اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خدمت دوستای گلم من یه سوال داشتم میخواستم آیفونم رو ریستور کنم به 7.0.4 از قسمت دانلود فریمورها دان کردم بعد وقتی میخوام تبدیل کنم هیچ اتفاقی نمی افته فقط rename میشه اصلاً سر در نمیارم قبلاً اینجوری نبود

نظر

• پسوند فریمور شما الان چیه؟؟؟

نظر

• شدیداً مشکل من اینه که پسوندی نداره فایلی که دان کردم iPhone6_2_7.0.4_11B554a_Restore جالبه 2 بار هم دان کردم همینجوری بود

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
          شدیداً مشکل من اینه که پسوندی نداره فایلی که دان کردم iPhone6_2_7.0.4_11B554a_Restore جالبه 2 بار هم دان کردم همینجوری بود
          نمیشه که.شما تو ویندوزی؟
          روی فایل کلیک راست کن پروپرتیس رو بزن.در قسمت Type Of File میتونی پسوندش رو ببینی

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
            شدیداً مشکل من اینه که پسوندی نداره فایلی که دان کردم iPhone6_2_7.0.4_11B554a_Restore جالبه 2 بار هم دان کردم همینجوری بود
            از فولدر اپشن تیک مربوط به نشون دادنه پسوند رو فعال کنید .

نظر

• نمیدونم این سوال را شاید پرسیده باشند مشکل من اینه که وقتی وای فای گوشی روشنه گوشی لاک میشه خودکار قط میشه و وقتی مثلا وارد وایبر میشم وصل میشه و گهگاهی قطی داره میخاستم بدونم گوشیم دچار مشکلی شده و راهکار های برای برطرف وای فای هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                نمیدونم این سوال را شاید پرسیده باشند مشکل من اینه که وقتی وای فای گوشی روشنه گوشی لاک میشه خودکار قط میشه و وقتی مثلا وارد وایبر میشم وصل میشه و گهگاهی قطی داره میخاستم بدونم گوشیم دچار مشکلی شده و راهکار های برای برطرف وای فای هست؟
                طبق گفته دوستان به دلیل نوع مودم هست و با تعویض تنظیمات یا خود مودم مشکل حل میشه
                من از یکی از دوستام که ۵ داره و ۷.۰.۴ روی گوشیشه پرسیدم گفت مشکلی نداره و با خاموش کردن صفحه وای فای قطع نمیشه

نظر

• بله دوسته عزیز اخرین کاری که نکردم اپدیت مودم هست بنظرم مشکلش حل بشه کسی نمیتونه لینک اپدیت این مودم بم بده tplinkw8151n

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                    طبق گفته دوستان به دلیل نوع مودم هست و با تعویض تنظیمات یا خود مودم مشکل حل میشه
                    من از یکی از دوستام که ۵ داره و ۷.۰.۴ روی گوشیشه پرسیدم گفت مشکلی نداره و با خاموش کردن صفحه وای فای قطع نمیشه
                    من ۵ دارم و ۷.۰.۴ با قفل صفحه وایفام خاموش نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• iOS 7.0.4 عرضه شد

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                      من همین امروز به ۵ برگشتم!چون shsh ۶ رو نداشتم.خوشبختانه مشکلی هم تا الان پیش نیومده.باید ifaith رو دانلود کنی و ایتونز ورژن قدیمی رو نصب کنی.بعد فایل ۵ یا ۶ یا هر نسخه ای که shsh اون رو داری به ifaith میدی و برات یه فایل میسازه.بعد همون رو به ایتونز میدی و ریستور میکنی و تمام!
                      دوست عزیز ورژن قدیمی آیتیونز که میگی یعنی کدام ورژن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ویرایش توسط hro189 : https://i-phone.ir/forums/member/25693-hro189 در ساعت 15-12-2013, 03:59 AM

نظر

• ببخشید من یه مشکلی دارم من 7.0.4 رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری باهاش restore کنم

دستگاهم هم ipad

نظر

• نوشته اصلی توسط churchil نمایش پست ها
                          ببخشید من یه مشکلی دارم من 7.0.4 رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری باهاش restore کنم

دستگاهم هم ipad
                          شما آیپد را به سیستم وصل کنید بعد به dfu ببرید و سپس دکمه شیفت کیبرد سیستم را نگه دارید مسیر فریموری که دانلود کردید بدهید.

نظر

• از وقتی 7.0.4 کردم گوشیم اصلا ... شده همش قاطی داره گوشیم 4 معمولی هست آپدیت جدید کی میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط tatu_0178 نمایش پست ها
                              از وقتی 7.0.4 کردم گوشیم اصلا ... شده همش قاطی داره گوشیم 4 معمولی هست آپدیت جدید کی میاد
                              معلوم نیست اما احتمالا 7.1 که میاد تغییرات زیادی داشته باشه

نظر

• با سلام خدمت دوستان و استادان
                                من می خواستم IOS7 v را دانلود کنم و از اونجایی که گوشیم 5 هستش دو تا فریمور براش گذاشته بودین .
                                میخواستم بدونم از کجا باید بدونم که مدل گوشیه من A1428 هست یا A1429 ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X