردن شماره ی سیمکارت در آی مسیج حل شدش؟ تو 7 نمیشد خود شماره رو اکتیو کرد فقط میتونستم به ایمیلهایی که دوستانم تو اکانت آی مسیج اکتیو کردن مسیج بدم، الان تو 8 هم همین مشکل هست؟

--گروپ چت میشه تو آی مسیج ایجاد کرد؟

--قبلا یه مطلب خونده بودم که اپل تو 8 قابلیت تغییر برنامه نقشه خوانو قراره بزاره، یعنی بجای اینکه بصورت دیفالت مپ اپل باز بشه، بشه تعیین کرد که مثلا گوگل مپ باز بشه، ایا این قابلیت تو نسخه 8 امده؟

--مصرف باطری تو 5اس چی جوریاست؟ از 7.1.2 بهتره؟ یا صبر کنیم؟

ممنون میشم جواب بدین، مر30

نظر

• نوشته اصلی توسط reza safdari نمایش پست ها
                        اگه بخوام تو ios 8 يه عكس رو كه تو فولدر recently added نيست رو تو واتش آپ اينا بفرستم بايد چه كار كنم ؟
                        دوست عزیز فعلا ۱ راه رو من بلدم اونم اینه که توی عکس ها تب photos رو بزنید بعد عکسهاتون رو select بکنید و توی یک آلبوم اضافشون کنید
                        بعد توی واتس اپ یا هر برنامه ی دیگه ای اون آلبوم رو نشون میده و میتونید عکستون رو انتخاب کنید

نظر

• از دوستان کسی می تونه جوابمو بده
                          آخه فریمور رو دانلود کردم منتظر نظر دیگران هستم تا اپدیت کنم

نظر

• فلن اپدیت نکن چیز خاصی نداره جز دردسر کیبرد فارسیت میره نوتفکشن گیر میکنه باتری هم فرقی نکرده صبر کن تا اپدیت بعدی یا اگه دیدی خیلی از نرم افزارات احتیاج به ios8 دارن اپدیت کن

نظر

• نوشته اصلی توسط Jason Statham نمایش پست ها
                              اره وقتی صفحه قفل میشه سیاه میشه بعد ایکون انتنه مودم دیگه نیستش

ولی وقتی صفحه رو روشن میکنم انتنه مودم بالای ایپد دوباره بر میگیرده یعنی نشون داده میشه

هنوزم روی update requested مونده
                              نکن آقا
                              آیپد ایر رو فعلا آپدیت نکن که کلی باگ داره
                              از ما گفتن

نظر

• من ایپد ایرم رو اپدیت کردم ولیکن بعد از یک روز اعصاب خوردی دوباره دانگرید کردم به ۷.۱.۲
                                جای شکرش باقیه که اپل هنوز امکان دانگرید کردن رو نبسته..

نظر

صبر کنید ..
                                X