اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hassan1645 نمایش پست ها
    تحت هيچ عنوان از خود گوشي آپديت نكن
    بى شك با مشكل بر مي خورى

Sent from my iPhone using Tapatalk
    برای آپدیت دیوایسی که جیلبریک نیست هم از خود گوشی آپدیت نباید کرد و حتما با آیتیونز باید آپدیت کرد؟از گوشی انجام شه مشکلی پیش میاد؟

نظر

• iOS 7.0.4 عرضه شد

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
      برای آپدیت دیوایسی که جیلبریک نیست هم از خود گوشی آپدیت نباید کرد و حتما با آیتیونز باید آپدیت کرد؟از گوشی انجام شه مشکلی پیش میاد؟
      شما چون جیل کردی اپدیت نمیتونی کنی و باید با ایتونز رستور کنی...
      من جیل نکردم دلی همیشه با گوشی اپدیت میکنم و مشکل هم نداشتم تا الان خداروشکر...

Sent from my iPhone using Tapatalk 5
      ویرایش توسط ali_ghazi : https://i-phone.ir/forums/member/135453-ali_ghazi در ساعت 01-01-2014, 12:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
        کسی نیست راهنمایی کنه؟
        اولا لازم نیست dfu ببری و بعد باید جیز پی ان داشته باشی و در ضمن از فریمور مناسب برای دستگاهت مطمن شوید

نظر

• نوشته اصلی توسط omid007 نمایش پست ها
          سلام. گوشی من 5 هست با پارت نامبر ژاپن.الان به 7.0.4 آپدیت کردم ولی یک مشکل بزرگی پیش اومده که وقتی میخام کد اطلاع از باقیمانده شارژ ایرانسل رو بزنم بجای اینکه باقیمانده اعتبار بده اون کد رو شماره گیری میکنه!! قبلا روی 6.1.2 بودم و روی 6ها اصلا این مشکل نبود.راه حلش چیه دوستان؟
          نوشته اصلی توسط hassan1645 نمایش پست ها
          منم ٥ هستم و ريستور و جل كردم اما مشكل نداره
          شما سيم كارت ايرانسله؟؟
          با سيم ديكه امتحانى بكنن ضررى نداره

sent from my iphone using tapatalk
          درود
          ممنون از پاسختون ولی مسئله اینه که من میخام از سیم کارت ایرانسل روی این گوشیم استفاده کنم حالا همراه اول جواب بده یا نده برای من فرقی نداره. راستی خود سوالم هم مدل گوشیو جابجا نوشتم.آیفون 5م مشکلی نداره این مشکل واسه آیفون 4s م بوجود اومده!! یعنی گوشی 4s من که پارت نامبر ژاپن هست بعد از آپدیت به 7.0.4 به جای گرفتن کد شارژ, اون کد رو شماره گیری میکنه. دوستان کسی با این مشکل مواجه نشده تا الان ؟؟
          ویرایش توسط Omid007 : https://i-phone.ir/forums/member/3983-omid007 در ساعت 02-01-2014, 12:14 PM

نظر

• چند وقته میخوام جیلبریک کنم فایل 7.0.4 نمیتونم دانلود کنم کسی لینکشو جای دیگه سراغ نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط Omid007 نمایش پست ها
              درود
              ممنون از پاسختون ولی مسئله اینه که من میخام از سیم کارت ایرانسل روی این گوشیم استفاده کنم حالا همراه اول جواب بده یا نده برای من فرقی نداره. راستی خود سوالم هم مدل گوشیو جابجا نوشتم.آیفون 5م مشکلی نداره این مشکل واسه آیفون 4s م بوجود اومده!! یعنی گوشی 4s من که پارت نامبر ژاپن هست بعد از آپدیت به 7.0.4 به جای گرفتن کد شارژ, اون کد رو شماره گیری میکنه. دوستان کسی با این مشکل مواجه نشده تا الان ؟؟
              من ایرانسل میزارم کار نمیکنه اما همون خط ایرانسل روی گوشی دیگه راحت جواب میده

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز. من آیفون 5 دارم. به 7.0.4 آپدیت کردم. ولی الان 2تا مشکل دارم. 1. سرعتش اومده پایین و 2. خیلی طول میکشه که باتریش شارژ شه. قبلا خیلی زود شارژ می شد ولی الان چند ساعت طول می کشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.gharibi نمایش پست ها
                  سلام خدمت همه دوستان عزیز. من آیفون 5 دارم. به 7.0.4 آپدیت کردم. ولی الان 2تا مشکل دارم. 1. سرعتش اومده پایین و 2. خیلی طول میکشه که باتریش شارژ شه. قبلا خیلی زود شارژ می شد ولی الان چند ساعت طول می کشه.
                  باطری حدود ۲:۴۰ دقیقه طول میکشه اگه انقدر عادیه...
                  سرعت از ای او اس ۶ کمتره ولی خیلی نه...

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

• سلام دوستان كسي اطلاعي داره كه ios 7.1 چه موقع براي عموم عرضه ميشود؟

نظر

• مدیران محترم لینک دانلود beta 3 رو نمیزارین؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
                        مدیران محترم لینک دانلود beta 3 رو نمیزارین؟؟؟
                        رو 5s که باگ زیاد داره ، پیشنهاد نمیکنم آپدیت کنید، در ضمن اونایی که رو ۷.۱ بتا ۲ هستن میتونن ota آپدیت کنن.
                        با توجه به باگهاش فکر نکنم انجمن این نسخه رو برای دانلود قرار بده...

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
                          مدیران محترم لینک دانلود beta 3 رو نمیزارین؟؟؟
                          سوالتون چه ربطی به iOS 7.0.4 داره؟

به زودی قرار میگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                            رو 5s که باگ زیاد داره ، پیشنهاد نمیکنم آپدیت کنید، در ضمن اونایی که رو ۷.۱ بتا ۲ هستن میتونن ota آپدیت کنن.
                            با توجه به باگهاش فکر نکنم انجمن این نسخه رو برای دانلود قرار بده...

اتفاقا از ios 7.0.4 روان تر هست و کمتر باگ داره! لینک هم به زودی قرار میگیره

نظر

• iOS 7.0.4 عرضه شد

واسه من که بعد از ورود به هر برنامه و بعد از آنلاک کردن صفحه هیچ کاری نمیشه کرد و freez میشه و بعد از ۳-۴ ثانیه درست میشه .
                              فکر کنم یه بار باید ریستور کنم ...
                              چون جایی واسه 7.1 بتا ۳ نبود من و دوستمون اینجا گفتیم ، دیگه واسه اینکه تاپیک منحرف نشه چیزی نمیگیم ...

ویرایش توسط shayan_1993 : https://i-phone.ir/forums/member/34873-shayan_1993 در ساعت 08-01-2014, 03:05 PM

نظر

• سلام به همه
                                آیفون 4اس دارم فریمور 7.4 جلبریکش کردم
                                می خوام جلبریکش رو پاک کنم لطفا راهنمایی کنید اگه باید ریستور کنم چه روژن فریمور رو باید دانلود کنم
                                یا چه راهی وجود داره

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X