اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.6 و iOS 6.1.6 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    لینک دانلود نسخه 1.0.6 Evasi0n برای جیلبریک iOS 7.0.6 در تاپیک زیر قرار گرفت:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post929701

دوستان هر چه سریعتر به iOS 7.0.6 آپدیت کنند. باگ خطرناکی هست که حتی توی مک هم وجود داره و گفته شده بزودی رفع خواهد شد
    About the security content of iOS 7.0.6
    توی ایران کسی میتونه از این باگ سواستفاده کنه؟
    اگر در حین کار هم مشکلی نداره
    به زحمت نصب دوباره برنامه و اینا میرزه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
      توی ایران کسی میتونه از این باگ سواستفاده کنه؟
      اگر در حین کار هم مشکلی نداره
      به زحمت نصب دوباره برنامه و اینا میرزه؟
      ربطی به ایران و خارج نداره، یک ساله که این باگ وجود داشته و اطلاعات شما مثل ایمیل به صورت محافظت نشده به سرور انتقال می یافته، یعنی https نمادین بوده

نظر

دوستان یه چندتا سوال کوچیک دارم ممنون میشم جواب بدین

اگه آپ کنم برنامه های نصب شده پاک میشه ؟

برای آپ کردن هم نیازه که find my iphone رو خاموش کنم ؟

اگه کاری هم هست که باید انجام بشه ممنون میشم یادآوری کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
          دوستان یه چندتا سوال کوچیک دارم ممنون میشم جواب بدین

اگه آپ کنم برنامه های نصب شده پاک میشه ؟

برای آپ کردن هم نیازه که find my iphone رو خاموش کنم ؟

اگه کاری هم هست که باید انجام بشه ممنون میشم یادآوری کنید .
          خیر ، اگر آپدیت کنید هیچ برنامه ای حذف نمی شود و نیازی به off کردن find my iphone نمی باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            ربطی به ایران و خارج نداره، یک ساله که این باگ وجود داشته و اطلاعات شما مثل ایمیل به صورت محافظت نشده به سرور انتقال می یافته، یعنی https نمادین بوده
            ببخشید یعنی برای مثال عملیات بانکی هم به صورت محافظت نشده به سرور انتقال پیدا میکرده؟خب اونوقت الان احتمال داره اطلاعات حساب بانکی بتده که چندین بار پرداخت الکترونیکی داشتم هک شده باشه؟

نظر

اگه کسی نمیخواهد آپدیت کنه میتونه SSLPatch را از سدیا نصب کنه
              ویرایش توسط amir726 : https://i-phone.ir/forums/member/10405-amir726 در ساعت 24-02-2014, 10:07 AM

نظر

بعضی از دوستان علاقه دارند تو اعلام هر خبری پیاز داغش رو سر خود زیاد کنند...! والا به خدا....!این قدر از کاه کوه نسازید ...!! دیگه اونقدرا هم این باگ خطرناک نیست که به همین اسونی اطلاعات توسط هر جوجه هکری خونده بشه ....!! اگر اینطوری بود از زمان انتشار ios 7 تا به حال که چندین ماه میگذره باید تو دنیا ایمیل و اطلاعات چندیدن میلیون کاربر ایفون هک شده بود...! همین طور که دوست عزیزمون تو پست قبلی گفتند کاربرایی که به هر دلیلی نمیخوان اپدیت کنند میتوانند از سیدیا توئیک SSLPatch رو نصب کنند و تا حدودی این باگ رو رفع کنند....موجود در سورس( http://rpetri.ch/repo

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                  بعضی از دوستان علاقه دارند تو اعلام هر خبری پیاز داغش رو سر خود زیاد کنند...! والا به خدا....!این قدر از کاه کوه نسازید ...!! دیگه اونقدرا هم این باگ خطرناک نیست که به همین اسونی اطلاعات توسط هر جوجه هکری خونده بشه ....!! اگر اینطوری بود از زمان انتشار ios 7 تا به حال که چندین ماه میگذره باید تو دنیا ایمیل و اطلاعات چندیدن میلیون کاربر ایفون هک شده بود...! همین طور که دوست عزیزمون تو پست قبلی گفتند کاربرایی که به هر دلیلی نمیخوان اپدیت کنند میتوانند از سیدیا توئیک SSLPatch رو نصب کنند و تا حدودی این باگ رو رفع کنند....موجود در سورس( http://rpetri.ch/repo
                  حرف هایی که می فرمایید از آسمون نازل نشده بر من. کمی خبر خونده باشید عینا همین حرف ها گفته شده.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    حرف هایی که می فرمایید از آسمون نازل نشده بر من. کمی خبر خونده باشید عینا همین حرف ها گفته شده.
                    دقیقا حرفهای شما تو خیلی از سایتهای معتبر منجمله خود اول گفته شده و من هم هر دستگاهی ک دوربرم بود رو به ۶ بردم که خیالم راحت باشه
                    این اخطار هم به کلیه کاربرای ای و اس بر میگرده و مخاطب واقع شدند
                    ولی این دوستمون میگن که هر هکری نمیتونه از این باگ استفاده کنه.

نظر

سلام دوستان. من 4s دارم و ios6.1.2 ، در ضمن گوشیم جلبریک شده و میخوام از طریق آیتونز به ios7.0.6 رستور کنم! نکته ای هست که قبلش باید رعایت کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط erfan abd نمایش پست ها
                        سلام دوستان. من 4s دارم و ios6.1.2 ، در ضمن گوشیم جلبریک شده و میخوام از طریق آیتونز به ios7.0.6 رستور کنم! نکته ای هست که قبلش باید رعایت کنم؟
                        سلام
                        نه فقط بک اپ یادت نره،درضمن ایفون فاینرت رو باید خاموش کنی.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط erfan abd نمایش پست ها
                          نكته ي خاصي نيست فقط قبل از ريستور از اطلاعاتتون بك آپ بگيريد.اگر گوشيتون آنلاك فاكتوري باشه ميتونيد بدون مشكل ريستور كنيد.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

سلام من اپدیت کردم بعد متوجه شدم کانتکت گوشی پاک شده وهیچ مخاطبی ندارم باید چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط yazdani.n نمایش پست ها
                              سلام من اپدیت کردم بعد متوجه شدم کانتکت گوشی پاک شده وهیچ مخاطبی ندارم باید چیکار کنم؟
                              اگر در قسمت Icloud گزينه مربوط به بك اپ مخاطبين رو روشن كرده باشيد ميتونيد با روشن كردن اين گزينه مخاطبين رو برگردونيد البته اين مورد روي ايميل هم قابل ذخيره و برگشت هست اگر اپل ايدي و اي كلود رو هم فعال نكرديد بايد به مسير setting/ mail,contacts,calendars / import SIM Contacts بريد وشماره هاي سيمكارت رو به تلفن انتقال بديد.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

ممنون درست شد

نظر

صبر کنید ..
                                X