اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dishdish نمایش پست ها
    مطمئن هستین که حتما نیاز به جیلبریک داره این کاری که میگم ؟
    نیاز به جیلبریک داره.نترسین خراب نمیشه. گوشی چینی که نگرفتین ایفون گرفتین مشکلی پیش نمیاد.😉 اونجوری بخواین کار کنین فایده نداره. به نظر من باید از دیوایس لذت تمام رو برد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان یم یه 4 اس 64 گیگ لاگ انگلیس دارم که دیروز فریمور 6.1.3 فک کنم روش نصب بود دیشب ریستور کردم به 7.1.2 ولی متاسفانه اکتیو نمیشع و روی ایتونز میمونه میشگه گوشی لاکه و توی منو نمیره قبلا با ور ژن قبلیش همه کار میشد انجام داد جز انتنش کسی راهی بلده؟میخاستم ببینم ios 7 چه جوره؟

یک ماهه دیگه میخام واسه انلاک فکتوریش اقدام کنم فعلا نخ

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
        سلام دوستان یم یه 4 اس 64 گیگ لاگ انگلیس دارم که دیروز فریمور 6.1.3 فک کنم روش نصب بود دیشب ریستور کردم به 7.1.2 ولی متاسفانه اکتیو نمیشع و روی ایتونز میمونه میشگه گوشی لاکه و توی منو نمیره قبلا با ور ژن قبلیش همه کار میشد انجام داد جز انتنش کسی راهی بلده؟میخاستم ببینم ios 7 چه جوره؟

یک ماهه دیگه میخام واسه انلاک فکتوریش اقدام کنم فعلا نخ
        شما سه راه دارید. یا به وسیله gevey آنلاک کنید و وارد بشید. یا آنلاک فکتوری کنید یا اینکه سیم کارت اپراتورتون رو پیدا کنید و با اون مرحله اکتیو دستگاه رو پشت سر بزارید

نظر

• دو راه بیشتر ندارم اخه وضع اقتضادیم اصلا خوب نیست اگرم بشه میخام گوشی آب کنم نخاستیم از خیرش گذشتیم کسی اگه بخاد میفروشمش الانم یه تایپیک جدید براش ایجاد میکنم

نظر

• تانگبو يا pp25 چیه هست؟ کسی میتونه کمک میکنه ؟

نظر

• IOS 7 نمیخاد برای ipod touch 4g بیاد ؟؟ من رو ورژن 6.1.3 هستم و میخام آپگرید یا دانگرید کنم ، راهی است ک بتونم ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghodrat نمایش پست ها
                IOS 7 نمیخاد برای ipod touch 4g بیاد ؟؟ من رو ورژن 6.1.3 هستم و میخام آپگرید یا دانگرید کنم ، راهی است ک بتونم ؟؟
                اگه shsh داشته باشین میتونین دانگرید کنید ..!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan7713 نمایش پست ها
                  تانگبو يا pp25 چیه هست؟ کسی میتونه کمک میکنه ؟
                  با استفاده از این ۲ برنامه میتونید بدون پرداخت پول یا بهتر بگم بدون جیلبریک روی دستگاهتون برنامه ی کرک نصب کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghodrat نمایش پست ها
                    IOS 7 نمیخاد برای ipod touch 4g بیاد ؟؟ من رو ورژن 6.1.3 هستم و میخام آپگرید یا دانگرید کنم ، راهی است ک بتونم ؟؟
                    عزيز فقط واسه ipod5 اومده و واسه 4 نمياد

نظر

• سلام...امروز که داشتم با گوشیم کار میکردم یهو پیغام activision requeird اومد رو صفحه بعدم یه صفحه اومد که نوشته بود گوشی رو به itunes وصل کن وصل که کردم پیغام داد که به آخرین ورژن ios آپدیتش کن الان گوشیم فقط همون صفحرو نشون میده ورژن گوشیم الان ios 7 beta 6 هستش اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط kiokio نمایش پست ها
                        سلام...امروز که داشتم با گوشیم کار میکردم یهو پیغام activision requeird اومد رو صفحه بعدم یه صفحه اومد که نوشته بود گوشی رو به itunes وصل کن وصل که کردم پیغام داد که به آخرین ورژن ios آپدیتش کن الان گوشیم فقط همون صفحرو نشون میده ورژن گوشیم الان ios 7 beta 6 هستش اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
                        خب شما بايد بريد رو ورژن 7.0.2 كه اصلى هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با تشکر بسیار فراوان از زحمات شما

نظر

• دوستان من هم چند روز پیش آیپد ۳ خودم رو آپدیت کردم به آخرین ورژن. خداییش هم خیلی روان و خوب کار میکنه هم خیلی با کلاس شده همه چی. تازه مصرف باطری هم احساس میکنم خیلی بهتر میشه. ورژن قبلی هم ۶.۱ بود. بنظرم اگه جیلبریک براتون مهم نیست از دستش ندین. فقط موقع آپدیت با ارور ۳۰۱۴ و ۳۰۰۴ خیلی کلنجار رفتم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• من 7.0.1 دانلود کردم وقتی میخوام آپدیت کنم ارور 3194 میده چه کار کنم؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان
                                يه مشكل فوري واسم پيش اومده، ممنون ميشم جواب بديد:
                                من با ايردراپ چندتا ويديو فرستادم رو آيپد دوستم. اما الآن كه آيپدش رو به كامپيوتر وصل كرده، ويديوها روي كامپيوتر نميان (نه تو درايو و نه تو آيتونز و آيتولز) اما تو خود آيپد تو cameraRoll ميان.
                                خيلي هم نياز دارم كه رو كامپيوتر بيان.
                                لطفن راهنمايي كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X