اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

سرعت واي فاي واقعا كند شده و عداب آور!!بيصبرانه منتظر 8.0.1 هستم بلكه حداقل اين يه قلم و مصرف زياد باتريش مثل قبل درست شده باشه!!والا تو وايبر با مكافات پي ام ميره چه برسه به بقيه چيزا!محسوس كند شده واي فاي توي ٨

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• الان صفحه ١٢ـَهُم تايپيكـ هستم انقدر دوستان در مورد gm و ... سوآل كردن كه كدوم مدل رو دانلود كنن هاااا واقعا رواني شدم :-دي

دوستان من ميخوام 5s ـَمو به ios 8.0 آپديت كنم ، حجمش براي من ١.١ گيگـ هست ، راهنمايي كه ميخوام :
      ١.راسته كه ميگن بعد آپديت مشكل باتري بوجود مياد؟!
      ٢.يه سري برنامه ها از قبل تو appstore آپديت ـِشون براي سازگاري با ios8 اومده بود ، اونايي كه هنوز نيومده موقعي كه idevice رو آپ كنم مشكلي پيش مياد موقع اجراشون؟!
      ٣.مشكل ديگه اي هم هست؟!

پيشاپيش ممنون از پاسخ...

نظر

• وقتی که اینو دانلود کنیم و از طریق iTunes ریستور کنیم، برنامه ها پاک میشن یا میمونن؟
        اگه امکانش هست جواب بدین، چون خیلی ضروریه برام

نظر

• نوشته اصلی توسط mesutgtm نمایش پست ها
          وقتی که اینو دانلود کنیم و از طریق iTunes ریستور کنیم، برنامه ها پاک میشن یا میمونن؟
          اگه امکانش هست جواب بدین، چون خیلی ضروریه برام
          با ریستور کردن همه چیز حذف می شود.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• من gm رو نصب کردم افتضاح بود ؛ نمی دونم دوباره بیام به 8 ? تا اپل اپدیت نده بهتر نیست 7 بمونم ؟

نظر

• توی ios8 چطوری میشه 3g رو فعال کرد؟

نظر

• دوستان من الان نسخه گلد ios 8 دارم!!!
                بايد به نسخه فاينال ريستور كنم يا فرقي نميكنه؟؟؟
                اگه 8.1. بياد از نسخه گلد ميشه ota اپديت كرد؟؟؟
                ممنون

نظر

دوستان من شنيدم كه براي ابديت بايد 5 گيگ فضاي خالي داشته باشي ! راهي نيست كه بدون اين محدوديت آپديت كنيم [emoji24]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط jokereblis نمایش پست ها
                    دوستان من شنيدم كه براي ابديت بايد 5 گيگ فضاي خالي داشته باشي ! راهي نيست كه بدون اين محدوديت آپديت كنيم [emoji24]

sent from my iphone using tapatalk
                    برای آیپد من 5.8 gb بود اما مال یکی از دوستان توی همین تاپیک 6.9 gb بود.
                    شما باید این مقدار حجم رو داشته باشید تا بتونید آپدیت کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط m_fozol نمایش پست ها
                      توی ios8 چطوری میشه 3g رو فعال کرد؟
                      سوال منم هست مثل قبل 3g نیست LTE امده به جاش بعد اینکه نسل دوم اینترنت چه جوری ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin salari نمایش پست ها
                        دوستان من الان نسخه گلد ios 8 دارم!!!
                        بايد به نسخه فاينال ريستور كنم يا فرقي نميكنه؟؟؟
                        اگه 8.1. بياد از نسخه گلد ميشه ota اپديت كرد؟؟؟
                        ممنون
                        gm با فاینال فرقی نداره.
                        اگه 8.1 بیاد با آیتونز آپدیت با ریستور کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Appleme.2 نمایش پست ها
                        از خود گوشی میشه آپدیت کرد؟

Sent from iPhone 4S
                        اگه نسخه ی GM یا بتا نباشید و جیلبریک هم نباشید میتونید این کار رو انجام بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          gm با فاینال فرقی نداره.
                          اگه 8.1 بیاد با آیتونز آپدیت با ریستور کنید
                          ممنون از پاسختون
                          منظورم اينه كه من الان رو ورژن گلد هستم اگه مثلا ورژن ٨.٠.١ بياد ميتونم ota با حود گوشي اپديت كنم!؟!؟
                          چون ميگن ورژن گلد تاريخ انقضا داره بعد از ي مدتي اكسپاير ميشه!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
                            سلام دوستان... چن تا سوال
                            اول اینکه آیا قابلیت چرخش منوی اصلی با آپدیت به ios8 اضافه میشه یا اینکه فقط در آیفون 6 هست؟
                            دوم اینکه الان که نسخه نهایی اومده دیکه نمیشه به 7.1.2 ریستور کرد؟
                            و در پایان اینکه جیلبریک 7 چند وقت بعد از عرضه ios7 اومد؟
                            چرخش در منو فقط برای آیفون 6 Plus هست.

تا چندین ساعت بعد از عرضه میشه ریستور کرد.اما تا الان احتمالا بسته شده.
                            دقیقا یادم نیس ولی فکر کنم کمی بعد از عرضه 7.0.4 بود

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ramin salari نمایش پست ها
                            ممنون از پاسختون
                            منظورم اينه كه من الان رو ورژن گلد هستم اگه مثلا ورژن ٨.٠.١ بياد ميتونم ota با حود گوشي اپديت كنم!؟!؟
                            چون ميگن ورژن گلد تاريخ انقضا داره بعد از ي مدتي اكسپاير ميشه!!!!
                            من منظورتون رو متوجه شدم و گفتم باید با آیتونز آپدیت یا ریستور کنید.
                            شما بهتره الان فریمور رو دانلود کنید و با آیتونز آپدیت کنید تا اگه ورژن های بعدی اومد OTA آپدیت کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                              با ریستور کردن همه چیز حذف می شود.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

با سلام
                              من از تقویم و note ایفون زیاد استفاده میکنم و اطلاعات ضروری در انها دارم
                              همچنین از حسابداری محک و یکی دوتا برنامه دیگر هم استفاده میکنم
                              در کل بعد از ایپدیت به ios8 چه اطلاعاتی حذف میگردند؟ (اگر از طریق ایتونز نصب کنیم)
                              ایا اطلاعات برنامه ها ( مثلا اطلاعات برنامه حسابداری) هم حذف میشوند؟ایا بکاپ گرفتن، شامل اطلاعات این برنامه ها هم میشود یا فقط از اطلاعات خود برنامه های ios (مثل تقویم و نوت) تهییه میشود؟
                              ایا تنظیماتی مثل کیبرد فارسی هم بعد از ریستور بر میگردد یا خیر؟
                              تشکر از دوستان

Sent from my iPad using Tapatalk
                              ویرایش توسط mehdi_ab : https://i-phone.ir/forums/member/134524-mehdi_ab در ساعت 19-09-2014, 10:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_ab نمایش پست ها
                                با سلام
                                من از تقویم و note ایفون زیاد استفاده میکنم و اطلاعات ضروری در انها دارم
                                همچنین از حسابداری محک و یکی دوتا برنامه دیگر هم استفاده میکنم
                                در کل بعد از ایپدیت به ios8 چه اطلاعاتی حذف میگردند؟ (اگر از طریق ایتونز نصب کنیم)
                                ایا اطلاعات برنامه ها ( مثلا اطلاعات برنامه حسابداری) هم حذف میشوند؟ایا بکاپ گرفتن، شامل اطلاعات این برنامه ها هم میشود یا فقط از اطلاعات خود برنامه های ios (مثل تقویم و نوت) تهییه میشود؟
                                ایا تنظیماتی مثل کیبرد فارسی هم بعد از ریستور بر میگردد یا خیر؟
                                تشکر از دوستان

Sent from my iPad using Tapatalk
                                شما اگه میخواید اطلاعاتتون پاک نشه بهتره فریمور رو دانلود کنید،آیتونز رو باز کنید و از طریق Shift+Check for Update این کار رو انجام بدین.در ضمن هیچ اطلاعاتی از بین نمیره.
                                ولی چون کیبورد با iOS 8 سازگار نیست،حذف میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X