اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببینیم این کی جیلبریک میشه

نظر

• من که دانلود کردم و راضی ام
      مشکل فقط با تانگبو داشتم که دیگه گفتم اصلا نصبش نمیکنم
      و دارم نرم افزارها رو تا جایی که رایگان هستند از آیتونز دانلود و نصب میکنم
      و بیخیال تانگبو شدم
      مصرف باطریش هم تا جایی که متوجه شدم مثل قبل هست و زیاد نشده
      از همه بهتر اینکه موقعیکه یه نفر زنگ میزنه عکسش رو بزرگ میندازه،مثل ios7 و قبل تر....

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
        به dfu ببر بعد ریستور کن.
        حتما نسخه 8.0 باشه چون 7.1.2 دیگه فکر نکنم بتونی ریستور کنی.
        موفق باشی
        ممنون دوست عزیز ولی به dfu نمیره هی میره تو ریکاوری
        باید چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
          ببینیم این کی جیلبریک میشه
          زمان خاصی نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
            به dfu ببر بعد ریستور کن.
            حتما نسخه 8.0 باشه چون 7.1.2 دیگه فکر نکنم بتونی ریستور کنی.
            موفق باشی
            ممنون دوست عزیز ولی هرکاری میکنم به dfu نمیره میاد تو ریکاوری
            چیکار باید بکنم؟

نظر

• دوستان مشخص نیست 8.0.1 کی میاد؟چون یه سری چیزا مثل مصرف باتری و سرعت کم وای فای و لگ خیلی مختصر تو بعضی جاها و مشکل قسمت photos و ... اذیت میکنه احتمال داره توی 8.0.1 برطرف شه؟

نظر

• دیوایس من ipad4 و ۷.۱.۲ بودم فایل ریستور ۸ و آخرین ورژن آیتونز رو دانلود کردم
                شروع به ریستور کردم علان یه ساعته رو صفحه ریستور گیر گرده تکون نمیخوره ؟؟؟ راهنماییم میکنید ؟؟
                موقع دانلود فایل ریستور به علت سرعت کم جند بار ارور داد استاب کردم دوباره ادامه دانلود رو انجام دادم . امکان داره اشکال از دانلود مقطع قایل ریستور باشه؟

نظر

• دوستانی که آپدیت کردند به نظر شما مصرف باطری بهتره شده یا بدتر :دی منم دیشب آپدیت کردم بعد این imessage کاربردش چیه و ... :دی ؟

نظر

• سلام دوسنتم من 4s دارم آیا پیشنهاد میکنید آپدیت کنم یا ارزش نداره؟ کند نمیشه گوشیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soltane7posh نمایش پست ها
                      دوستانی که آپدیت کردند به نظر شما مصرف باطری بهتره شده یا بدتر :دی منم دیشب آپدیت کردم بعد این imessage کاربردش چیه و ... :دی ؟
                      مصرف باتري يه مقدار بيشتر شده.يكمم داغ ميكنه گوشي.٢-٣صفحه قبل تجربه شخصيمو نوشتم بخونيد نظرمو گفتم
                      آيمسيج هم يه جور پيام دادن به دوستات هست.اونايي كه آيفون دارن و آيمسيج فعال كرده باشن.يه چيزي مثل وايبر اينا

نوشته اصلی توسط dream reza نمایش پست ها
                      سلام دوسنتم من 4s دارم آیا پیشنهاد میکنید آپدیت کنم یا ارزش نداره؟ کند نمیشه گوشیم؟
                      پيشنهاد ميكنم فعلا آپديت نكني.رو 4s يكم كندتره.صبر كن آپديت هاي بعدي بياد بهتره

نوشته اصلی توسط dream reza نمایش پست ها
                      دوست عزیم فکر کنم خیلی برای 4s جالب نباشه چون از 5 5s گوشیم کمتره
                      منم همينو ميگم ديگه داداش.يا صبر كن نسخه هاي بعد بياد روونتر و بهيته تر شه يا از كسايي كه 4s دارن و آپديت كردن بپرس نظرشونو،البته نظرات متفاوته.ممكنه يه نفر به يه ذره لگ و كندي بگه ايراد نداره و خوبه ولي يه نفر راضي نباشه و بگه كاش همون ٧ ميموندم! مطمئنا اون رووني و سرعت ٧ رو نخواهي داشت حتي با آپديت هاي بعدي ولي به هر حال تجربه جديده ديگه
                      ویرایش توسط alexxx : https://i-phone.ir/forums/member/77490-alexxx در ساعت 18-09-2014, 04:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                        مصرف باتري يه مقدار بيشتر شده.يكمم داغ ميكنه گوشي.٢-٣صفحه قبل تجربه شخصيمو نوشتم بخونيد نظرمو گفتم
                        آيمسيج هم يه جور پيام دادن به دوستات هست.اونايي كه آيفون دارن و آيمسيج فعال كرده باشن.يه چيزي مثل وايبر اينا

پيشنهاد ميكنم فعلا آپديت نكني.رو 4s يكم كندتره.صبر كن آپديت هاي بعدي بياد بهتره
                        دوست عزیم فکر کنم خیلی برای 4s جالب نباشه چون از 5 5s گوشیم کمتره

نظر

• علاوه بر مصرف فوق العاده ریاد باتری، گوشی من وقتی از وای فای استاده میکنم داغ میکنه.... (5s)
                          برای شما هم همینجوره...؟

نظر

• سلام دوستان، من كه 4s رو اپديت كردم و خيلي هم بهتر شده ، فقط حتما با ايتونز اپديت كنيد و بعد از اپديت حتما ريست فكتوري كنيد، با خيال راحت اپديت كنيد[emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• والا رو ايرانسل ايمسيج اكتيو نميشه و هر چند دقيقه يكبار يه اس ام اس ميده خودش كه ١٥٠ تومن اعتبار ميخوره
                              چاره اي جز خاموش كردن نداشتم !
                              كسي راه حلي داره حداقل با اپل ايديم فعالش كنم ، به شمارم وصل نباشه از هيچي كه بهتره
                              هر كاري ميكنم باز ويتينگ ميمونه و مسيج ميفرسته خود به خود

اين داستان نداشتن personal hotspot چيه ؟ جاش يه چيز ديگه گذاشتن؟ خب كجاست اين لامصب پيدا نميكنم

نظر

• ایندفعه نمیدونم چرا این صفحه دانلود کلیه فریمورها رو کسی آپیدت نمی کنه؟
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

صبر کنید ..
                                X