اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط imohamad نمایش پست ها
    حالا چرا ۷.۰.۶؟
    فرقش با همین نسخه۷.۰.۴ فقط در نصب کردن یه توئیک هست عزیز.
    بعد دیگه هیچ کسی نمیتونه به ۷.۰.۶ یا هر ورژنی به جز۷.۱ ریستور کنه(به جز ایفون ۴ هایی که ش ش دارن و از قدیم و ندیم دارن ازش برای جابهجایی در ورژن ها ازش استفاده میکنن راحت،یادش بخیر)
    عزیز من الان 7.1 هستم باید چیکار کنم چون حتما باید جیلبریک کنم.
    یعنی باید تا چند ماه دیگه صبر کنم تا ios8 بیاد و بشه جیلبریک کرد؟
    برنامه ای نیست بشه به ورژن پایین تر دانگرید کرد از 7.1؟

نظر

• نوشته اصلی توسط WORLDSTAR نمایش پست ها
      عزیز من الان 7.1 هستم باید چیکار کنم چون حتما باید جیلبریک کنم.
      یعنی باید تا چند ماه دیگه صبر کنم تا ios8 بیاد و بشه جیلبریک کرد؟
      برنامه ای نیست بشه به ورژن پایین تر دانگرید کرد از 7.1؟
      خیر
      امید چندانی نداشته باشید
      شما که جیلبریک براتون مهمه باید قبل از اپدیت کردن یا هر موقع اسم ورژن ios به گوش میرسه یادتون باشه که جیلبریک میشه یا نه.نباید اپدیت میکردید.
      الان 7.1 شده مثل 6.1.3فکر نکنم به این زودی ها ببینیم جیلبریکشو(متاسفانه)

نظر

• دوستان كسي اين مشكلو تو آيپداير داره؟
        گاهي اوقات وقتي صفحه ميچرخونم پشت زمينه اين جوري ميشه…

نظر

• نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
          سلام...دوست عزیز گوشی فامیلتون یکی از بهترین فریمورها رو داره (7.0.4) ....واقعا کار غیر عاقلانه ای هست ببریدش رو فریمور 7.1 ....فریمور پرباگی که هر روز ایراداتش تو اخبار نت اعلام میشه ....علاوه بر این در صورت بردن گوشی فامیلیتون به 7.1 برای مدتها جیلبریک رو از دست میده و لذت نصب دنیایی از اپلیکیشن های کرک شده رو از ایشون میگیرید...!! فریمور 7.1 اش دهن سوزی نیست و تا 7.1.1 منتشر نشه هیچ فاکتور سودمندی نداره که ارزش کوچ کردن رو داشته باشه ....حالا خود دانید...!!
          یعنی دوست من ۷.۰.۴ روبا ۷.۱ مقایسه میکنی؟!؟!؟!؟!.
          ۷.۱ واقعا بهتر از همه نظر،سرعت،شارژ دهی،کم شدن باگ...از ۷.۰.۴.
          لطفا اطلاعات اشتباه ندید به مردم...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
            یعنی دوست من ۷.۰.۴ روبا ۷.۱ مقایسه میکنی؟!؟!؟!؟!.
            ۷.۱ واقعا بهتر از همه نظر،سرعت،شارژ دهی،کم شدن باگ...از ۷.۰.۴.
            لطفا اطلاعات اشتباه ندید به مردم...

با ایشون موافقم
            جیلبریک چیز خاصی حداقل واسه من نداره
            وقتی همه چیز بدون دستکازی کار میکنه چه لزومی به دردسر هست؟

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان ببخشید من 5sباورزن 7.0.4 بدون جلبرینگ.اگه آپدیت کنم برای برنامه هام مشکل پیش نمیاد؟چطور آپدیت کنم؟لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas.moshtaghi نمایش پست ها
                سلام دوستان ببخشید من 5sباورزن 7.0.4 بدون جلبرینگ.اگه آپدیت کنم برای برنامه هام مشکل پیش نمیاد؟چطور آپدیت کنم؟لطفا راهنمایی کنید
                نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
                با خود گوشی میتونی،با ایتیونز هم میتونی
                اگه تازه کاری با گوشی بکن راحتری...

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas.moshtaghi نمایش پست ها
                  سلام دوستان ببخشید من 5sباورزن 7.0.4 بدون جلبرینگ.اگه آپدیت کنم برای برنامه هام مشکل پیش نمیاد؟چطور آپدیت کنم؟لطفا راهنمایی کنید
                  خیر مشکلی پیش نمیاد.یا از طریق خود گوشی اپدیت کنید(settings-general-sofware update( یا اینکه ۷.۱ رو از همین انجمن دانلود کنین و بعد با ایتونز گزینه اپدیت رو بزنید.دقت کنید که در روش دوم گزینه ریستور رو نزنید که برنامه هاتون پاک میشن.در کل همون روش اول راحت تر و همچنبن دانلود کمتری داره

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    خب معلومه به روونی ios6 نمیرسه ولی با توجه به زیباییش و امکاناتش ارزششو داره فقط این مصرف بیشتر وایرلس تو 7.1 . مصرف بیشتر شارژ رو هم درنظر بگیرید
                    یعنی هرموقه وایرلس روشن کنی اتومات مصرف میکنه ؟ راهی نیست غیرفعال بشه !!؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shnoit نمایش پست ها
                      اللن دقیقا منظور شما چی بود؟!

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

اگه منظورتون مصرفه نته واسه من معمولا بعد از دانلود از اپ استور پیش میاد. بعد از اینکه دانلودم تموم میشه یه دور ریبوت میکنم گوشی رو و رفع میشه.

نظر

• سلام
                          ایپد 2 تو این ورژن سنگین نمی شه

نظر

برای من بعد از چند روز خودش قطع شد.دیگه الکی مصرف نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
                              سلام
                              ایپد 2 تو این ورژن سنگین نمی شه
                              عاااالی جواب میده .

شاید دوستان بیان نظرمو رد کنن. اما من هم ایپد دو و هم ایفون پنج رو به 7.1 بردم.نه اینکه آیفون موردی داشته باشه اما آیپد به مراتب روون تره!

نظر

• سلام دوستان ببخشید من 5sباورزن 7.0.4 بدون جلبرینگ.اگه آپدیت کنم برای برنامه هام مشکل پیش نمیاد؟چطور آپدیت کنم؟لطفا راهنمایی کنید
                                نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                                خیر مشکلی پیش نمیاد.یا از طریق خود گوشی اپدیت کنید(settings-general-sofware update( یا اینکه ۷.۱ رو از همین انجمن دانلود کنین و بعد با ایتونز گزینه اپدیت رو بزنید.دقت کنید که در روش دوم گزینه ریستور رو نزنید که برنامه هاتون پاک میشن.در کل همون روش اول راحت تر و همچنبن دانلود کمتری داره
                                سلام
                                فکر کنم جیلبریک میپره ، و همچنین برنامه های که از cydia دانلود و نصب کردید، و همچنین ممکنه مشکلاتی پیش بیاد، پیشنهاد میشه ریستور کنید به 7.1

edit
                                فکر کردم جیلبریک شده ، اگه نشده، بازم ریستور ارجعیت داره ، مصرف باطری و اینترنت
                                ویرایش توسط robott : https://i-phone.ir/forums/member/51024-robott در ساعت 26-03-2014, 03:50 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X