اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
    اینو مطالعه کنید.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread82352.html
    عزیزم تو این تاپیک فقط نوشته ipad 2 gsm . الان شما یه لینک دانلود ios ۷ فینال رو واسه ipad 2 gsm بدین لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط javadhashemi نمایش پست ها
      آها الان متوجه شدم
      شما باید این دو کار رو انجام بدید تا برنامه ها اجرا کنه
      توی تنظیمات قسمت store اپل آیدیتو وارد کن و کار دوم توی app store از قسمت featured هم اپل آیدیت رو وارد کن
      البته توجه داشته باش که اون نرم افزار ها رو مطابق با اون اپل آیدی که نصب کردی وارد کن
      ضمنا کافیه فقط یک بار آون اپل آیدیا رو وارد کنی که در واقع اون برنامه ها باا اون اپل آیدی ساین بشه و اجرا کنه
      عزیز فقط جهت اطلاع گوشی را قبل از ریستور به 7 داده بودم بیرون برنامه بریزن
      باز همین کاری که گفتید بکنم

نظر

• دوستان 4 دار برای شما هم لگ داره؟ یا کمی کنده؟ روی iOS 7

نظر

• من با لينكه سايت(iphone.ir) روى آيفون ٥ ريستور كردم. همه چي خوبه ولي بعضي جاها مثلا وقتي ميخوام كيبردم رو به حالت افقي در بيارم لگ دارم و دكمه home هم نسبت به ورژن ٦ يكم با تاخير عمل ميكنه! ميخواستم بدونم طبيعيه يا بايد دوباره ريستور كنم...

نظر

• سلام .

يك سوال بنده از طريق گوشي كه ميخوام آپيديت كنم 778 مگ ميزنه حجمشو ولي به دليل اينكه خيلي زمان ميبره خواستم با ايتيونز اپديت كنم اما حجمشو ميزنه 1.24 گيگ .سوال من اينه چه فرقي داره ؟؟؟و اگر از طريق ايتيونز اپديت كنم اطلاعاتم پاك ميشه ؟؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
              دوستان 4 دار برای شما هم لگ داره؟ یا کمی کنده؟ روی iOS 7
              بله،رو ٤ كنده
              نوشته اصلی توسط ahmadreza1991 نمایش پست ها
              من با لينكه سايت(iphone.ir) روى آيفون ٥ ريستور كردم. همه چي خوبه ولي بعضي جاها مثلا وقتي ميخوام كيبردم رو به حالت افقي در بيارم لگ دارم و دكمه home هم نسبت به ورژن ٦ يكم با تاخير عمل ميكنه! ميخواستم بدونم طبيعيه يا بايد دوباره ريستور كنم...
              اگه ريستور كرديد،(بدون بكاپ)و همچين مشكلي داريد،نيازي به ريستور نيست.
              اينم لازم به ذكره كه ٧ رو ٥ نسبت به ٦ خيلي كم كندتر شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                سلام .

يك سوال بنده از طريق گوشي كه ميخوام آپيديت كنم 778 مگ ميزنه حجمشو ولي به دليل اينكه خيلي زمان ميبره خواستم با ايتيونز اپديت كنم اما حجمشو ميزنه 1.24 گيگ .سوال من اينه چه فرقي داره ؟؟؟و اگر از طريق ايتيونز اپديت كنم اطلاعاتم پاك ميشه ؟؟

ممنون
                بعد از نصب هيچ فرقي نخواهند داشت... بايد قبل از آپديت از طريق آيتونز(ريستور) از گوشيتون بكاپ بگيرين و بعد از نصب بكاپتون رو ريستور كنيد تا اطلاعاتتون برگرده...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_t_2008 نمایش پست ها
                  سلام .

ممنون
                  از طریق otg یا همون گوشی فقط فایل های ضروری رو جایگزین میکنه ولی از طریق ریستور یا آپدیت از طریق آیتونز همه ی فایل ها رو لازم داره و در نتیجه حجم بیشتری هم داره
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                    بله،رو ٤ كنده

اگه ريستور كرديد،(بدون بكاپ)و همچين مشكلي داريد،نيازي به ريستور نيست.
                    اينم لازم به ذكره كه ٧ رو ٥ نسبت به ٦ خيلي كم كندتر شده.
                    چرا با بكاپ ريستور كردم. يعني لگ ها ميتونه از بكاپي باشه كه بعد از نصب رو گوشيم ريختم!؟؟
                    ویرایش توسط ahmadreza1991 : https://i-phone.ir/forums/member/83121-ahmadreza1991 در ساعت 21-09-2013, 11:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza1991 نمایش پست ها
                      چرا با بكاپ ريستور كردم. يعني لگ ها ميتونه از بكاپي باشه كه بعد از نصب رو گوشيم ريختم!؟؟
                      بله
                      امكانش هست.(كمي سيستم كندتر باشه)

نظر

• من بعد از 4 روز بلاخره ریستور کردم رو آیپد3 خیلی روووون کار میکنه لگ ، لیگ ، لنگ هیچی نداره
                        مشکل خاصی من ندیدم خیلی هم عالیه

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                          سلام به دوستان گرامی بدون هیچ مشکلی آپدیت کردم بدون پاک شدن کوچکترین برنامه ای
                          سلام raph عزیز یعنی میشه منم بدون هیچ مشکلی آپدیت کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط i-iman نمایش پست ها
                            سلام raph عزیز یعنی میشه منم بدون هیچ مشکلی آپدیت کنم
                            سلام دوست عزیز چراکه نه
                            اول از همه صبر میخواد صبر صبر یه چیزی حدود 1ساعتو 59 دقیقه طول کشید
                            دوما کارایی که من قبل از آپدیت کردم اینا بود که یه زمانی با ارور مواجه نشم
                            1 اول از همه آنتی ویروس رو غیر فعال کردم
                            2 گوشی رو با اینکه شارژ داشت با کابل به pc متصل کردم
                            3 با اینکه احتیاج نبود ولی واسه احتیاط یه بک آپ هم با آیتونز هم با آی کلود گرفتم
                            4 دیگه هیچی اینقدر نشستم با انگشتام صلوات گفتم تا با ارور مواجه نشم که نشدم

نظر

• راستی یه سوال مگه این تحریم برداشته نشده بود پس چرا از زبون فارسی خبری نیست

نظر

• من فایل مخصوص مدل آیفون 5 خودم رو دانلود کردم از لینک شما وقتی داشت آپدیت میشد ارور داد و دیگه بالا نیومد
                                آخرشم ریستور وآپدیت کردم با آیتونز از اینترنت
                                کلا دانلود فایل از انجمن بی فایده بود

نظر

صبر کنید ..
                                X