اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sajadiphone2 نمایش پست ها
    دوستان امکان ریستور به نسخه gm بسنه شد؟
    نسخه gm چی؟چه نسخه ای؟
    ۷.۰.۱ و ۷.۰.۲ هیچکدوم gm نداشتن.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      نسخه gm چی؟چه نسخه ای؟
      ۷.۰.۱ و ۷.۰.۲ هیچکدوم gm نداشتن.

داداش منظورم 7 بود !

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajadiphone2 نمایش پست ها
        داداش منظورم 7 بود !
        اون که خیلی وقته بسته شده.

نظر

• جلبريك واسه Ios 7 اومده يا نه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
            جلبريك واسه Ios 7 اومده يا نه؟؟؟
            لطفاً سوالتون رو تو بخش مربوطه مطرح کنید دوست عزیز.
            خیر جیلبریک برای ۷ هنوز منتشر نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
              جلبريك واسه Ios 7 اومده يا نه؟؟؟
              نه عزیزم هنوز 2 ماهی فکر کنم مونده

نظر

• با سلام
                من یه آیفون 5 دستم هست که میخوام فریمور 7 رو براش نصب کنم اما نمیدونم که آیفون من A1428 یا A1429 هست!
                کدومش رو باید دانلود کنم و نصب کنم؟؟ از توی General>about هم هر چی نگاه کردم چیزی متوجه نشدم! میشه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanrst نمایش پست ها
                  با سلام
                  من یه آیفون 5 دستم هست که میخوام فریمور 7 رو براش نصب کنم اما نمیدونم که آیفون من A1428 یا A1429 هست!
                  کدومش رو باید دانلود کنم و نصب کنم؟؟ از توی General>about هم هر چی نگاه کردم چیزی متوجه نشدم! میشه راهنمایی کنید
                  به پشت دیوایستون نگاه کنید مدلش رو نوشته دوست عزیز

نظر

• آیپدم رو بعد اینکه به 7 بردم اولین بار رفتم توی اپ استور برنامه های اپل برام رایگان اومد گفت دانلود کن منم نه نگفتم . خیلی چسبید بهم

نظر

• با سلام من آیفون 4 دارم با ورژن 6.1 میخواستم بپرسم خوبه به 7.02 آپدیت کنم یا همین ورژن قبلی بهتره؟ یعنی از لحاظ سرعت و روان شدن کدام بهتره؟ مصرف باطریش بیشتر میشه؟

نظر

• من آی پد 2 wifi 16 G دارم مدل A 1395 فریمور رو از سایت دانلود کردم ولی آیتونز میگه سازگار نیست الان چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ganbarpour نمایش پست ها
                          من آی پد 2 wifi 16 G دارم مدل A 1395 فریمور رو از سایت دانلود کردم ولی آیتونز میگه سازگار نیست الان چی کار کنم؟
                          شما باید فریمور iPad 2 wifi رو Download کنید اگر براتون امکانش هست دوباره بدون Pause کردن Download کنید .

نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                          با سلام من آیفون 4 دارم با ورژن 6.1 میخواستم بپرسم خوبه به 7.02 آپدیت کنم یا همین ورژن قبلی بهتره؟ یعنی از لحاظ سرعت و روان شدن کدام بهتره؟ مصرف باطریش بیشتر میشه؟
                          به نظر من Update کنید مصرف باتری برای بعضی ها بهتر هست و برای بعضی دیگر بدتر من که کلا راضیم روی 5 , 5s که روان هست 4 هم فکر نکنم مشکلی باشه به هرحال خودتون مختارید هر کاری میخواهید انجام دهید .

موفق باشید .
                          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 15-10-2013, 10:34 PM

نظر

• من آپديت كردم به ٧.٠.٢ يك مشكلي هست برنامه ها آپديت نميشه با گوشي! البته هيچ برنامه اي هم دانلود نميشه رو waiting ميمونه بعد خود به خود ميره!؟
                            ویرایش توسط boy_a88 : https://i-phone.ir/forums/member/3088-boy_a88 در ساعت 17-10-2013, 12:05 AM

نظر

• من آی پد 2 wifi 16 G دارم مدل A 1395 فریمور رو 3 الی 4 بار دانلود کردم ولی آیتونز میگه ناسازگاره شاید دارم اشتباه دانلود میکنم؟ فریمور iPad 2 wifi رو دانلود کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                                من آپديت كردم به ٧.٠.٢ يك مشكلي هست برنامه ها آپديت نميشه با گوشي! البته هيچ برنامه اي هم دانلود نميشه رو waiting ميمونه بعد خود به خود ميره!؟
                                منم همین مشکل رو دارم

نظر

صبر کنید ..
                                X