اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا این پیغام واسه چیه ؟؟ تا وصل میکنم به ایتونز این پیغام و میده
    itunes cannot read contents of the iphone mahan is iphone.. go to summary tab in iphone preferenceand click Restore to restore this iphone to factory settings.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaxp نمایش پست ها
      سلام. من 4 16 گیگ دارم. رو 6.1 جیلبرک کرده بودم. دیروز ios7 ررو دانلود کردم که ریسور کنم ولی وسط کار گیر کرد. الانم هرچی میبرم dfu که دوباره ریستور کنم ارور 3014 میده. با توجه ب آموزشا فایل هاست رو ادیت کردم درست نشد، از یه یوزر دیگه هم تست کردم نشد. آیتونزم آخرین ورژن هست. آنتی ویروس و فایر وال هم قطع و وصل هر دو حالت ده بار امتحان کردم
      راهنماییم کنین لطفا
      با چیز پی ان تست کردم درست شد

نظر

• دوستاني كه به ٧ اپديت كردن نرم افزارهاي iLife & iWork واسشون رايگانه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
          دوستاني كه به ٧ اپديت كردن نرم افزارهاي iLife & iWork واسشون رايگانه؟
          خیر گمون کنم فقط رو آیفون جدیدا رایگانه

نظر

• دوستان من رو ios 6 برنامه هايي رو از با ipad اپديت مي كردم وقتي با ايتيونز sync مي كردم فايل آپديت برنامه رو تو آيتيونز هم كپي مي كرد اما از وقتي كه به ios ٧ فاينال آپديت كردم برنامه هايي رو كه با ايپد اپديت مي كنم زمان sync فايلش رو تو آيتيونز كپي نمي كنه ? دوستان هم اين مشكل رو دارن يا نه؟
            ios 7 final
            itunes 11.1
            ipad4

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.hj021 نمایش پست ها
              اقا این پیغام واسه چیه ؟؟ تا وصل میکنم به ایتونز این پیغام و میده
              itunes cannot read contents of the iphone mahan is iphone.. go to summary tab in iphone preferenceand click Restore to restore this iphone to factory settings.
              شه

داره ميگه بايد iphonetun رو ريستور كنيد
              ولي من تا حالا اين پيغام رو نديدم اصلا و نمي دونم دليلش چيه ولي خب مشخصه كه با ريستور مشكل هرچي كه باش حل مي شه

نظر

• دیگر دوستان نظری ندارن در مورد ارزش داره ورژن شش را عوض کنم با ورژن هفت

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                  دیگر دوستان نظری ندارن در مورد ارزش داره ورژن شش را عوض کنم با ورژن هفت
                  100% ارزش داره
                  اگه گوشیتون جیلبرگ نیست و نیازی به جیلبرگ ندارین
                  حتما مهاجرت کنین به ios7

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
                    دوستان من رو ios 6 برنامه هايي رو از با ipad اپديت مي كردم وقتي با ايتيونز sync مي كردم فايل آپديت برنامه رو تو آيتيونز هم كپي مي كرد اما از وقتي كه به ios ٧ فاينال آپديت كردم برنامه هايي رو كه با ايپد اپديت مي كنم زمان sync فايلش رو تو آيتيونز كپي نمي كنه ? دوستان هم اين مشكل رو دارن يا نه؟
                    ios 7 final
                    itunes 11.1
                    ipad4
                    دوست عزیز این مشکل بچه های دیگه هم داشتن
                    که گمان کنم تو اپدیت 7.0.1 ایشالا برطرف شه
                    البته به نظر من

نظر

• دوستان خبری نشده برای جلبریک هفت

نظر

• سلام
                        . در مورد شارژ یه نکته رو خدمت دوستان یگم.
                        تو ios 6 وقتی شارژ می شد رو باتری علامت دو شاخه میومد ولی بعدش هم تا یه مدتی هنوز در حال شارژ بود.
                        ولی تو ios7 تقریبا از 97 درصد شارژر شروع به خنک شدن می کنه و وقتی 100 میشه دیگه کانل خنکه که نشون میده وقتی تو os7 مینویسه 100 charged یعنی واقعا 100 درصد شده و دیگه شارژ نمیشه برعکس ios6 که اگه کسی نمیدونست بعد علامت دو شاخه هم شارژ یه مدت ادامه داره و اون رو از شارژ می کند همیشه یه مقدار هرچند کمی از ظرفیت باطریش شارژ نمی شد!

نظر

دوستان خبری نشده برای جلبریک هفت
                          فعلا خبری نیست

نظر

• دوستان من ایتونز 11.1 را دان و میخوام نصب کنم ارور 2502 میده چرا و ورژن قبلی هم نمیتونم پاک کنم و اونم ارور میده باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟؟

نظر

دوستان من ایتونز 11.1 را دان و میخوام نصب کنم ارور 2502 میده چرا و ورژن قبلی هم نمیتونم پاک کنم و اونم ارور میده باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟؟
                              توي فروم هاي اپل خوندم كه بايد برنامه رو با يه uninstaller كه www.revouninstaller.com رو پيشنهاد كرده بودن پاك كنيد و آيتونزي رو كه مي خواين نصب كنين از طريق run as adminstator نصب كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
                                دوستان من رو ios 6 برنامه هايي رو از با ipad اپديت مي كردم وقتي با ايتيونز sync مي كردم فايل آپديت برنامه رو تو آيتيونز هم كپي مي كرد اما از وقتي كه به ios ٧ فاينال آپديت كردم برنامه هايي رو كه با ايپد اپديت مي كنم زمان sync فايلش رو تو آيتيونز كپي نمي كنه ? دوستان هم اين مشكل رو دارن يا نه؟
                                ios 7 final
                                itunes 11.1
                                ipad4
                                نمیدونم ولی من این مشکل رو با آیپد مینی نداشتم
                                چند تا اپ هم اپدیت کردم تو ایتونز هم کپی کرده مثل قبل !

نظر

صبر کنید ..
                                X