اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من آیفون 4s دارم جیل برک شده
    IOS 7 را دانلود کردم و الان گوشیم ریستور نمی شه ارور 3194 می ده
    هاست رو هم تغییر دادم از ساپورتِ اپل بازم نشد.
    در کل الان گوشیم بلا استفاده ست
    لطفن راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط blackho0 نمایش پست ها
      من آیفون 4s دارم جیل برک شده
      IOS 7 را دانلود کردم و الان گوشیم ریستور نمی شه ارور 3194 می ده
      هاست رو هم تغییر دادم از ساپورتِ اپل بازم نشد.
      در کل الان گوشیم بلا استفاده ست
      لطفن راهنمایی کنین
      دوست عزيز شما بايد رو آخرين ورژن كه 7.0.2 هست ريستور كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ویرایش شد

مشکل حل شد
        ویرایش توسط rezas : https://i-phone.ir/forums/member/116554-rezas در ساعت 27-09-2013, 08:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
          دوست عزيز شما بايد رو آخرين ورژن كه 7.0.2 هست ريستور كنيد

دوستانی که به ۷ آپدیت نکردند به نظر من اینکار نکنند. من خودم روز اول ۵ ساعت با۷کارکردم و سریع ری ستور نمودم.

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk - now Free

نظر

• سلام من الان میخواستم iphone 4 رو به ios 7 آپدیت کنم ولی با ارور 3194 مواجه میشم. فایل هاست رو هم ادیت کردم ولی بازم نمیشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan-s3 نمایش پست ها
              سلام من الان میخواستم iphone 4 رو به ios 7 آپدیت کنم ولی با ارور 3194 مواجه میشم. فایل هاست رو هم ادیت کردم ولی بازم نمیشه...
              اين ورژن بسته شده بايد به 7.0.2 اپديت كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                اين ورژن بسته شده بايد به 7.0.2 اپديت كنيد
                یعنی مشکل من فقط همینه؟؟ الان 6.13 هسم

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan-s3 نمایش پست ها
                  یعنی مشکل من فقط همینه؟؟ الان 6.13 هسم
                  بله دیگه
                  iOS 7.0.2 رو دانلود و ری استور کنید مشکلی نخواهید داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                    بله دیگه
                    iOS 7.0.2 رو دانلود و ری استور کنید مشکلی نخواهید داشت
                    آخه اولش با خود گوشی میخواسم بریزم بعد مثلا تا 80 درصد می رفت بعد unkown error میداد دیگه گفتم با pc بریزم که فقط 7 رو داشتم حالا 7.0.2 رو بگیرم ببینم چی میشه ممنون

نظر

• دوستان من IPHONE 5 نه دسته دوم خریده بودم جیلبریک بود و وقتی مثلا تو برنامه ای بودم وقتی شستم رو میزاشتم پایین LCD میکشیدم بالا از برنامه راحت میومد بیرون اما الان که IPHONE 5s خریدم و ios 7 هست بلد نیستم چطور این کارو فعال کنم اطلاع دارین چی جوریه ؟ ایا برنامه خاصی میخواد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dishdish نمایش پست ها
                        دوستان من IPHONE 5 نه دسته دوم خریده بودم جیلبریک بود و وقتی مثلا تو برنامه ای بودم وقتی شستم رو میزاشتم پایین LCD میکشیدم بالا از برنامه راحت میومد بیرون اما الان که IPHONE 5s خریدم و ios 7 هست بلد نیستم چطور این کارو فعال کنم اطلاع دارین چی جوریه ؟ ایا برنامه خاصی میخواد ؟
                        فكر كنم اين يكي از توييك هاي سيديا هستش
                        شما دو بار دكمه هوم رو بزنيد بعد برنامه ي مورد نظر رو به بالا بكشيد

نظر

دوستان من IPHONE 5 نه دسته دوم خریده بودم جیلبریک بود و وقتی مثلا تو برنامه ای بودم وقتی شستم رو میزاشتم پایین LCD میکشیدم بالا از برنامه راحت میومد بیرون اما الان که IPHONE 5s خریدم و ios 7 هست بلد نیستم چطور این کارو فعال کنم اطلاع دارین چی جوریه ؟ ایا برنامه خاصی میخواد ؟
                          روش توییکی نصب بوده که این حالت رو داشته.فکر کنم اسمش. Zypher باشه. حالا در هر صورت کاری نمی تونید بکنید.دو بار دکمه هوم رو فشار بدید و برنامه مورد نظرتون که میخواین ببندین رو بکشید به سمت بالا.

نظر

• نه منظور من این بود که نمیخوام دکمه هوم رو بزنم اینی که من منظورم هست بدون اینکه دکمه هوم رو بزنی بود مثلا فرض کنید تو بازی اسفالت هستین میخواین از بازی بیاین صفحه منو خیلی راحت با کشیدن پایین به بالا صفحه از بازی میومد رو صفحه اصلی
                            مشکل من اینه که نمیخواد از دکمه هوم استفاده کنم که یه موقع خراب بشه و نمیخوام هم از assistive touch هم استفاده کنم

نظر

نه منظور من این بود که نمیخوام دکمه هوم رو بزنم اینی که من منظورم هست بدون اینکه دکمه هوم رو بزنی بود مثلا فرض کنید تو بازی اسفالت هستین میخواین از بازی بیاین صفحه منو خیلی راحت با کشیدن پایین به بالا صفحه از بازی میومد رو صفحه اصلی
                              مشکل من اینه که نمیخواد از دکمه هوم استفاده کنم که یه موقع خراب بشه و نمیخوام هم از assistive touch هم استفاده کنم
                              باید تا اومدن جلبریک صبر کنید

نظر

• مطمئن هستین که حتما نیاز به جیلبریک داره این کاری که میگم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X