اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط feysal نمایش پست ها
    من به 7.1.1 آپدیت کردم حالا هیچ برنامه ای نمیتونم دانلود کنم tongbu شیلتره 25pp هم با 7.1.1 سازگاری نداره حالا من چیکار کنم ؟
    ممنون میشم جواب بدین
    اگه منظور برنامه های غیر رایگان هست یک روش هم ثبت udid هست که البته نیاز به مک داره. تو بخش بازار میتونید ببینید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط feysal نمایش پست ها
      من به 7.1.1 آپدیت کردم حالا هیچ برنامه ای نمیتونم دانلود کنم tongbu شیلتره 25pp هم با 7.1.1 سازگاری نداره حالا من چیکار کنم ؟
      ممنون میشم جواب بدین
      pp25 با iOS 7.1.1 سازگاری داره!بنده تست کردم،(البته برنامه رو به نسخه ی آخر آپدیت کنید)

این هم لینک تاپیکی که حسین جان خدمتتون عرض کردند:
      فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        pp25 با iOS 7.1.1 سازگاری داره!بنده تست کردم،(البته برنامه رو به نسخه ی آخر آپدیت کنید)

این هم لینک تاپیکی که حسین جان خدمتتون عرض کردند:
        فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store
        سازگاری دار که هیچ تازه کراش شدنشم کمتر شده من کلی دانلود از اپ استور داشتم ولی ۹ روز که کراش اصلا ندارم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• دوستان عزیز من هنگام ریستور با مشکل آیتونز زیر روبرو میشم
          hte ipone couid not be restored because the frimware file was corrupt
          چون نتونستم عکی رو آپلود کنم توی سایت مجبو شدم ارو رو بنویسم
          گوشی من آیفون 4 معمولی gsm هست
          فایل ios7.0.4 رو آن نصب هست
          جالبریک هم شده
          حالا فایل رو از توی این سایت 7.1.1 رو دانلود کردم که هنگام ریستور ارو بالا رو میده
          ویرایش توسط azezkmsf : https://i-phone.ir/forums/member/33015-azezkmsf در ساعت 23-06-2014, 03:49 PM دلیل: ش

نظر

• نوشته اصلی توسط azezkmsf نمایش پست ها
            دوستان عزیز من هنگام ریستور با مشکل آیتونز زیر روبرو میشم
            hte ipone couid not be restored because the frimware file was corrupt
            چون نتونستم عکی رو آپلود کنم توی سایت مجبو شدم ارو رو بنویسم
            گوشی من آیفون 4 معمولی gsm هست
            فایل ios7.0.4 رو آن نصب هست
            جالبریک هم شده
            حالا فایل رو از توی این سایت 7.1.1 رو دانلود کردم که هنگام ریستور ارو بالا رو میده
            مشکلتون از فرم ورتون هست عزیز درست دانلود نشده

نظر

• دوست گرامی در قسمت دانلود فریمور 7.1.1 دومدل فریمور برای آیفون 4 معمولی هست من هر دو رو دانلود کردم ولی ارور میده

نظر

• iOS 7.1.1 عرضه شد

نوشته اصلی توسط azezkmsf نمایش پست ها
                دوست گرامی در قسمت دانلود فریمور 7.1.1 دومدل فریمور برای آیفون 4 معمولی هست من هر دو رو دانلود کردم ولی ارور میده
                شیفت رو نگیر و رستور کنید،خود ایتیونز ورژن مناسب رو دانلود میکنه،فقط کمی بیشتر طول میکشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط azezkmsf نمایش پست ها
                  دوست گرامی در قسمت دانلود فریمور 7.1.1 دومدل فریمور برای آیفون 4 معمولی هست من هر دو رو دانلود کردم ولی ارور میده
                  آیفون 4 شما چه مدلی است ( a1332 یا a1349 ) ؟ چه اروری دریافت میکنید؟

نظر

• اق این ارورو موقع ریستور از 6 به 7.1.1 برای آیفون 5 میده. چیه؟ ضمنا فایل با خود آیتونز دانلود شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
                      اق این ارورو موقع ریستور از 6 به 7.1.1 برای آیفون 5 میده. چیه؟ ضمنا فایل با خود آیتونز دانلود شده
                      به اینترنت وصل هستی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
                        اق این ارورو موقع ریستور از 6 به 7.1.1 برای آیفون 5 میده. چیه؟ ضمنا فایل با خود آیتونز دانلود شده
                        چیز چی ان کارتو راه میندازه

نظر

• من فایل اصلی ۷٫۱٫۱ رو دارم و میخوام گوشی جیل شده ۶ رو به ۷٫۱٫۱ ارتقا بدم اما متاسفانه ورژه ۷٫۱٫۲ اومده و اجازه نصب این ورژن و نمیده.آیا میتونم حالا که اپل ورژن ۷٫۱٫۲ رو ارایه داده ورژن ۷٫۱٫۱ که داخل کامپیوتر دارم رو رو یه گوشی دیگه با ورژن ۶ نصب کنم؟اگر میشه لطفا راه حلش و بنویسید

نظر

• نوشته اصلی توسط mortezasa نمایش پست ها
                            من فایل اصلی ۷٫۱٫۱ رو دارم و میخوام گوشی جیل شده ۶ رو به ۷٫۱٫۱ ارتقا بدم اما متاسفانه ورژه ۷٫۱٫۲ اومده و اجازه نصب این ورژن و نمیده.آیا میتونم حالا که اپل ورژن ۷٫۱٫۲ رو ارایه داده ورژن ۷٫۱٫۱ که داخل کامپیوتر دارم رو رو یه گوشی دیگه با ورژن ۶ نصب کنم؟اگر میشه لطفا راه حلش و بنویسید
                            خیر، باید آخرین نسخه ( 7.1.2 ) و دانلود و بعد ریستور کنید. فریمور هم باید با توجه به مدل دیوایس، دانلود شود.

نظر

• دوست عزیز و گرامی .من از دوستان دیگه پرسیدم و خوشبختانه شد.باید به ایتونز بری و قسمت
                              Summary و شیفت و نگه داری و ریستور و بزنین و ادرس فایل و بدید .میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mortezasa نمایش پست ها
                                دوست عزیز و گرامی .من از دوستان دیگه پرسیدم و خوشبختانه شد.باید به ایتونز بری و قسمت
                                Summary و شیفت و نگه داری و ریستور و بزنین و ادرس فایل و بدید .میشه
                                شما اگر پرسش خود را در یک تاپیک و بطور کامل مطرح کنید، حتما به پاسخ درست خواهی رسید. شما اعلام میکنید که نمیتوانید ریستور کرده و اجازه نمیدهد و بعد ریستور کرده اید و میشود!

نظر

صبر کنید ..
                                X