اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ای اقا من شماره ملیم رو ممکنه فراموش کنم اما اپل ایدیم و رمزش رو نه ! وارد فروم اپل می تونم بشم اما اینجا نه،ایمیل زدم به اپل ببینم چی جواب میدن

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

من 5s رو 7.1.2 کردم جیلبریکم نکردم..داغ میکرد باطری هم مصرفش زیاد شد..همین الان برگشتم 7.1.1..بازه اگه میخوایید سریع دانگرید کنید

نظر

من فایل اصلی ۷٫۱٫۱ رو دارم و میخوام گوشی جیل شده ۶ رو به ۷٫۱٫۱ ارتقا بدم اما متاسفانه ورژه ۷٫۱٫۲ اومده و اجازه نصب این ورژن و نمیده.آیا میتونم حالا که اپل ورژن ۷٫۱٫۲ رو ارایه داده ورژن ۷٫۱٫۱ که داخل کامپیوتر دارم رو رو یه گوشی دیگه با ورژن ۶ نصب کنم؟اگر میشه لطفا راه حلش و بنویسید

نظر

نوشته اصلی توسط mortezasa نمایش پست ها
          من فایل اصلی ۷٫۱٫۱ رو دارم و میخوام گوشی جیل شده ۶ رو به ۷٫۱٫۱ ارتقا بدم اما متاسفانه ورژه ۷٫۱٫۲ اومده و اجازه نصب این ورژن و نمیده.آیا میتونم حالا که اپل ورژن ۷٫۱٫۲ رو ارایه داده ورژن ۷٫۱٫۱ که داخل کامپیوتر دارم رو رو یه گوشی دیگه با ورژن ۶ نصب کنم؟اگر میشه لطفا راه حلش و بنویسید
          لطفا پرسش خود را در یک تاپیک مطرح کنید. در تاپیک iOS 7.1.1 عرضه شد - صفحه 18 پاسخ داده شده است.

نظر

اره دوست عزیز.من خودم همین الان از 7.1.2 اومدم 7.1.1 ..

نظر

من هر کاری میکنم نمیشه؟

نظر

من هر کاری میکنم نمیشه؟
                چه دیوایسی و میخواهید ریستور کنید؟ چه اروری دریافت میکنید؟ چه فریموری و دانلود کرده اید؟

نظر

درود

منم از 7.1.2 دانگرید کردم به 7.1.1 ، مصیبتی بود این 7.1.2 !

نظر

این مسله که خیلی از شما دوستان اعلام کردید که مصرف زیاد باتری و داغ کردن برای من اتفاق نیفتاده iphone 5gsm
                    اتفاقا مصرف باتری۷.۱.۲ نسبت به ( ۷.۱ و ۷.۱.۱.) فوق العاده کاهش پیدا کرده بطوریکه شب ساعت ۲ با ۳۰ درصد شارژ گوشی را کنار گذاشتم تا صبح ساعت ۹ شارژ ۲۹ درصد شده بود
                    توی استفاده روزانه هم از وای فای و اینترنت سیم کارت همیشه روشن استفاده میکنم و تقریبی از ۱۹ تا ۲۰ ساعت شارژ نگه میداره با مصرف. * واتساپ، وایبر و......تماس.اسمس.دانلود.وب گردی.موزیک.بازی.*
                    کالیبره کردن بنظرم بهترین تاثیر را روی مصرف باتری میذاره و مورد دوم هم استفاده از توییک های مناسب و بروز شده

نظر

سلام دوستان منم به 7.1.2 آپديت كردم و مصرف باترى براى من فرقى نكرده .. البته من جيلبريك نكردم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

دوستان من الان گوشیم ios 5 میخواستم ببرم ios7.1.1 که ios 7.1.2 اومد....دیگه نمیتونم همون ۷.۱.۱ ببرم؟؟؟
                        گوشیم ایفون ۴ جلبریک شده است...

نظر

نوشته اصلی توسط Mobin_mt73 نمایش پست ها
                          دوستان من الان گوشیم ios 5 میخواستم ببرم ios7.1.1 که ios 7.1.2 اومد....دیگه نمیتونم همون ۷.۱.۱ ببرم؟؟؟
                          گوشیم ایفون ۴ جلبریک شده است...
                          سلام
                          تا این لحظه دوستان گزارش دادند که هنوز قابلیت بازگشت باز می باشد اما هر لحظه ممکن است که این قابلیت بسته شود

نظر

تا سر ظهر هم 7.1.1 باز بود و من انجام دادم.

نظر

پس کلا بیخیال ورژن 7.1.2 بشم ارزش نداره از 7.1.1 برم روی 7.1.2 با این درسرهاش

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                پس کلا بیخیال ورژن 7.1.2 بشم ارزش نداره از 7.1.1 برم روی 7.1.2 با این درسرهاش
                                آره داداش بی خیال شو مصیبتی شده برای همه ! هم باطری زود تموم میشه هم مشکل کرش کردن و بیرون پریدن از نرم افزار داره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X