اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط perspolis33 نمایش پست ها
    سلام به همه
    آیفون 4اس دارم فریمور 7.4 جلبریکش کردم
    می خوام جلبریکش رو پاک کنم لطفا راهنمایی کنید اگه باید ریستور کنم چه روژن فریمور رو باید دانلود کنم
    یا چه راهی وجود داره

با تشکر
    باید 7.0.4 رو دانلود کنید و با آیتیونز بزنید رو گوشی

نظر

• سلام عزیزان

من این فریمور 7.0.4 رو بریزم رو گوشیم

چند وقت دیگه که فریمور 7.4 اومد باید دوباره کل ۱ گیگابایت رو دانلود کنم یا مثلا ۲۰۰ مگایایت آپدیت فریمور 7.1 دانلود کنم گوشیم به روز میشه ؟

دومین سوالم اینه که من فریمور فعلی گوشیم 5.1.1 (!) هست ! و ایقون ۴ ٖآنلاک دارم نمی خوام جیلبریک کنم اگه با خود گوشی فریمور رو آپدیت کنم مشکلی پیش میاد ؟

با سپاس فراوان
      ویرایش توسط Hamed Dehghany : https://i-phone.ir/forums/member/107475-hamed-dehghany در ساعت 08-01-2014, 10:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed Dehghany نمایش پست ها
        سلام عزیزان

من این فریمور 7.0.4 رو بریزم رو گوشیم

چند وقت دیگه که فریمور 7.4 اومد باید دوباره کل ۱ گیگابایت رو دانلود کنم یا مثلا ۲۰۰ مگایایت آپدیت فریمور 7.1 دانلود کنم گوشیم به روز میشه ؟

دومین سوالم اینه که من فریمور فعلی گوشیم 5.1.1 (!) هست ! و ایقون ۴ ٖآنلاک دارم نمی خوام جیلبریک کنم اگه با خود گوشی فریمور رو آپدیت کنم مشکلی پیش میاد ؟

با سپاس فراوان
        اگر نمیخواید با جیلبریک کنید با خود گوشی بهتره و هیچ اطلاعاتی از گوشی هم پاک نمیشه
        بعد رفتن به 7.0.4 اگر 7.1 بیاد و باز بخواید که جیلبریک نکنید و فقط به 7.1 برید باز با گوشی آپ میکنید و اونوقت چیزی شاید نهایتا 100 مگ بخواد چون هر دو 7 هستن
        در کل اگر جیلبریک میخواید با آیتیونز برید و اگر جیل نمیخواید با خود گوشی برید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
          باطری حدود ۲:۴۰ دقیقه طول میکشه اگه انقدر عادیه...
          سرعت از ای او اس ۶ کمتره ولی خیلی نه...

Sent from my iPhone using Tapatalk 5
          ممنون از پاسختون. سرعتش کمتر از 6 هست یعنی چقدر؟ به اندازه ای هست که کاملا احساس بشه؟ چون افت سرعتش رو کاملا احساس می کنم نسبت به قبل. آیا ممکنه با دوباره ری استور کردنش درست شه؟ یا بهتره صبر کنم تا ورژن بعدی بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.gharibi نمایش پست ها
            ممنون از پاسختون. سرعتش کمتر از 6 هست یعنی چقدر؟ به اندازه ای هست که کاملا احساس بشه؟ چون افت سرعتش رو کاملا احساس می کنم نسبت به قبل. آیا ممکنه با دوباره ری استور کردنش درست شه؟ یا بهتره صبر کنم تا ورژن بعدی بیاد؟
            ببینین سرعتش واقعا اونقدر که میگن تو همه جا پایین نیست و واقعا خوب عمل میکنه
            سرعتش نسبت به ۶ انقدر تغییر پیدا نمیکنه که زیاد متوجه شید
            با اومدن اپدیت های بعدی و رفع بعضی باگ ها مطمئن باشید که خیلی خوب میشه!
            چون همیشه همینطور بوده!
            شما یکبار ریستور کن و بهتره !
            با اومدن ورزن های بعد مطمئنن خوب میشه!
            در مورد باتری هم ۲:۴۰ دقیفه نیست و کمتره!
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• کسی راه حلی داره واسه اینکه سایز کیبورد به حالت اول برگرده ؟؟؟!!!
              ورژن 7.1 بتا 3
              میدونم جای پرسیدن این سوال اینجا نیست اما تاپیک های مربوطه بیستست.

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                ببینین سرعتش واقعا اونقدر که میگن تو همه جا پایین نیست و واقعا خوب عمل میکنه
                سرعتش نسبت به ۶ انقدر تغییر پیدا نمیکنه که زیاد متوجه شید
                با اومدن اپدیت های بعدی و رفع بعضی باگ ها مطمئن باشید که خیلی خوب میشه!
                چون همیشه همینطور بوده!
                شما یکبار ریستور کن و بهتره !
                با اومدن ورزن های بعد مطمئنن خوب میشه!
                در مورد باتری هم ۲:۴۰ دقیفه نیست و کمتره!
                برای من ۲:۴۰ دقیقه طول میکشه شایدم بیشتر،از نرم افزار سیس استاتوس استفاده میکنم برای چک کردن ٪ ۱۰۰ شدن باطری...

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

• برا من دقيقه اى يك شارژ پر ميشه حدود ١:٣٠ پر ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از کیبرد پارسی خبری نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone Master نمایش پست ها
                      از کیبرد پارسی خبری نیست؟
                      خیر. اما با آموزش های داخل انجمن میتونید فعال کنید

نظر

• سلام خوب استین من انجنیر در بخش سافتویر موبایل در افغانستان استن یک دانه ایفون 5 مه پروکرام کردم و در حالت فعال سازی اپل ایدی میخواهد اما من نمی فهمم که چیه لطفن کمک ام کنید

- - - - - - - - - -

سلام خوب استین من انجنیر در بخش سافتویر موبایل در افغانستان استن یک دانه ایفون 5 مه پروکرام کردم و در حالت فعال سازی اپل ایدی میخواهد اما من نمی فهمم که چیه لطفن کمک ام کنید

- - - - - - - - - -

سلام خوب استین من انجنیر در بخش سافتویر موبایل در افغانستان استن یک دانه ایفون 5 مه پروکرام کردم و در حالت فعال سازی اپل ایدی میخواهد اما من نمی فهمم که چیه لطفن کمک ام کنید

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط fahimalizada1 نمایش پست ها
                          درود
                          بدون داشتن Apple ID و pass هیچ کاری نمی شود کرد ! شما باید pass اپل آیدی را پیدا کنید تا بتوانید از آیفون استفاده کنید.

نظر

• من اومدم فریم ور آی پد مینی و از روی کامپیوتر فلش کنم اما تو قسمت فریمورها دو ورژن بوده ندونستم کدوم و انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vipibox نمایش پست ها
                              من اومدم فریم ور آی پد مینی و از روی کامپیوتر فلش کنم اما تو قسمت فریمورها دو ورژن بوده ندونستم کدوم و انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید؟
                              شما بايد با توجه به مدل دستگاه فريمور دانلود و ريستور كنيد
                              از پشت دستگاه ميتونيد بيينيد
                              جلوى model نوشته

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram2pac
                                جیلبریک این نسخه موجوده؟
                                بله ، تا ورژن 7.0.5 جیل بریک می شود.

نظر

صبر کنید ..
                                X