اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان شما پست های منو چند تا بالاتر بخونید صد بار گفتم که مصرف باطریش زیاده این ورژن !

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      احتمالش كمه. ولي شما يه بار set up as new كن ضرري نداره.
      set up as new رو زدم توو آیتونز ولی وقتی اپل آیدی رو توو آیکلود زدم اتوماتیک Contact`am برگشت

نظر

نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
        دوستان شما پست های منو چند تا بالاتر بخونید صد بار گفتم که مصرف باطریش زیاده این ورژن !

Sent from my iPad Air using Tapatalk
        شماااا هم پست ها رو یکم بخونی اینو میفهمید که با ریستور حل میشه!!!
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ahi نمایش پست ها
          set up as new رو زدم توو آیتونز ولی وقتی اپل آیدی رو توو آیکلود زدم اتوماتیک Contact`am برگشت

عزیز این طوری که من متوجه شدم شما واست ۲۰درصد شارژر میمونه اما تو این مدت ۷ ساعت خورده ای usage میگیری!
          خوب عزیز من مصرف شما کاملا خوبه!
          شما فکر میکنید برنامه هایی مثل whatsapp و line شارژ و نمیخوره؟اتفاقا مصرف این برنامه ها یکم زیاده مخصوصا line
          و این شما همش پست میدی میگی گوشیت کم شارژ نگه میداره همش اسپم هست
          خودم به شخصه ۳یار جوابتونو دادم!
          تو تاپیک مشکلات ایفون ۵اس!
          خوب عزیز اینجا هم جوابتونو دادن و گفتن عادیه!منم بازم میگم عادیه!
          خواهشا انقدر اسپم ارسال نکنید

نظر

دوستان من هم 5اس دارم و همین مشکل رو داشتم شما باید توی قسمت تنظیمات General بری و Reset رو بزنی و Reset All setting رو بزنی همه چی سرجاشه فقط یه سری تنظیمات از نو میشه و شک نکنین بهتر میشه باطریتون

نظر

نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
              دوستان من هم 5اس دارم و همین مشکل رو داشتم شما باید توی قسمت تنظیمات General بری و Reset رو بزنی و Reset All setting رو بزنی همه چی سرجاشه فقط یه سری تنظیمات از نو میشه و شک نکنین بهتر میشه باطریتون
              راه حلتون بیشتر جنبه ی تلقینی داشته واستون احتمالا! چون این کارتون فقط تنظیماته ستینگ رو به حالته فکتوری برمیگردونه. و تازه بعدش ۱۰۰ درصد باید تغییراتی جهته بهبود مصرفه باتری اعمال کنید وگرنه مصرفه باتری و اینترنتتون بیشتر هم میشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                راه حلتون بیشتر جنبه ی تلقینی داشته واستون احتمالا! چون این کارتون فقط تنظیماته ستینگ رو به حالته فکتوری برمیگردونه. و تازه بعدش ۱۰۰ درصد باید تغییراتی جهته بهبود مصرفه باتری اعمال کنید وگرنه مصرفه باتری و اینترنتتون بیشتر هم میشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                شاید اینی که شما میگی باشه این تجربه یه جورایی آزمون خطا حساب میشه و پایه خاصی نداره ولی من یکی اینکارو انجام داد و دیدم برای خودم هم همین طور شد و مصرف باطری خیلی بهتر شد و تند تند پایین نمیاد
                درضمن یه مشکلی که رو مخم رفته این قسمت بالای status bar یه دایره میچرخه همش نمیدونم برای کدوم برنامه هست !!! از کجا میشه فهمید برای کدوم برنامه هست و قطعش کرد ؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
                  شاید اینی که شما میگی باشه این تجربه یه جورایی آزمون خطا حساب میشه و پایه خاصی نداره ولی من یکی اینکارو انجام داد و دیدم برای خودم هم همین طور شد و مصرف باطری خیلی بهتر شد و تند تند پایین نمیاد
                  درضمن یه مشکلی که رو مخم رفته این قسمت بالای status bar یه دایره میچرخه همش نمیدونم برای کدوم برنامه هست !!! از کجا میشه فهمید برای کدوم برنامه هست و قطعش کرد ؟!؟
                  برای اینکه این مشکل حل خاموش روشن کنید اگه میخواید به کل حل شه ریستور کنید
                  این مشکل هنگامی که اپ استور و باز میکنی و اگه درست کانکت نشه این مشکل به وجود میاد که حتی با بستن اپ استور هم خوب نمشه

نظر

باطری ایفون 5S روی 7.1.2 هیچ مشکلی نداره عالیه . اون شخصی که مشکل داره گوشی خودش مشکل داره بهتره بره اپیستور گوشی را تعویض کنه . یا اگه ایران هست بهتره به فکر تعویض باشه . مشکل گوشی خودتون را به ورژن ios ها ربط ندید

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      باطری ایفون 5S روی 7.1.2 هیچ مشکلی نداره عالیه . اون شخصی که مشکل داره گوشی خودش مشکل داره بهتره بره اپیستور گوشی را تعویض کنه . یا اگه ایران هست بهتره به فکر تعویض باشه . مشکل گوشی خودتون را به ورژن ios ها ربط ندید
                      عزیز حالا چرا میگی بره تعویض کنه؟؟و اطلاعات غلط میدی؟
                      این مشکل با ریستور حل میشه

نظر

• دوستان بالاخره ٧.١.٢ مشكل باتري نداره؟ يا شانسيه؟!! امكان برگشت به ٧.١.١ هنوز باز هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3nj نمایش پست ها
                          دوستان بالاخره ٧.١.٢ مشكل باتري نداره؟ يا شانسيه؟!! امكان برگشت به ٧.١.١ هنوز باز هست؟
                          اگه به اين ورژن ريستور كنيد احتمالا اين مشكلات را نخواهيد داشت،
                          بسته شده

نظر

• سلام من گوشیم 5s هست بعد با برنامه موبوروبو آهنگ ریختم توشولی الان وقتی به آیتونز متصلش میکنم میگه باید ریستور کنم.اگه ریستور کنم اتفاقی نمی افته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nero 360 نمایش پست ها
                              سلام من گوشیم 5s هست بعد با برنامه موبوروبو آهنگ ریختم توشولی الان وقتی به آیتونز متصلش میکنم میگه باید ریستور کنم.اگه ریستور کنم اتفاقی نمی افته؟
                              ریستور کنید سیستم عامل دوباره نصب میشه و همه چیزتون پاک میشه!.

نظر

• منم اپديت و جيلبريك كردم بدون هيچ مشكلي داره كار ميكنه مصرف باطري هم فوق العاده كم شده ديشب شارژ كردم تا ساعت ١٠ صبح با واي فاي روشن روي ٩٩ بود بعد تا الانم با كلي مكالمه و وايبر و بازي و ... روي ٦٥ به نظرم عاليه

نظر

صبر کنید ..
                                X