اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    این روش رو قبلا انجام داده اممتاسفانه این هم جوابگو نیستش
    درسته بازم دانلود وجود داره اما خیلی کمتره من اینو برا اون کسایی گفتم شاید ندونن حتی بعد از خاموش کردن اون گزینه هنوز به آپدیت کردن ادامه میده . مثله من 100 تا بازی و برنامه رو آیپد نصب کردم بعد همه رو آپدیت میخواد بکنه!!

در مورد 7.1 روی آیپد مینی نسل اول هم میتونم بگم باگ ها کمتر شده و سرعت کمی بهتر شده اما اون چیزی نیست که فکر میکردم حتی به خاطر اینکه راضی نشدم یه بار دستگاه رو که ریستور کرده بودم دوباره بردم dfu از اون روش ریستور کردم ولی باز اونقدر منو راضی نکرد ، با اینکه بهتر شده.

نظر

• سلام دوستان
      تو 5 اس بعد از اپدیت به 7.1 اون دایره لودینگ چرا نمیره؟
      کارش چیه دقیقا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jezghele نمایش پست ها
        سلام دوستان
        تو 5 اس بعد از اپدیت به 7.1 اون دایره لودینگ چرا نمیره؟
        کارش چیه دقیقا؟
        چند روزه اینجا بحث روی همینه دوست عزیز فعلا هیشکی نمیدونه

نظر

• یه سوال داشتم...می خواستم بدونم اگه به 7.1 آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟باگی چیزی نداره؟؟؟
          گوشیم هم iphone 5s هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
            یه سوال داشتم...می خواستم بدونم اگه به 7.1 آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟باگی چیزی نداره؟؟؟
            گوشیم هم iphone 5s هستش
            خیلی خوب و رون شده اگه جیلبریک مهم نیست براتون حتما اپ دیت کنید…

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
              یه سوال داشتم...می خواستم بدونم اگه به 7.1 آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟باگی چیزی نداره؟؟؟
              گوشیم هم iphone 5s هستش
              مشکل مصرف wifi داره که ترافیک اینترنتتونو مصرف میکنه و در نتیجه مصرف باطریتتون رو بالا میبره به همین خاطر در مواقعی که ایترنت نیاز ندارید wifiخاموش باشه بهتره ولی سرعت خیلی بهتر شده

نظر

• منم آپدیت کردم مصرف باطری فوق العاده زیاد شده،خدا کنه اپل زودتر آپدیت اصلاحی بده بیرون

نظر

• من مشکلم با اینترنت و باطری حل شد
                  IOS7.1

http://www.i-phone.ir/forums/thread93806.html

نظر

• سلام من 4 دارم ios7
                    سرعتش کمه و واقعا اذیت میکنه
                    تو توضیحات خود اپل گفته بود 7.1 رو 4 روان تر اجرا میشه. کسی خبر نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaxp نمایش پست ها
                      سلام من 4 دارم ios7
                      سرعتش کمه و واقعا اذیت میکنه
                      تو توضیحات خود اپل گفته بود 7.1 رو 4 روان تر اجرا میشه. کسی خبر نداره؟
                      بله عملکردش بهتر شده تا حدودی

نظر

• Salam, iPhone 5/16 daram, A1428/ Update kardam be IOS7.1 , sorate goshim kam shode, mishe komakam konid

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeed GA نمایش پست ها
                          Salam, iPhone 5/16 daram, A1428/ Update kardam be IOS7.1 , sorate goshim kam shode, mishe komakam konid

شما به قوانین احترام بزارید تا بهتون پاسخ داده بشه
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام من یه ایفون 5 مدل a1429دارم و اپدیت افلاین ios 7.1 یعنی همون فریموری که سایت خودتون گذاشتید رو دانلود کردم و سوال من اینه که اگه این اپدیت یا همون فریمور رو از طریق ایتونز رستور کنم مشکلاتی از قبیل کم شدن سرعت گوشی و غیره پیش نمیاد خواهشن یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
                              سلام من یه ایفون 5 مدل a1429دارم و اپدیت افلاین ios 7.1 یعنی همون فریموری که سایت خودتون گذاشتید رو دانلود کردم و سوال من اینه که اگه این اپدیت یا همون فریمور رو از طریق ایتونز رستور کنم مشکلاتی از قبیل کم شدن سرعت گوشی و غیره پیش نمیاد خواهشن یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
                              اپدیته افلاینی وجود نداره اخوی
                              در همین حالت هم شما باید به نت وصل باشید
                              سرعت و بازدهیه معقول و متقاعد کننده ای داره
                              منتها گویا مصرفه نت توو ۷.۱ بالا رفته و به طرز نامعلوم و نامعقولی نت مصرف میکنه

نظر

• با سلام من هم ایفون 5s دارم هم 4s - 4s رو به 7.1 اپدیت کردم بازهم تو کج شدن کیبورد لک میزنه دیگه بخاطر جیلبریک و همین مشکل 5s رو اپدیت نکردم خواستم از دوستان بپرسم واسه 5s هم این مشکل هنوز پا برجاست مخصوصا تو مسیج کیبورد کج کنی به اصطلاح horizental کنی لک میزنه افت فریم داره ؟همین مشکل رو داشتم تو iphone 5s 7.0.6

نظر

صبر کنید ..
                                X