اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    دوستان شما هم از وقتي به ٧.١ update كردين حس نميكنيد گوشيتون داغ ميكنه وقتي زياد باهاش كار ميكنيد مخصوصا باري ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان شما هم از وقتي به ٧.١ update كردين حس نميكنيد گوشيتون داغ ميكنه وقتي زياد باهاش كار ميكنيد مخصوصا باري ؟

برا منم گاهی وقتا اگر طولانی بازی کنم تو بعضی از بازی ها اینطوری میشه که فک کنم معمولی باشه بستگی به گرافیک بازی داره که چقدر گرافیک گوشی رو تحت فشار میزاره . البته مطمئن نیستم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
        برا منم گاهی وقتا اگر طولانی بازی کنم تو بعضی از بازی ها اینطوری میشه که فک کنم معمولی باشه بستگی به گرافیک بازی داره که چقدر گرافیک گوشی رو تحت فشار میزاره . البته مطمئن نیستم
        بله دقیقا نظر شما درسته بعد از چند دقیقه بازی با بازیهایی مثل مدرن ۴ و یا اسفالت ۸ پشت دستگاه به طرز محسوسی داغ میکنه.

نظر

• راه مهاجرت از IOS 5.1.1 با iphone 4s unlock factory به نسخه 7.1 چیست ؟ و عواقب آن؟

با سلام
          فکر میکنم از وضعیت من جدیده . واسه همین زدم.
          من دو سال پیش یه iphone 4s unlock factory خریدم و بعد آنرا jailbreak کردم. در حال حاضر مشکلات زیادی پیدا کرده است چون update نکردم.
          حالا میخوام به ورژن 7.1 بروم. سه سوال کاملا مجزا دارم؟

1- اگر بخواهم update کنم و و دیگر به هیچ وجه jailbreak نکنم ، چه کاری باید بکنم تا هم گوشی اکی شود و هم اطلاعات contact ، note و bookmarkهای safari , puffin , map از بین نرود. این اطلاعات برایم مهم هستند.

2- اگر بخواهم update کنم به ورژنی بالاتر از 6 که خیلی از نرم افزارها به آن وابسته هستند و بعد بخواهم jail break کنم ، چه کاری باید بکنم تا هم گوشی اکی شود و هم اطلاعات contact ، note و bookmarkهای safari , puffin , map از بین نرود. این اطلاعات برایم مهم هستند.

این هم اطلاعات گوشی من:
          version : 5.1.1
          model : MD234LL
          modem firmware: 2.0.12

3- backupهایی که از طریق itunes میگیرم معمولا کجا میره؟ پیداش نکردم من. و اینکه firmware , updateیی که من فقط دانلود میکنم، کجا میره که بعدا بخواهم باهاش رستور کنم.

ببخشید اگه احیانا سوالات تکراری بود.

با تشکر
          مهدی

نظر

• نوشته اصلی توسط s.mehdi.z نمایش پست ها
            با سلام
            من دو سال پیش یه iphone 4s unlock factory خریدم و بعد آنرا jailbreak کردم. در حال حاضر مشکلات زیادی پیدا کرده است چون update نکردم.

1- اگر بخواهم update کنم و و دیگر به هیچ وجه jailbreak نکنم ، چه کاری باید بکنم تا هم گوشی اکی شود و هم اطلاعات contact ، note و bookmarkهای safari , puffin , map از بین نرود. این اطلاعات برایم مهم هستند.

2- اگر بخواهم update کنم به ورژنی بالاتر از 6 که خیلی از نرم افزارها به آن وابسته هستند و بعد بخواهم jail break کنم ، چه کاری باید بکنم تا هم گوشی اکی شود و هم اطلاعات contact ، note و bookmarkهای safari , puffin , map از بین نرود. این اطلاعات برایم مهم هستند.

این هم اطلاعات گوشی من:

3- backupهایی که از طریق itunes میگیرم معمولا کجا میره؟ پیداش نکردم من. و اینکه firmware , updateیی که من فقط دانلود میکنم، کجا میره که بعدا بخواهم باهاش رستور کنم.

با تشکر
            مهدی
            با آیکلود بکاپ بگیرید و بعد از ریستور برگردونید. ورژنی که میتونید بهش ریستور کنید 7.1 هست که قابل جیلبریک هم نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط s.mehdi.z نمایش پست ها
              با سلام

این هم اطلاعات گوشی من:

با تشکر
              مهدی
              سلام
              شما فقط میتونی به ورژن ۷.۱ اپ دیت کنید.
              برای بک اپ از اتوبونز استفاده کنید از همه چیز بک اپ میگیره.
              firmware رو از همین ساین دانلود کن تا توجه به مدل گوشیت و داخل ایتیوینز شیفت رو بگیر و ریستور رو بزن بعد ادرس فایل firmware که دانلود کردی رو کامپیوتر رو بش بده ولی در اخر کار گذینه ریستور بک اپ از ایتیونز رو انتخاب کن تا همه چیز بیاد سر جای قبلش و در ضمن ریختن اپ ها تو لایبریه ایتوینز فراموش نشه...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                بله دقیقا نظر شما درسته بعد از چند دقیقه بازی با بازیهایی مثل مدرن ۴ و یا اسفالت ۸ پشت دستگاه به طرز محسوسی داغ میکنه.

فک نمیکنم این مشکلی باشه چون بازی ها گرافیک رو تحت فشار قرار میده . با pc هم اگه دقت کنین موقع بازی گرمای فن گرافیک زیاد میشه که میکنم معمولیه همچین چیزی .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                  سلام
                  شما فقط میتونی به ورژن ۷.۱ اپ دیت کنید.
                  برای بک اپ از اتوبونز استفاده کنید از همه چیز بک اپ میگیره.
                  firmware رو از همین ساین دانلود کن تا توجه به مدل گوشیت و داخل ایتیوینز شیفت رو بگیر و ریستور رو بزن بعد ادرس فایل firmware که دانلود کردی رو کامپیوتر رو بش بده ولی در اخر کار گذینه ریستور بک اپ از ایتیونز رو انتخاب کن تا همه چیز بیاد سر جای قبلش و در ضمن ریختن اپ ها تو لایبریه ایتوینز فراموش نشه...

ممنون از راهنمایی هایی شما. الان اپدیت کردم و موفق آمیز بود. ولی یک مشکلی که همین اخرین بوجود آمده ( قبل از آپدیت) و هنوز هم بعد از آپدیت وجود داره این هست که 99% اسامی موجود در contact تکراری نشان میدهد و وقتی یکی از آن ها را پاک کنم اون یکی هم پاک میشه. مثل این میمونه که هر نفر دوبار وارد شده ولی بهم لینک هستن. البته هر اسم جدیدی که الان میزنم دیگه تکراری نمیشه ، فقط قدیمی ها اینگونه است.
                  این را هم بگم که همه اسامی روی icloud ذخیره شده است.
                  موندم با این مشکل چه کنم. بقیه مشکلاتم حل شده است.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  با آیکلود بکاپ بگیرید و بعد از ریستور برگردونید. ورژنی که میتونید بهش ریستور کنید 7.1 هست که قابل جیلبریک هم نیست.

ممنون بابت راهنمایی سریعتان.

نظر

• سلام
                    من گوشی ایفون 5s خودمو بعد از ارتقاء به نسخه 7.1 مورد بررسی اماتورانه خودم قرار دادم و این نکات رو متوجه شدم:

1- در مورد مصرف باطری من تا 7 ساعت 15 دقیقه استفاده مدادم تا خاموش شدن رو تجربه کردم که قبل از ارتقاء تا شاهد 6 ساعت خورده ایی کارکرد بودم!
                    مقدار نوردهی صفحه نمایش 35 تا 40 درصد میباشد! و گذینه: Wi Fi و گذینه: Location Service هم همیشه ON میباشد. ( کلیه گذینه هایی که اساتید توصیه کرده اند که برای مصرف باطری خاموش باشند برای من روشن است)

نکته قابل ذکر این میباشد که بنده طبق گفته های کاربران دیگران گوشی را کالیبره کردم یعنی: ( گذاشتم شارژ تمام بشه و گوشی خاموش بشه و بعد دوباره شارژ کردم و 2 بار این کار رو تکرار کردم ) و همیشه وقتی شارژ به 10% میرسه من گوشی رو شارژ میکنم و مشاهده کردم وقتی سر 10% گوشی شارژ میشه دوام باطری زیادتر از زیر 10% میباشد.

2- جوابگویی به فرامین گوشی کمی با تاخیر چند ثانیه ایی صورت میگیره مخصوصا SIRI و بعضی از برنامه ها یعنی وقتی وقتی داخل برنامه ایی هستی میخوای خروج بکنی یا داخل برنامه میخوای گذینه ایی انتخاب کنی مثل این میماند که صفحه لمسی با لمس انگشت شما جواب نمیدهد و بعد از چند بار لمسیدن جواب میگیری!

3- عملکرد GPS بهتر شده

4- سنسور Gyroscope خیلی عالی شده

5- عملکرد سنسور اثرانگشت عالی شده و من با اینکه دستم دائم عرق میکنه مشکلم خیلی حل شده!

بازم بررسی میکنم به شما اعلام میکنم
                    ویرایش توسط mohammad_ru : https://i-phone.ir/forums/member/157316-mohammad_ru در ساعت 28-03-2014, 03:54 PM

نظر

• سلام دوستان من با اينكه به 7.1 update كردم دوستان گفتن كه موقع بازي كردن گوشي داغ ميكنه ولي براي من غير از بازي هم مثلا ١ساعت با اينستاگرام يا سافاري كار مكنم بطور محسوس حس ميكنم كه داغ ميكنه پشت گوشيم البته كاور هم دارم ولي در كل قبل از update اين مشكل رو نداشتم
                      حالا خواستم ببينم كه براي بقيه دوستان هم غير از محيط بازي پيش اومده كه ببينن پشت گوشي داغ ميكنه ؟

نظر

سلام دوستان من با اينكه به 7.1 update كردم دوستان گفتن كه موقع بازي كردن گوشي داغ ميكنه ولي براي من غير از بازي هم مثلا ١ساعت با اينستاگرام يا سافاري كار مكنم بطور محسوس حس ميكنم كه داغ ميكنه پشت گوشيم البته كاور هم دارم ولي در كل قبل از update اين مشكل رو نداشتم
                        حالا خواستم ببينم كه براي بقيه دوستان هم غير از محيط بازي پيش اومده كه ببينن پشت گوشي داغ ميكنه ؟

sent from my iphone using tapatalk
                        سلام نه عزیزم فقط وقتی 3g روشن میشه گوشیم داغ میکنه!

نظر

سلام دوستان من با اينكه به 7.1 update كردم دوستان گفتن كه موقع بازي كردن گوشي داغ ميكنه ولي براي من غير از بازي هم مثلا ١ساعت با اينستاگرام يا سافاري كار مكنم بطور محسوس حس ميكنم كه داغ ميكنه پشت گوشيم البته كاور هم دارم ولي در كل قبل از update اين مشكل رو نداشتم

هنگام کارکردن wifiروشن هست؟ اگه هست نگاه کنید موقع استفاده چیزی دانلود میکنه و شاید هم به همین خاطره که داغ میکنه
                          یه بار wifiو 3g , ...رو خاموش کنید و استفاده کنید ببینید نتیجه عوض میشه

نظر

• لطفا دوستان به اين سوال بنده با دقت جواب بدن
                            ايا ابديت به ورژن ٧.١ با خود گوشي بهتره
                            يا با ايتونز و كامپيوتر
                            چون من شنيدم با كامپيوتر انجام بديم خيلي بهتره
                            فرقي هم داره اين دوتا روش باهم از لحاظ مصرف باطري

نظر

• نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها
                              لطفا دوستان به اين سوال بنده با دقت جواب بدن
                              ايا ابديت به ورژن ٧.١ با خود گوشي بهتره
                              يا با ايتونز و كامپيوتر
                              چون من شنيدم با كامپيوتر انجام بديم خيلي بهتره
                              فرقي هم داره اين دوتا روش باهم از لحاظ مصرف باطري
                              فرقی نمی کنه..

نظر

• نوشته اصلی توسط Deathtrooper نمایش پست ها
                                سلام دوستان عزیز. کسی میدونه آیا تو این ورژن با kuaiyong میتوان نرم افزار ریخت یا نه هنوز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                دوستان کسی امتحان نکرده؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X