اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
    سلام : شما از این تاپیک میگیری ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
    بله . اما نمیشه بدون ...شک.ن . الان یدونه به زور گذاشتم تا 99 درصد رفته ارور میده باز . کلا هیچ سایتی روی سرور خودش آپلود نکرده اینا واسه سرورهای اپل هست . واسه من اینترنتم مخابراته سایت اپل هم الان بدون فیل... باز نمیهش کامل .

نظر

• سلام
      من از این تاپیک دانلود کلیه فریمورها برای iPhone/iPad/iPod/AppleTV
      فریمور رو دانلود کردم اما ریستور نمیشه میگه فریمور سازگار نیست
      چیکار کنم؟

نظر

• سلام . دوستان یک قابلیت امنیتی iOS7 بود که موقع ریستور دیوایس یوزر و پسورد اپل ایدی رو حتما میخواست ، چطور میشه از این قابلیت استفاده کرد ؟ ( چطور فعال میشه )

مرسی

Sent from my iPhone 5

نظر

• من برای جیلبریم نیاز دارم فریمور 7.04 را دانلود کنم خطا میده ای دی ام مشکل چیه؟

نظر

• شلوغی سروره از دوزاده شب به بعد امتحان کنین منم این مشکل داشتم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام من يه 4 اس رو جيلبريك كردم اما يه اتفاق عجيبي افتاده
              اينكه صداي رينگ تون گوشي در مياد اما بقيه موارد مثل مسيج يا موزيك نه
              كليد ولوم هم كار نميكنه
              چند بار ريستور كردم همش اينطوريه بكاپ و هم بر نميگردونم اما درست نميشه

نظر

• سلام دوستان
                من میخواستم بدونم اگه آیفون 5 روی ios 7.0.4 جیلبریک کنم و اپ کرک نصب کنم، گوشیم و اپها بازم با آیتونز سینک میشن؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من میخواستم بدونم اگه آیفون 5 روی ios 7.0.4 جیلبریک کنم و اپ کرک نصب کنم، گوشیم و اپها بازم با آیتونز سینک میشن؟؟
                  بله بدون هيچ مشكلي

نظر

• خواهش ميكنم راهنمايي كنيد من رو
                    بنده آيپد ٣ واي فاي دارم كه ورژن 6.0.1 هست و جيلبريك شده
                    قصد دارم از جيلبريك درش بيارم و به نسخه ٧ آپديت كنم و اصلا جيلبريك هم نميخوام بشه دوباره. بك آپ اوليه كارخانه هم ندارم. فقط يك بك آپ جيلبريك شده دارم.
                    حالا پرسش دقيقم اينهاست:
                    ١) من فريمور 6.0.1 رو دانلود كنم و ريستور كنم آيپدم بر ميگرده به تنظيمات اوليه بدون جيلبريك؟ و ميتونم بعدش آپديت كنم به نسخه ٧ ؟
                    ٢) اگر برنامه ها رو كه بك آپشون رو دارم بعد از آپديت به ورژن ٧ بخوام برگردونم كار ميكنن؟ مشكلي ايجاد نميشه؟
                    سپاس از محبت شما

God is with me...

نظر

• نوشته اصلی توسط Meher نمایش پست ها
                      خواهش ميكنم راهنمايي كنيد من رو
                      بنده آيپد ٣ واي فاي دارم كه ورژن 6.0.1 هست و جيلبريك شده
                      قصد دارم از جيلبريك درش بيارم و به نسخه ٧ آپديت كنم و اصلا جيلبريك هم نميخوام بشه دوباره. بك آپ اوليه كارخانه هم ندارم. فقط يك بك آپ جيلبريك شده دارم.
                      حالا پرسش دقيقم اينهاست:
                      ١) من فريمور 6.0.1 رو دانلود كنم و ريستور كنم آيپدم بر ميگرده به تنظيمات اوليه بدون جيلبريك؟ و ميتونم بعدش آپديت كنم به نسخه ٧ ؟
                      ٢) اگر برنامه ها رو كه بك آپشون رو دارم بعد از آپديت به ورژن ٧ بخوام برگردونم كار ميكنن؟ مشكلي ايجاد نميشه؟
                      سپاس از محبت شما

God is with me...
                      سلام فريمور 7.0.4 رو دانلود کن و ایپدت رو رستور کن چون جیل کردی ابدیت نمیتونی کنی.
                      App رو با بک اپ نمیتونی نگه داری باید با ایتوز کپیشون کنی و بعد رستور دوباره نصبشون کن.

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                        سلام فريمور 7.0.4 رو دانلود کن و ایپدت رو رستور کن چون جیل کردی ابدیت نمیتونی کنی.
                        App رو با بک اپ نمیتونی نگه داری باید با ایتوز کپیشون کنی و بعد رستور دوباره نصبشون کن.

واي خداااا.. من چند ساعته دارم همون نسخه ٦.٠.١ رو دانلود ميكنم
                        چرا بعضيها اشتباه راهنمايي ميكنن آدم رو؟!!!
                        يعني ١ گيگ دانلودم بعلاوه اين همه زمان پريد؟
                        نميشه همين نسخه رو ريستور كنم بعد از توي خود آيپدم آپديت كنم به ورژن ٧ ؟؟؟

God is with me...

نظر

• نوشته اصلی توسط Meher نمایش پست ها
                          واي خداااا.. من چند ساعته دارم همون نسخه ٦.٠.١ رو دانلود ميكنم
                          چرا بعضيها اشتباه راهنمايي ميكنن آدم رو؟!!!
                          يعني ١ گيگ دانلودم بعلاوه اين همه زمان پريد؟
                          نميشه همين نسخه رو ريستور كنم بعد از توي خود آيپدم آپديت كنم به ورژن ٧ ؟؟؟

God is with me...
                          وقتی میخوای رستور کنی باید به ورژن اخر بری،امکان به رستور ورژن قبل از 7.0.4 بسته شده...
                          درضمن اگرم بخوای ota اپدیت کنی بازم حدود ۱ گیگ باید دانلود کنم که به مراتب طولانی تر از دانلود با idm...

نظر

• سلام. گوشی من 5 هست با پارت نامبر ژاپن.الان به 7.0.4 آپدیت کردم ولی یک مشکل بزرگی پیش اومده که وقتی میخام کد اطلاع از باقیمانده شارژ ایرانسل رو بزنم بجای اینکه باقیمانده اعتبار بده اون کد رو شماره گیری میکنه!! قبلا روی 6.1.2 بودم و روی 6ها اصلا این مشکل نبود.راه حلش چیه دوستان؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                              وقتی میخوای رستور کنی باید به ورژن اخر بری،امکان به رستور ورژن قبل از 7.0.4 بسته شده...
                              درضمن اگرم بخوای ota اپدیت کنی بازم حدود ۱ گیگ باید دانلود کنم که به مراتب طولانی تر از دانلود با idm...

تحت هيچ عنوان از خود گوشي آپديت نكن
                              بى شك با مشكل بر مي خورى

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Omid007 نمایش پست ها
                                سلام. گوشی من 5 هست با پارت نامبر ژاپن.الان به 7.0.4 آپدیت کردم ولی یک مشکل بزرگی پیش اومده که وقتی میخام کد اطلاع از باقیمانده شارژ ایرانسل رو بزنم بجای اینکه باقیمانده اعتبار بده اون کد رو شماره گیری میکنه!! قبلا روی 6.1.2 بودم و روی 6ها اصلا این مشکل نبود.راه حلش چیه دوستان؟
                                منم ٥ هستم و ريستور و جل كردم اما مشكل نداره
                                شما سيم كارت ايرانسله؟؟
                                با سيم ديكه امتحانى بكنن ضررى نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X